برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 2182 , پاسخ ها : 5
موضوع: کند شدن وحشتناک افتر

کند شدن وحشتناک افتر

سلام دوستان
    من فیلمم رو وقتی وارد افتر میکنم و میزنم واسه پلی تو پنجره پریویو ... اصلا پخش نمیشه و انکار یهو نرم افزار قفل میکنه و بعدم مجبورت میکنه ازش دربیای !!!
    علت چیه دوستان ؟ من سخت افزار قدرتمندی دارم و قبلا با افتر خیلی روان کار میکردم ولی نمیدونم یکدفعه چی شده ؟
    درایور c هم که افتر توش نصبه خالیه ...
    کمکککککک

salam, be nazaram shoma aval task manager windows ro baz bezar ro ghesmate performance baad ke video ro play kardi bbin be kodom ghesmat feshare bishtari vared mishe ke narm afzar kam miyare ,,age sakht afzar nabashe momkene az video bashe,,
    disk cache after effect ro ham pak kon,
    film haye dige ham emtehan kardi ?ona moshkel nadaran ?

دیسک کش رو بارها پاک کردم ، فیلم های دیگه هم امتحان کردم ولی همین مشکل رو دارم ... مشکل از سخت افزار نیست چون رم و سی پی یو رو تست کردم سالم بودن ..
    آخه نمیدونم چی شده یهو ... قبلا خیلی روان و عالی بود .. انگار چشم خورده سیستم -

دوستان امروز این پیغام هارو داده افتر ، کسی میدونه علتش چیه ؟ هنوووووووووووووووووووووز گیر میکنه و اصلا پلی نمیکنه فیلم هارو تو افتر !!
    نام: bandicam 2017-03-26 12-15-12-273.jpg نمایش: 54 اندازه: 160.5 کیلو بایت
    نام: bandicam 2017-03-26 12-15-56-066.jpg نمایش: 52 اندازه: 167.1 کیلو بایت
    نام: bandicam 2017-03-26 12-15-59-955.jpg نمایش: 46 اندازه: 159.7 کیلو بایت

اینم فیلم تلاش من برای حل این مشکل ...
    http://s8.picofile.com/file/82904120...8_628.mp4.html

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    این پیغام آخری که <prefetch> داده، مشکل خواندن فایل هست. احتمال زیاد با فشرده سازی فایل مشکلی پیدا کرده.

یه فایل ویدیویی با فرمت دیگه رو هم تست کنید، مثلاً بخشی از همین فیلم رو آزمایشی با encoder تبدیل کنید به mov و یا یکبار دیگه mp4 با خود media encoder خروجی بگیرید از بخشی از فیلم و ببینید مشکل حل میشه یا نه؟

ویرایش: الان اون ویدیوی آخری هم گزاشته بودید دیدم. از آنجا که فایل دیگری رو بدون مشکل تونستید پخش کنید، مشکل به نظر میاد از فایل دومی باشه که به افترافکت وارد کردید. احتمال زیاد فاصله بین i-frame ها در فایل دوم خیلی زیاده و برای همین افترافکت داره از ابتدا فایل رندر میگیره تا فریمی که شما انتخاب کردید که خیلی طول میکشه تا 1 فریم هم بهتون بده.

آزمایش کنید ببینید اگر از اول فایل پخش رو شروع کنید بازهم همین گیر رو میکنه؟ اگر اینچنین بود میتونه مشکل با صدای این فایل باشه.

در آن صورت، صدا و تصویر را از هم جدا کنید و جداگانه با افترافکت وارد کنید ببینید تصویر را بدون صدا میتونه پخش کنه؟ و یا صدا را بدون تصویر؟

در مرحله آخر هم یک بار فایل را در فرمت دیگری رندر کنید و به افترافکت بدهید ببینید مشکل حل میشه یا نه (avi/mov)...
    ویرایش توسط pejii : 03-26-17 در ساعت 14:10

کلمات کلیدی این موضوع