برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 58 از 58

مشاهده : 13167 , پاسخ ها : 57
موضوع: سانسور لباس میشه کرد ؟؟؟

Effector
    نقل قول نوشته اصلی توسط game100 نمایش پست ها
    من الان با پن تول روی فیلم اصلی قسمت ای رو که می خوام رو انتخاب می کنم بعدش هم با تراک موشن قشنگ روی اون قسمت حرکت میکنه ولی
    اون نقااطی رو که با پن تول انتخاب کردم تا آخر فیلم دو ساعته همنجوری می مونه اینو چی کار کنم رو اون زمان یا قسمتی رو که می خوام بمونه فقط
    و چه طوری روش اعمال کنم fast blur رو ؟؟

Read more: http://forum.video-effects.ir/thread...#ixzz39Pm9LQ4c
    اگر تو گوگل تا الان سرچ کرده بودی پیدا کرده بودی ها !

دوست عزیز
    قبل از هرچیز بگم که انجام رتوسکوپی برای گذاشتن پوشش وقت و حوصله فراوان می خواهد نسبت به حذف موضوعات در صحنه.
    در ابتدا تمام پلانهایی که نیاز به رتوسکوپی(در اینجا پوشش گذاری می باشد )را در نرافزار تدوین مثل ادیوس یا پریمیر کات زده و جداگانه از هر کدام خروجی microsoft avi می گیرید .بعد در افتر افکت همه انها را وارد می کنید . سپس در حالی که تمام پلانها در project انتخاب هستن . را کشیده در ایکون پایین project که کارش ایجاد کامپوزیشن هست . رها می کنید پنجره ای باز می شود و از شما میپرسد که ایا همه در یک کامپوزیشن وارد شوند ویا هر کدام در کامپوزیشن خودشان که شما multyplay composition را انتخاب می کنید .تا به تعداد پلانهای شما کامپوزیت به اندازه وزمان انها ساخته شود . حال از اینجا کار اصلی اغاز می گردد. روی اولین کامپوزیت کلیک کنید تا باز شود . برای اضافه کردن استین و یقه معمولان از سولید (solid) استفاده می کنند . و گاهی برای یقه از عکسهایی که در اینترنت هست یک عکس یقه مناسب برای اون تصویر پیدا می کنی و انرا روی لایه اصلی تصویرت قرار می دهی . حال فریمی را در پلانت باید انتخاب کنی که دارای حداکثر نمایش ان قسمتی که می خواهی پوشش بگذاری باشد . بعد میروی روی لایه سولید و یا عکس یقه ایی که دانلود کرده ای .سپس به کمک پن تولز که در بالا صفحه قرار دارد ماسک مورد نظر را میکشی . سپس ماسک مورد نظر را در لایه باز می کنی . کنار mask path اون ساعت کوچک را فعال می کنی تا یک کی فریم برای ماسکت ساخته شود . حال به انتهای پلان می روی درانجا هم ماسکت را تنظیم می کنی بطور اتومات برای انهم یک کی فریم درست میشود .به اول پلان می روی ماسم را برا ان فریم هم تنظیم می کنی . تا اینجا شما سه کی فریم دارید. ابتدا و انتها و پلانی که حداکثر دید قسمت پوششی را دارد. از اینجا به بعد میان هر دو کی فریم یکبار باید ماسک خودت را طبق پلان تنظیم کنی . با انجام اینکار خود ماسک در طول زمان شروع به تغییر می کند تا قسمت مورد نظر را بپوشاند. این روش برای حالتی اجرا می شود که استین و یا یقه دارای تغییر زیادی در طول پلان هست. اما اگر قسمت مورد نظر دارای تغییر حالت کمی هست شما با انجام فقط سه کی فریم اول و سپس ترک کردن نقطه مناسب پلان خود ترک را به سولید یا عکس یقه نسبت می دهید بعد کلید کی فریم anchor point را خاموش می کنید. تا دیگر کی فریم نداشته باشد . بعد از نسبت دادن ترک به این لایه ها مکانشان تغییر میکند .که باید باتنظیم نقطه anchor point لایه انرا در جای خود قرار دهید. حال در کل پلان نگاه کنید که کجاها شکل ماسک تغییر جزیی میکند انرا دستی تنظیم کنید. تا اینجا شما برای یک پلان فقط یک استین و یا یقه را انجام داده اید اینکار را برای هر قسمتی که می خواهید پوشش بگذارید یکبار لایه جداگانه ایجاد کنید و کاهای بالا را انجام دهید. تمام اینکارها در تمام ورژنهای افتر قابل اجرا می باشد.

ممنونم ازت دوست عزیز ولی ای کاش یه ویدیو هم بود

دوست عزیز
    متاسفانه من ویدئوی ندارم . و بعید می دونم ویدئویی وجود داشته باشد چون اینکار کاری با وقت و ازمون وخطا ست برای تنظیم ماسک ها.

genius آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2126
    ساده ترین روش سانسور فیلم با افترافکت استفاده از Adjustment و Pen tools هست
    و حرفه ای ترش هم Track Motion که نرم افزار های زیادی هستند که چنین کاری میکند
    ساده ترین نرم افزاری که دیدم : Corel Video Studio هست که ترک رو داره و میتونید استفاده کنید ...
    موفق باشید ...

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط GP2 نمایش پست ها
    بابا تو دیه کی هستی!
    داداش من اول باید افتر افکت رو بلد باشی بد بیای فلتر بکنی
    نمیشه ک
    شوما نمیدونی پن تول چیه اون وخت فلتر میخواهی بکنی؟

دوست عزیز لطفا احترام همدیگه رو حفظ کنید اگر میتونید دوستمون رو راهنمایی کنید اگر نه بهشون بی احترامی نکنید درست نیست

حتما سانسور را تصویری توضیح دهید

لباس زیر رو تو تبلیغات گیر میدن چیکار کنم؟

من میخام تبلیغات لباس زیر برم نمیدونم چجوری درستش کنم چیکار کنم؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456