برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 4432 , پاسخ ها : 6
موضوع: باز نشدن پریمیر 2019

باز نشدن پریمیر 2019

سلام دوستان
    من پریمیر - افتر افکت - فتوشاپ - میدیا انکودر 2019 رو دانلود و نصب کردم هیچکدام مشکل ندارن بغییر پریمیر که اونم وقتی پروژی رو میبندم و بخام پروژه دیگی رو باز کنم بالا نمیاد حتما باید کامپیوتر رو ریستارت کنم تا پروژه دیگه یا همون پروژه بالا بیاد بالا بیاد از یه سالیت دیگه هم دانلود گردم و نصب کرم درست نشد در ضمن میرم داخل پوشه پریمییر و فایل اجراییش رو هم کلیک میکنم باز بالا نمیاد حتما باید ریستارت بشه کامپیوتر - ممنون از دوستان

دوستان اگر کسی در این مورد اطلاعی دارنن ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ayob65 نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی در این مورد اطلاعی دارنن ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید
    درود
    این مشکلی نیست که خیلی ها داشته باشن
    خیلی کم پیش میاد
    پیشنهاد میکنم کارت گرافیک رو آپدیت کنید ببینید درست میشه یا نه - بعد پریمیر رو حذف و نصب کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

Exclamation باز نشدن محصولات ادوبی

سلام و درود
    من به مشکل خوردم...
    برا من کلا محصولات ادوبی باز نمیشه... پریمیر 2023 نصب کردم نشد،2022 نصب کردم نشد،2021 نصب کردم نشد...مدیا انکودر2023 هم نصب کردم اونم باز نشد همه روپاک کردم از اول نصب کردم باز هم نشد.
    موقع نصب اصلا ارور نمیده... ولی وقتی رانش میکنم میره تو قسمت Background processes تو task manager و وارد بخش apps نمیشه...
    لازم به ذکره که فایل اجرایی سالمه چون قبلا هم رو سیستمه خودم و هم رو سیستم های دیگه نصب کردم و اجرا شده...
    ویندوزم 11proهست و مشخصات سیستمم رو پایین مینویسم درایور هام هم کاملا آپدیتن...
    gpu:rx6700xt
    cpu:i5 12400
    rom:32gb
    ممنون میشم کمک کنین مشکل حل بشه چون واقعا به پریمیر احتیاج دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Komeyl_01 نمایش پست ها
    سلام و درود
    من به مشکل خوردم...
    برا من کلا محصولات ادوبی باز نمیشه... پریمیر 2023 نصب کردم نشد،2022 نصب کردم نشد،2021 نصب کردم نشد...مدیا انکودر2023 هم نصب کردم اونم باز نشد همه روپاک کردم از اول نصب کردم باز هم نشد.
    موقع نصب اصلا ارور نمیده... ولی وقتی رانش میکنم میره تو قسمت Background processes تو task manager و وارد بخش apps نمیشه...
    لازم به ذکره که فایل اجرایی سالمه چون قبلا هم رو سیستمه خودم و هم رو سیستم های دیگه نصب کردم و اجرا شده...
    ویندوزم 11proهست و مشخصات سیستمم رو پایین مینویسم درایور هام هم کاملا آپدیتن...
    gpu:rx6700xt
    cpu:i5 12400
    rom:32gb
    ممنون میشم کمک کنین مشکل حل بشه چون واقعا به پریمیر احتیاج دارم
    سلام
    تمام پروسه های آدوب را اجازه ی دسترسی به اینترنت بهشون بدید یا اینکه فایروال تون را غیر فعال کنید ، ببینید درست میشه؟

درود مجدد
    آقا من رفتم ویندوزمو عوض کردم از 11 Pro به 10 pro تغییر دادم اون اول که داشتم نرم افزار های دیگه رو نصب میکردم پریمیر 2023 رو نصب کردم و اجرا شد... ویندوز رو آپدیت کردم، مایا2023 رو تو فایروال گذاشتم سیستمو ریست کردم...
    الان اون صفحه اول که یه مستطیل هست میاد بعد به مدت میره و ارور display surface initialization failed رو بهم نشون میده
    کلافم کرده بقرآن
    جالبه که فایل هایی که با فرمت (.prproj) هم هست اصلا نمیشناسه

دقیقا ارور پایینه
    ویرایش توسط Komeyl_01 : 03-22-23 در ساعت 23:25

نقل قول نوشته اصلی توسط Komeyl_01 نمایش پست ها
    درود مجدد
    آقا من رفتم ویندوزمو عوض کردم از 11 Pro به 10 pro تغییر دادم اون اول که داشتم نرم افزار های دیگه رو نصب میکردم پریمیر 2023 رو نصب کردم و اجرا شد... ویندوز رو آپدیت کردم، مایا2023 رو تو فایروال گذاشتم سیستمو ریست کردم...
    الان اون صفحه اول که یه مستطیل هست میاد بعد به مدت میره و ارور display surface initialization failed رو بهم نشون میده
    کلافم کرده بقرآن
    جالبه که فایل هایی که با فرمت (.prproj) هم هست اصلا نمیشناسه

دقیقا ارور پایینه
    سلام
    توی اینترنت جستجو کنید :

Display Surface Initialization Failed - PLEASE Hel... - Adobe Support Community - 13233664

Solved: Display Surface Initilisation Failed - Adobe Support Community - 12919679

مطالبی که میگن را هر کدوم را تست کنین . چون هر کس ، چیزهای مختلفی میگه . از اینکه شاید مشکل ناسازگاری یک پلاگین با پریمیر باشه تا اینکه پریمیر درون درایو c نصب باشه و بسیاری موارد مختلف دیگه .