برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

Red face انتخاب سیستم مناسب مخصوص کار با افترافکت و تولید محتوا

سلام خسته نباشید
    خواستم بدونم بنده ک میخوام تازه وارد ساخت و تولید محتوا بشم مخصوصا برای اینستاگرام .
    و میخوام یک لپتاپی بگیرم ک روش افترافکت نصب بشه و خیلی خوب و روان اجرا بشه. هزینه هم تا ۲٠میلیون میتونم پرداخت کنم
    میشه بگید چه نوع لپتاپی بگیرم؟!یعنی کلا چیا مهم هست؟!cpu .ram و.ــ
    و اگر میشه چند مدل لپتاپ از سایت دیجی کالا و... لینکش رو بزارید بنده ببینم

واقعا وبسایت خوبی دارید خیلی ممنون

سلام
    لپتاپ به درد کار افترافکت و گرافیکی نمیخوره (مخصوصا در سطح متوسط یا بالاتر) .
    قطعا پیشنهاد میکنم اگه نیاز به حملش ندارین ، حتما pc تهیه کنید .

اون نرم افزارهای تولید محتوا را نام ببرید . نرم افزارتون باید دقیق مشخص بشه .

به هر حال اگه اصرار دارید ، برای افترافکت لپتاپ تهیه کنید :
    در برندهای غیر از ایسوز :

Acer Aspire A315-42-R6P3 - C با قیمت 21 تومن که با داشتن 12 گیگ رم در این رنج قیمت ، گزینه ی خوبی هست :

https://www.digikala.com/product/dkp...a315-42-r6p3-c

و در ایسوز هم ASUS Zenbook UM433DA - Z 14 با قیمت 21.45 تومن :

https://www.digikala.com/product/dkp...book-um433da-z

برند ایسوز ، به نظر شخصی ام کیفیت کاری خوبی داره . شخصا اگه بودم ، ایسوز تهیه میکردم هر چند کانفیگش ضعیف تر از بقیه ی برندهاست . هر چند 8 گیگ رم داره و برای افترافکت (که محور اصلی اش رم هست) ، خیلی کمه و همینطور صفحه نمایشش 14 اینچ هست و کوچیکه و hdd نداره اما خوبی اش اینه که همینکه ایسوز هست و از کیفیت اش مطمئن ترید و هم اینکه رم اش تا 16 گیگ قابل ارتقاء هست و 512 گیگ ssd داره و صفحه نمایش ips و وزن خیلی کم و باتری با دوام تر داره .

باز هم با این حال ، لپتاپ را برای افترافکت ، پیشنهاد نمیکنم .

عزیز با یک سیستم با رمز 6 گیگ هم کاملا جوابگوی کار شما هست . اینقدر به سیستم قوی نیاز ندارید
    ????? ???????? ???????? ??????? ios ? ????
    ??? ?? 10 ??? ????? ???? ? ???? ????? ???

اگه نرم افزار های خیلی سنگین رو روی کامپیوتر ها یا لپ تاپ ها نصب کنید ممکنه نیاز به تعمیر لپ تاپ خودتون پیدا کنید. قبل از نصب برنامه های سنگینی مثل افتر افکت حتما بیت و مشخصات دیگه ی سیستمتون رو چک کنید.

کلمات کلیدی این موضوع