برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 45

مشاهده : 10223 , پاسخ ها : 44
موضوع: فیلم کامل نمونه کار جدیدمون

خوب بود فقط تو معرفی دیگه شورشو در اوردی
    اول فیلم همه رو معرفی کردی
    گفتیم اوکی
    بعدش که تموم شد دوباره یک باز کنار موتور یک باز کنار ماشین معرفیشون کردی اینم گفتیم اوکی
    اخر تو قسمت Cast دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Youtube نمایش پست ها
    خوب بود فقط تو معرفی دیگه شورشو در اوردی
    اول فیلم همه رو معرفی کردی
    گفتیم اوکی
    بعدش که تموم شد دوباره یک باز کنار موتور یک باز کنار ماشین معرفیشون کردی اینم گفتیم اوکی
    اخر تو قسمت Cast دیگه
    الکی مثلا ما تو هالیوود کار میکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdu نمایش پست ها
    ایده خوب بود
    ولی نماهایی ک گرفته شده و فیلمبرداری و تدوین در حد افتضاح بود...
    برای ساخت چنین ایده هایی نیاز به انواع شات های اکشن و لنزهای مختلف دوربین هست
    بلی بلی در نظر است

دوستان همه دارن بهتون امید میدن و میگن خوبه و پیشرفت میکنی بهتر میشه و ... ولی باید واقعیت گفت چون همین مسیرو پیش میرید و فک میکنید راهی که میرید درسته و به همین شیوه کار میکنید
    خودم حرفه ای نیستم و شاگرد همه دوستان هستم ولی بنظرم اصلا در حد یک درصد هم خوب نبود - افتضاح -

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    نسبت به سری قبل بهتر شده بود . اما اعمال افکتهای آتش دهنه اسلحه و جراحت همگی غیر طبیعی بود . اگر بیشتر دقت کنی و همین تمرینهای به ظاهرساده را جدی تر بگیری و با خودت این فرض را مثل یک قانون در ذهن داشته باشی که کارتان برای تحویل به مشتری ( بقول خودت هالیوود ) است آنوقت کارتان را کمتر شوخی میگیری !!! .... البته جوانی و در فرهنگ ما اینجور جا افتاده است که حالا حالا وقت داری برای پیشرفت !... اما باور کن که وقت از طلا با ارزشتر است و آنقدر ها هم که فکر میکنی کم سن نیستی و وقت نداری . پس با کارهایت جدی تر برخورد کن . این خونها چیه که مثل سطل رنگ از دهن شخصی که چفیه به صورت بسته است بیرون میپاشد ؟!!! ... اینرا برای مثال گفتم . اگر جدی تر و نکته بین تر باشی حتما در آینده ترقی خواهی کرد . بشرطی که وقتت را به ترشی خوردن مصروف نکنی !!! ... موفق باشی دوست من .

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanzx1 نمایش پست ها
    دوستان همه دارن بهتون امید میدن و میگن خوبه و پیشرفت میکنی بهتر میشه و ... ولی باید واقعیت گفت چون همین مسیرو پیش میرید و فک میکنید راهی که میرید درسته و به همین شیوه کار میکنید
    خودم حرفه ای نیستم و شاگرد همه دوستان هستم ولی بنظرم اصلا در حد یک درصد هم خوب نبود - افتضاح -
    رفیق اینو صد درصد خودمم قبول دارم. میدونم افتضاحه. این خیلی وقت پیش فیلم برداری شده. میشه گفت تقریبا جز اولین چیزاییه که ساختیم. فعلا داریم رو یه پروژه ی دیگه کار میکنیم که همه مشکلاتی که تو این هست تو اون جبران کردیم. بلاخره ادم با اشتباهاتش بزرگ میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    نسبت به سری قبل بهتر شده بود . اما اعمال افکتهای آتش دهنه اسلحه و جراحت همگی غیر طبیعی بود . اگر بیشتر دقت کنی و همین تمرینهای به ظاهرساده را جدی تر بگیری و با خودت این فرض را مثل یک قانون در ذهن داشته باشی که کارتان برای تحویل به مشتری ( بقول خودت هالیوود ) است آنوقت کارتان را کمتر شوخی میگیری !!! .... البته جوانی و در فرهنگ ما اینجور جا افتاده است که حالا حالا وقت داری برای پیشرفت !... اما باور کن که وقت از طلا با ارزشتر است و آنقدر ها هم که فکر میکنی کم سن نیستی و وقت نداری . پس با کارهایت جدی تر برخورد کن . این خونها چیه که مثل سطل رنگ از دهن شخصی که چفیه به صورت بسته است بیرون میپاشد ؟!!! ... اینرا برای مثال گفتم . اگر جدی تر و نکته بین تر باشی حتما در آینده ترقی خواهی کرد . بشرطی که وقتت را به ترشی خوردن مصروف نکنی !!! ... موفق باشی دوست من .
    مرسی دوست عزیز. انشالله نمونه کار های بهتری میبینین.دیگه بلاخره هر کس باید از اشباهاتش درس بگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط m.bazdideh نمایش پست ها
    رفیق اینو صد درصد خودمم قبول دارم. میدونم افتضاحه. این خیلی وقت پیش فیلم برداری شده. میشه گفت تقریبا جز اولین چیزاییه که ساختیم. فعلا داریم رو یه پروژه ی دیگه کار میکنیم که همه مشکلاتی که تو این هست تو اون جبران کردیم. بلاخره ادم با اشتباهاتش بزرگ میشه.
    سلام
    داداش حرفم این نبود که نمیتونید و نمیشه
    منظور من این بود که دوستان همه میگن خوبه خوبه و شما با خودتون میگید پس در حدی هستم که کار حرفه ای بگیریم بعد از اینکه با چندتا از بزرگای مثلا موزیک کار کردید و کارتون ضعیف به نظر اومد از دور رقابت به گروه های دیگه که موزیک ویدیو میزنن خارج میشید و اگر اعتبارتون بره زیر سوال دیگه باید قید کار بزنید
    فک کنم تونسته باشم حرفمو برسونم
    ان شالله در تمام مراحل زندگی موفق باشید

میدونم چی میگی رفیق.مرسی.

عشقم اون تیکه آخری بود که ترمیناتور وارد صحنه شد و همه رو زد لت و پار کرد

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع