برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 2762 , پاسخ ها : 9
موضوع: موتور رندر ردشیفت

موتور رندر ردشیفت

سلام دوستان موتور رندر ردشیفت 2.5.48 نصف کردم ، به محض اینکه می خواهم رندر بگیرم کل نرم افزار سینما 4d بسته میشه ، علت چیه دوستان کارت گرافیک ام NVIDIA GeForce GTX 1660 TI در خصوص موتور رندر اوکتان سوال کردم جواب نگرفتم انشا الله دوستانی که تجربه دارند کمک کنند .

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    تنها مشکلی که میتونه باشه اینه که تو این نسخه از کارت شما پشتیبانی نمیکنه این نسخه رو امتحان کنید 2.6.41
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

من کارت گرافیک rtx 2060 دارم همین مشگل رو دارم . اما با نسخه 2.6.41 مشکلی ندارم اما کرک نمیشه اصلا . راه حلی دارین فقط یک بار کد سریال رو خواست و دیگه بعد از پاک کردن نصب کردن بار ها نشون نداد همون جور مونده رو demo .ممنون میشم کمک کنید .

octane هم نصب کردم اما اصلا رندر نمیگیره و یک ارور میده .
    ویرایش توسط hessam1376 : 05-02-20 در ساعت 22:20

سلام دوستان ، موتور رندر ردشیفت 2.6.41 رو هم بر اساس آموزش مجبتی زنگنه در آپارات نصب کردم ، مراحل دقیق پیش رفت ، اما متریال ها و رندرها واتر مارک دارد ، کارت گرافیک من 1660 است واقعاً بریدم نه اوکتان روش نصب می شه نه ردشیفت ، در صورتی که در لپ تاب هر دو را نصب کردم . اگر کسی راهی بلده راهنمایی کنه ، بچه های گروه چند نفر با این مشکل روبرو شدند . مرسی از همگی

منم همین مشکل را با rtx 2060 super دارم

من الان redshift کرک نمیشه چی کار کنیم یکی هست کمک کنه منم
    rtx 2060 دارم . arnold نسب کردم اما مثله octane و redshift خوب نیست افکت bloom و ... نداره .

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    Arnold که از قوی ترین هاست
    دوستان قبلا هم گفتم رد شیفت جدید کرک نشده و نسخه های قبلی با کارت های جدید هماهنگ نیست !
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

دوستان من کلی سرچ و نسب انواع موتور رندر چند تا نتیجه گرفتم کارت گرافیکم RTX 2060 6gb هست octane و indigo رو این gpu فعلا جواب نمیده و redshift هم کرک نمیشه . اما ارنولد جواب میده corona جواب میده اما با cpu و خیلی سنگینن . redshift درسته کرک نمیشه اما یک راه دار بدونه واترمارک میتونید رندر بگرین اما فقط برای photo نه video و برای ان کار کافیه redshift AOV Manager برین و دو تا beauty جدید بسازین و render setting برین . aov رو mode رو enable کنید و در redshift renderview حالت beauty 1 رو انتخاب کنید که الان بدون واترمارک هست .

و یک موتور رندر دگه هم جواب داد اما به پای redshift و octane نمیرسه اما سرعت بالایی داره . u- render هست واقعا سرعت بالایی داره و با gpu کا میکنه.
    .

shabani آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    54036
    سلام. عزیز ممنون.

سلام
    من با گرافیک ۳۰۹۰ و رد شیفت مشکل دارم ، برای کار با مایا ، آخرین ورژن رو هم که نصب میکنم حتی با واترمارک هم رندر نمی گیره، و فقط صفحه لایسنس رو باز میکنه
    شما از چه ورژن استفاده میکنید؟

کلمات کلیدی این موضوع