برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 42 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 415

مشاهده : 104883 , پاسخ ها : 414
موضوع: آموزشهاي درخواستي نرم افزار فلش

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط افسر سایبری نمایش پست ها
    عرض سلام و تشکر از ندا خانوم
    ببخشید، میشه یه آموزش در خصوص نحوه ساخت نرم افزار مالتی مدیا با فلش رو یاد بدین؟
    مثلا کارهایی مثل کارهای این شرکت http://www.monasebat.com/
    اینم یکی از نمونه کارهاشون(بصورت دمو): http://monasebat.com/boshghabhayekhalidemo.rar
    ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست گرامي به نظرم اتوران رو با نرم افزار مخصوص خودش بسازيد من هم همين كارو ميكنم
    تصميم با شما هرجور صلاح ميدونين خواستين بگين بهتون معرفي كنم

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها

دوست گرامي آموزشو گذاشتم اون بالا ببينيد اگر همونه كه ميخواييد بگين اين فقط چون گفتين ساده ميخواييد راحترين راهو من اموزش دادم كه نياز به كدنويسي نداره
    بقيه هم توضيح بدين دقيق به چه صورت تا براتون اموزش درست كنم
    سلام ندا خاموم خسته نباشید ممنون از زحمت تون خسته نباشید ببخشید شما اینو آموزش دادین وقتی که روی دکمه کلیک میکنین اون دکمه باید چیکار کنه من میخوام بهش عمل کرد بدم مثلا اجرای یا پخش یا رفتن به یه صفحه دیگه من میخوام بهم بگین که من چطور با یه دکمه برم به یه صفحه و وقتی که اون صفحه باز میشه با یه جلوه خاصی باز بشه و یه لیست فهرست وار از دکمه هام داشته باشم مثلا دکمه های من زیاده میخوام همه اون دکمه هار فهرست کنم تا توی اون صفحه جا بشه و یا روی یه دکمه که کلیک میشه یه متن نمایش بده متن های طولانی و یا عکسی که کوجیک هست وقتی روش کلیک میشه بزرگ بشه میشه خودتون یه پرژه مالتی مدیا بسازین که این امکانات رو داشته باشه ببخشید ندا خانوم شرمنده معذرت میخوام این اموزشی که الان داده بودین بلد بودم اما من میخوام یه چیز بهتر باشه ممنون میشم کمکم کنین تشکر از زحمات تون

التماس دعا

درپناه حق

یا علی

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط alimorteza نمایش پست ها
    سلام ندا خاموم خسته نباشید ممنون از زحمت تون خسته نباشید ببخشید شما اینو آموزش دادین وقتی که روی دکمه کلیک میکنین اون دکمه باید چیکار کنه من میخوام بهش عمل کرد بدم مثلا اجرای یا پخش یا رفتن به یه صفحه دیگه من میخوام بهم بگین که من چطور با یه دکمه برم به یه صفحه و وقتی که اون صفحه باز میشه با یه جلوه خاصی باز بشه و یه لیست فهرست وار از دکمه هام داشته باشم مثلا دکمه های من زیاده میخوام همه اون دکمه هار فهرست کنم تا توی اون صفحه جا بشه و یا روی یه دکمه که کلیک میشه یه متن نمایش بده متن های طولانی و یا عکسی که کوجیک هست وقتی روش کلیک میشه بزرگ بشه میشه خودتون یه پرژه مالتی مدیا بسازین که این امکانات رو داشته باشه ببخشید ندا خانوم شرمنده معذرت میخوام این اموزشی که الان داده بودین بلد بودم اما من میخوام یه چیز بهتر باشه ممنون میشم کمکم کنین تشکر از زحمات تون

التماس دعا

درپناه حق

یا علی

سلام ممنون
    خوب س همون حرفه اي رو شما ميخواييد منظورتون اينه كه پروژه رو براتون درست كنم خوب عكس و هرچي ميخواييد داخلش قرار بدين رو بهم بدين
    من براتون درست كنم يا اينكه اموزششو براتون درست كنم خيلي كار داره

سلام ممنون
    خوب س همون حرفه اي رو شما ميخواييد منظورتون اينه كه پروژه رو براتون درست كنم خوب عكس و هرچي ميخواييد داخلش قرار بدين رو بهم بدين
    من براتون درست كنم يا اينكه اموزششو براتون درست كنم خيلي كار داره
    ممنون میشم اگه اموزشش رو برام بذارین برای کار خیر هست انشاالله شمام توی ثواب این کار سهیم میشین ممنون میشم اخه ما یک نرم افزار نمیخوایم بسازیم چندین تا میخوایم بسازیم شما وقت تون میشه وقتت رو برای کار ما بذارین و گرنه من از خدامه که شما کار منو راحت کنین من تا همین جا شما رو خیلی توی زحمت انداختم ممنون میشم اگه بصورت حرفه ای بهمون باد بدین

والا راست ازخدامه که بدم به شما درس کنین چون شما یقینا بهتر از من درس میکنین ولی اگه میشه اموزشش رو برام بذارین بصورت حرفه ای تشکر

التماس دعا

یا علی
    ویرایش توسط alimorteza : 10-19-14 در ساعت 00:49

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    ممنون میشم اگه اموزشش رو برام بذارین برای کار خیر هست انشاالله شمام توی ثواب این کار سهیم میشین ممنون میشم اخه ما یک نرم افزار نمیخوایم بسازیم چندین تا میخوایم بسازیم شما وقت تون میشه وقتت رو برای کار ما بذارین و گرنه من از خدامه که شما کار منو راحت کنین من تا همین جا شما رو خیلی توی زحمت انداختم ممنون میشم اگه بصورت حرفه ای بهمون باد بدین

والا راست ازخدامه که بدم به شما درس کنین چون شما یقینا بهتر از من درس میکنین ولی اگه میشه اموزشش رو برام بذارین بصورت حرفه ای تشکر

التماس دعا

یا علی

زحمتي نيست باشه براتون اموزششو ميذارم مطمئن هستم كارتون خوبه و ميتونيد درستش كنيد چون گفتين ساده من اون اموزشو گذاشتم و گرنه حرفه ايش بهتره براتون درست ميكنم ميزارم به زودي
    ویرایش توسط neda * : 10-19-14 در ساعت 01:00

زحمتي نيست باشه براتون اموزششو ميذارم مطمئن هستم كارتون خوبه و ميتونيد درستش كنيد چون گفتين ساده من اون اموزشو گذاشتم و گرنه حرفه ايش بهتره براتون درست ميكنم ميزارم به زودي
    راستش ندا خانوم منظورم از این که پرژه ای درست کنین اینه که یک پرژه ای شبیه گفته های من اطلاعاتش از سیستم خودتون بصورت آزمایشی یکی درست کنین مثلا توی اون پرژه ای که اموزش میدین وقتی باز میشه یه جلوه خوبی داشته باشه و وقتی بین صفحات جابجا میشه جلوه خوبی داشته باشه و به دکمه ها عمل کرد بدیم و روی عکس ها کلیک کنین بزرگ یشه منظورم این بود

البته نه زیاد شبیه گفته های من منظورم اینه که برای هرچه زیباتر شدن نرم افزار خوبه رو برام اگه امکانش هست اموزش بدین ممنون میشم

راستی ندا خانوم شما میتونین با فلش وب سایت طراحی کنین....؟

ممنون ندا خانون نمیدونم چطوری از خجالت تون در بیام و همه زحمت هاتون رو جبران کنم ممنون از تون دست شما درد نکنه

أجرکم عند الله

درپناه حق

یا علی
    ویرایش توسط alimorteza : 10-19-14 در ساعت 01:39

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    راستش ندا خانوم منظورم از این که پرژه ای درست کنین اینه که یک پرژه ای شبیه گفته های من اطلاعاتش از سیستم خودتون بصورت آزمایشی یکی درست کنین مثلا توی اون پرژه ای که اموزش میدین وقتی باز میشه یه جلوه خوبی داشته باشه و وقتی بین صفحات جابجا میشه جلوه خوبی داشته باشه و به دکمه ها عمل کرد بدیم و روی عکس ها کلیک کنین بزرگ یشه منظورم این بود

راستی ندا خانوم شما میتونین با فلش وب سایت طراحی کنین....؟

ممنون ندا خانون نمیدونم چطوری از خجالت تون در بیام و همه زحمت هاتون رو جبران کنم ممنون از تون دست شما درد نکنه

أجرکم عند الله

درپناه حق

یا علی
    بله الان متوجه شدم
    ميشه طراحي كرد بله ولي اكثرا با زبان برنامه نويسي سي شارپ انجام ميدن كه با فلش نيست ولي با فلش هم ميشه
    ویرایش توسط neda * : 10-19-14 در ساعت 01:42

بله الان متوجه شدم
    ميشه طراحي كرد بله ولي اكثرا با زبان برنامه نويسي سي شارپ انجام ميدن كه با فلش نيست ولي با فلش هم ميشه
    ببخشید نداخانون یادم رفت بگم که از دکمه ها یه لیست فهرست وار هم اموزش بدین چون دکمه ها خیلی زیاد هست و متن ها هم طولانی مثلا زندگی نامه یا داستان یا قضاوت های حضرت علی علیه السلام یا حالا هر چیز دیگه که بنظرتون به نرم افزار جلوه زیبایی میده رو اگه بهمون اموزش بدین ممنون میشم

درضمن اگه میتونین در مورد وب سایت هم بعد از مالتی مدیا اموزش بدین ممنون میشم اخه میخوام در زمینه مالتی مدیا کار کنم و وب سایت خوب بسازم و توی زمینه ای که اسلام و دین مون افرادی هستن ضد ما و اسلام کار میکنن و میخوان عقاید ما و همه جوانان ما رو عوض کنن و خط شه ای وارد کنن به دین و پاسخی داشته باشیم برای اون که بین دو راهی گیر کردن و نمیدونن کدوم راه درست هست اما وب سایت فلش باشه جذابیت خاصی میگیره بخودش و قشنگ در میاد میخواستم اگه میشه کمک مون کنین ممنون تون میشیم
    التماس دعا
    درپناه حق

یا علی

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    ببخشید نداخانون یادم رفت بگم که از دکمه ها یه لیست فهرست وار هم اموزش بدین چون دکمه ها خیلی زیاد هست و متن ها هم طولانی مثلا زندگی نامه یا داستان یا قضاوت های حضرت علی علیه السلام یا حالا هر چیز دیگه که بنظرتون به نرم افزار جلوه زیبایی میده رو اگه بهمون اموزش بدین ممنون میشم

درضمن اگه میتونین در مورد وب سایت هم بعد از مالتی مدیا اموزش بدین ممنون میشم اخه میخوام در زمینه مالتی مدیا کار کنم و وب سایت خوب بسازم و توی زمینه ای که اسلام و دین مون افرادی هستن ضد ما و اسلام کار میکنن و میخوان عقاید ما و همه جوانان ما رو عوض کنن و خط شه ای وارد کنن به دین و پاسخی داشته باشیم برای اون که بین دو راهی گیر کردن و نمیدونن کدوم راه درست هست اما وب سایت فلش باشه جذابیت خاصی میگیره بخودش و قشنگ در میاد میخواستم اگه میشه کمک مون کنین ممنون تون میشیم
    التماس دعا
    درپناه حق

یا علی
    تمام تلاشمو ميكنم بهتون كمك كنم موفق باشيد

mostaAr آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7453
    تبريز ولي نه خوده تبريز :) يكي از شهرستان ها
    ندا خانوم تاپیکتون عالیه ولی حیف من flash رو بلد نیستم . درسته دانشجو ی it هستم و باید با یه نرم افزار برنامه نویسی کنم ولی از محیطش خوشم نمیاد .
    آیا توو اتوران نوشتن برنامه یخوبی هستش ؟ من فقط میخوام طراحی اتورانش رو یاد بگیرم باید کدوم قسمتاشو یاد بگیرم ؟
    go with with" for world"
    ??? ?????? ?????? ?? ??? ?????? ???? ?? ??????? ????? ?? ??? ?? ?? ?? ????.

صفحه 3 از 42 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع