برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1701 , پاسخ ها : 2
موضوع: حذف نشدن کامل پرده سبز در ادوب پریمیر

حذف نشدن کامل پرده سبز در ادوب پریمیر

سلام دوستان روزتون بخیر
    پیشاپیش از کمک هاتون ممنونم
    من چند وقتیه کلیپ ضبط میکنم اما موقع ادیت هرکار میکنم یه مقدار از پرده کروماکی باقی میمونه. مخصوصا ناحیه زیر بغل سوژه که داره حرف میزنه پرده حذف نمیشه. بهم گفتن برای نور پردازریه. من کلی نور اضافه کردم و سایه هارو از بین بردم اما الان دوتا مشکل ایجاد شده. اینکه موقع حرکت دست سوژه تصویر تو دوربین روشن و تیره میشه و همین باعث میشه کیفیت ویدئوی خروجی پایین بیاد. واقعا نمیدونم چکار کنم. غیر ادوب پریمیر از کمتازیا و چندتا نرم افزار دیگه هم استفاده کردم اما اونها هم نتونستند مشکل منو برطرف کنند. ممنون میشم منو راهنمایی کنید که مشکل مشکل نوره یا مشکل دوربین؟
    راستی من با دوربین گوشی آیفون کلیپ ضبط میکنم. اگر باید دوربین حرفه ای بخرم دوربین و مدل اون رو بیزحمت بهم بگی تهیه کنم.
    لینک یک نمونه از ویدئوهای آموزشی خوم رو هم براتون میذارم که ببینید چجوری شده.
    ممنونم

با سلام، لطفا در از پلاگین key light در پریمیر یا افتر برای حدف کامل و حرفه ای پرده صبز استفاده کنین. با تنظیماتی که این پلاگین داره حتما میتونی به نتیجه دلخواهت برسی. اگر هم با این مشکل داشتی از پلاگین color key در افترافکت استفاده کن. حتما درست میشه.

aminmozaffari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    31253

Arrow

سلام
    خب چرا در نرم افزار Adobe Premiere پردهٔ سبز رو حذف می‌خواین بکنید؟ Adobe After Effects که خیلی حرفه‌ای‌تره برای این کار.
    در مورد دوربین هم باید بگم که دوربین‌های Canon خیلی برای حذفِ پردهٔ سبز خوب هستند. مخصوصاً مدل EOS 1300D.
    ??? ??????? ???
    ?? ????? ??? ?? ?????…

.
    .
    ?????? ?????? FX Console V1.0.5 ???? Adobe After Effects:
    http://forum.video-effects.ir/thread...tml#post191532

کلمات کلیدی این موضوع