برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 86

مشاهده : 67524 , پاسخ ها : 85
موضوع: طریقه دانلود فایلهای لیچ

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

طریقه دانلود فایلهای لیچ

با سلام خدمت دوستان عزیز ....
    خیلی از دوستان مشکل دارند با لینکهایی که لیچ نام داره و نمی تونند دانلود کنند ...
    اول از همه یک سایت معرفی می کنم بهتون که شما توی این سایت عضو بشید و با پرداخت 3 هزار تومان می تونید 15 گیگ فضای دانلود بگیرید و لینکهای لیچ رو به راحتی دانلود کنید ، هیچ محدودیت زمانی هم نداره و از لحاظ سرعت دانلود عالیه من 15 گیگ رو 5 روز تموم کردم و سرعت خیلی خوبی داره ....

لینک سایت : ( البته این لینکی گذاشتم یعنی اینکه معرف شما من هستم )

MultiShare | دانلود مستقیم و آسان از سایت های اشتراک فایل و تورنت - مستقیم کننده لینک

و لینک اصلی هم :

MultiShare | دانلود مستقیم و آسان از سایت های اشتراک فایل و تورنت - مستقیم کننده لینک

خب حالا با چند عکس طریقه دانلود رو نشون میدم بهتون ....

البته بعد از ثبت نام و خرید حجم ( به نظر من 3000 تومان برای دانلود آموزشهایی که واقعا نایابه عالیه !!!! )
    به طور مثال سایتی دیدم فوتیجهای آماده Drag & Dr0p رو برای فروش گذاشته و با قیمتی بالا !!!!!! حالا میخوایم اینو رایگان دانلود کنیم ....

خب من به سایت مرجع میرم و روی لینک مورد نظر کلیک می کنم ....

و حالا یک صفحه دیگه باز میشه که لینک دانلود هست و لینک رو کپی می کنیم

و حالا میرم به سایتی که به عنوان میانجی هست و لینک رو اونجا تبدیل به لینک مستقیم می کنیم ....

لینک رو توی صفحه که پایین مشخص کردم Paste می کنیم ....

و در آخر هم روی دکمه تبدیل کلیک می کنیم و به لینک مستقیم و سرعت بالا تبدیل شد ...

حتما برید عضو بشید ، چون به زودی میخوام آموزشهای زیادی رو به صورت لیچ بذارم که خیلی کمیابه ....

موفق باشید ....
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده     
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

کلمات کلیدی این موضوع