سلام و عرض خسته نباشید به همهسوال مهمی داشتم و ممنون میشم راهنماییم کنیدمن پروژه ام رو داخل پریمیر تدوین کردم (حدود یک ساعته) و الان میخام فقط دو دقیقه از این پروژه رو به افترافکت اضافه کنم تا یه سری جلوه های ویژه رو بهش ادد کنممن تمام راش های اون دو دقیقه رو انتخاب کردم و راست کلیک و گزینه Replace with After Effect رو زدم (طبق معمول همیشه که همین کارو میکردم)منتها مسله ایی که هست اینکه وقتی وارد افترافکت باز میشه اون راش ها - تمام رنگ هاش غیر عادی میشه - در واقع به هم میریزه (لازم به ذکر که من اصلاح رنگ اصلا نکردم و تمام راش ها بدون هیچ افکتی هستن)از طرفی نمیتونم این دو دقیقه رو رندر بگیرم بعد ببرمش تو افترافکت بعنوان یه کلیپ بازش کنم چون هم کات های خیلی زیادی داره هم اینک من حین ادیت تو افترافکت میخام بعضی از لایه هارو یکم باز تر کنم یا کم ترش کنم (یعنی باید این دو دقیقه رو لینک کنم تو افترافکت)نسخه پریمیر و افترافکتم جفتش ۲۰۲۲ هستش ک از سایت خودتون خریداری کردمکارت گرافیکمم GTX 1050 ti هستش که آپدیت هم هست (البته قبلا زیاد اینکارو کرده بودم مشکلی نداشت - ولی از وقتی ک ادوب های ۲۰۲۲ رو نصب کردم اولین بار نیاز شده لینک کنم)ممنون میشم اگه تو واتس آپ راهنماییم کنین 09124880716