برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

ibaltazar آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    31930

مانیتور من حتی اگه بلور فعال نباشه وقتیمستطیل حرکت می کنه دورش بلور هست

مانیتور من حتی اگه بلور فعال نباشه وقتی مستطیل حرکت می کنه دورش بلور هست
    والا من توجه نکرده بودم تا حالا به اینکه چرا یه شی ساده رو که داخل کامپوزیشن حرکت می دی دورش بلور می افته فکر میکردم عادیه ولی فیلم های آموزشی رو دیدم اونا صاف صاف بودن مانیتورم قدیمیه sn2243 سامسونگ 60 هرتز هم هست
    کارت گرافیک ام سری 700 هست
    این دلیلش چیه
    بعد یه سوال دیگه یعنی برای مانیتور هم باید پول زیادی بدی !!!!!!! مثلاً چی

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    مشکلتون به احتمال 99 درصد از کارت گرافیک نیست، مشکلات گرافیکی با ماتی تصویر خودشون رو نشون نمیدند.

اینکه گفتید یه آموزش دیدید که مشکلی توش نبود، اون رو روی همون دستگاه و مانیتور مشاهده کردید؟ سرعت حرکت اشیاء توی اون ویدیو به همون اندازه بود که شما در پروژه هاتون به اشیاء میدید؟

من به شخصه 3 تا احتمال میدم:

1- اگر روش اتصال مانیتور به کامپیوتر توسط اتصالات و کابل های آنالوگ میباشد (VGA/Composite) ممکنه کابل در اثر فرسودگی سیم های داخلی اش مشکل ایجاد کنه و یا اینکه اتصالات کثیف شده باشند، ببینید در هنگام پخش ویدیو اگر کمی با کابل بازی کنید و آن را حرکت دهید مشکل برطرف میشه؟ بدتر میشه؟ تصویر رنگش تغییر میکنه؟....

2- تنظیمات مانیتور شما ممکنه بهم خورده باشه، اگر اتصال آنالوگ به مانیتور دارید، در داخل منوی تنظیمات مانیتور گزینه هایی با نام های Moire و Sharpness و Coarse و Fine خواهید دید، با تغییر این تنظیمات در بعضی موارد میتونید تصویر بهتری دریافت کنید. یک گزینه Auto هم باید داشته باشید که ممکنه خودش مشکل رو حل کنه.

3- مانیتور شما بیش از حد فرسوده شده، یکی از مشخصه های مانیتورهای LCD/LED که باعث بوجو آمدن آن ماتی یا موشن بلور میشه که این مشکل به اسم Ghosting هم معروفه، زمان پاسخگوی یا response time پنل LCD/LED هست و این مشخصه در مانیتورهای معمولی و ارزان قیمت بسیار زیاده، همچنین در طول زمان کار و استحلاک پنل، این مشخصه بالاتر میره و موشن بلور/ghosting بیشتر به چشم میاد.

برای بررسی این مورد، همون ویدیویی که در دستگاه خودتون با مشکل پخش میشه رو روی فلش یا دیسک رایت کنید و در یک مانیتور دیگه/تلویزیون منزل یا کامپیوتر/لپ تاپ/تبلت دوستان و آشنایان تست کنید. (این رو برای اطمینان از عدم رندر نادرست فایل و مشکلات نرم افزاری/تنظیمات نرم افزاری تست میکنید، اگه جای دیگه هم با همون مشکل پخش بشه، لازم نیست به مانیتور خودتون مشکوک بشید).

اگه هیچکدوم از این راه ها جواب نداد، یک مانیتور از دوست/آشنایی بگیرید و روی سیستم خودتون تست کنید (کابل انتقال دیتای مانیتور را هم حتماً بگیرید).

----

در مورد قیمت مانیتور هم جواب مثبته، یه مانیتور 24 اینچ رو میتونید 600 هزار تومان بخرید، یکی دیگه رو 14 میلیون تومان.
    مانیتور های حرفه ای با دقت رنگ بالا، ابعاد مانیتور، تراکم پیکسلی پنل، نوع پنل و پیکسل های سازنده تصویر، ورودی/خروجی و تجهیزات اضافه سخت افزاری مانیتور، تست حرفه ای و کالیبره بودن مانیتور از کارخانه، سرعت پاسخگویی پنل سازنده تصویر، امکانات چرخشی و پایه نگهدارنده مانیتور، دارا بودن اسپیکر، امکان نمایش تصاویر سه بعدی، لگ ورودی تصویر دیجیتالی،.......

موارد متعددی هست که در قیمت مانیتور تاثیر میگزاره و مانیتور مناسب برای کار میتونه تاثیر بسزایی در کیفیت و سرعت کار شما داشته باشه.