برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 2165 , پاسخ ها : 5
موضوع: سوال در مورد فیلم های متحرک در پریمیر

سوال در مورد فیلم های متحرک در پریمیر

سلام.
    براي كليپ ها قاب متحركي طراحي شده كه با برنامه پريمير نياز هست فيلم روي قاب بيفته.
    در این مورد لطفا راهنماییم کنید که روش کار دقیقا چطوریه؟ ( لطفا بصورت عملی بگید ) هر کلیپ حدود 1 دقیقه است.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    منظورتون دقیق چیه
    نمونه چیزی بزارید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

ببینید ی کلیپ 1 دقیقه ای دارم، و ی قاب متحرک طراحی شده، حالا میخوام توی پریمیر این کلیپ بیفته توی قاب ( در واقع قاب مثل حاشیه کلیپ باشه)

متاسفانه الام قاب دستم نیست احتمالا تا بعدازظهر قاب رو هم واستون بفرستم البته امیدوارم تا الان متوجه مطلبم شده باشید و درست توضیح داده باشم واستون

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا قاسمی نمایش پست ها
    ببینید ی کلیپ 1 دقیقه ای دارم، و ی قاب متحرک طراحی شده، حالا میخوام توی پریمیر این کلیپ بیفته توی قاب ( در واقع قاب مثل حاشیه کلیپ باشه)
    سلام
    اگه قاب حرکت داره(حرکت دوربین)یا(خود قاب متحرکه)شما نیاز به ترکینگ قاب دارید(در پریمیر ترکینگ نمی کنن باید کلیپ رو لینک کنی به افتر افکت بعد عمل ترکینگ رو انجام بدید).....ایا با افتر افکت کار می کنید تا بیشتر راهنمایی کنم؟
    ???? ?? ???.???? ??? ????? ????( ?? ??? ????????)
    ?????? ???? ??

danial91 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    40876
    سلام اگر مشکل تونو درست متوجه شدم باشم،
    بنظرم فیلموتونو ببرید توی افتر و تنظیم کنید توی قاب و یه نال ابجکت بسازید و پوزیشن مورد نظر رو بدید به نال ابجکت، و با پرنت کردن اون فیلم یا عکستون به نال نیاز نیس فریم ب فریم حرکت بدید قاب رو...دیگه اون هرجا بره عکس یا فیلم دنبالش میره خودکار

کلمات کلیدی این موضوع