برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1474 , پاسخ ها : 1
موضوع: جلوعقب رفتن اشیا

جلوعقب رفتن اشیا

سلام و ادب.
    قبلا اینجا سوالی پرسیده بودم که متاسفانه الان نیستش یا پیداش نمیکنم.جوابش هم نیست.
    دوست عزیزی هم پاسخ داده بود.ولی بخاطر اینکه مدتی با موهو کار نکردم از یادم رفتن.

چندنفری از کاربرها هم همین سوال رو در کامنتها داشتن ولی کسی جوابشون رو نداده..ممنون میشم که دوستان یا خود استاد جواب بدن.
    سوال:
    برای اینکه دوتا شی جلو عقب بشن باید چکار کرد.؟(در دوحالت زیر)
    1-اگر هر دو شی در یک لایه باشند؟
    2- یا اینکه هر شی در لایه ای جداگانه قرار داشته باشد؟
    توضیح بیشتر:
    مثلا وقتی بخواهیم در زمان چرخش صورت به سمت چپ کاری کنیم که گوش سمت چپ بره پشت صورت قرار بگیره و در همون لحظه گوش سمت راست بیاد روی صورت.ودر هنگام چرخش صورت به سمت راست هم برعکس وضعیت قبل بشه.
    در سوالهای 1 و 2 این حالت که گفتم متصور هست....یکی وقتی که هر شی(گوش چپ-گوش راست-صورت) در یک لایه طراحی شده باشن و یا همه این اشیا در یک لایه طراحی شده باشن؟
    لطف کنید که جواب بدید.
    در ضمن اسم این کار رو هم قید بفرمایید و بفمایید که به این کار چی میگن.

با سلام من هم خیلی وقته با موهو کار نکردم ولی تا اونجا که یادم میاد یک بار این سوال جواب داده شده بود.اگر اشیائ در یک لایه باشند اول به تنظیمات اون لایه برید و در تب vector تیک گزینه animated shape order را فعال کنید.سپس شئ مورد نظر را با ابزار select shape انتخاب کرده و به تب draw رفته و با استفاده از چهار تا گزینه پشت سر هم raise shape...lower shapeو دو تای دیگه نسبت به جلو عقب بردن اشیائ اقدام کنید.در مورد جابه جایی در لایه های جداگانه هم باید لایه ها رو در یک گروه قرار بدید.بعد به تنظیمات گروه رفته در تب depth sort گزینه enable animated layer order را فعال کنید.بعد از این کار داخل گروه هرجا خواستید لایه را بالا پایین کنید مشکل حله.اگه پوشه گروه رو انتخاب کنید زمان های انیمیت به خوبی دیده میشن

کلمات کلیدی این موضوع