برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

ali646 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4814

Post لیست تمامی کارت گرافیک های ساپورت کننده پلاگین Element 3D

https://www.videocopilot.net/assets/.../misc/GPUs.pdf

من خودم کارتم جزء هیچکدوم از اینها نبود. خیلی بدبختم مگه نه . . .

GeForce GTX 275 عاشقشم هیچ جا کم نیاورده

سلام دوستان میدونم متن طولانی هست ولی جالبه بخونید شاید یمک ثوابی هم کردید ممنون کسی هست به منه بدبخت کمک کنه لبتابم گرافیک amd i7 هست این پلاگین رو افترم نصب نشد یا میپرید بیرون یا ورژن های پایین تر که نصب میکردم لایسنسش error میداد روی ضعیف ترین سیستم نصب میکردم نصب میشد روی سیستم لبتاب هرکی میرسیدم نصب میکردم نصب میشد من که لازمش داشتم رو سیستمم نصب نمیشد رفتم ی سیستم کامپیوتر خریدم فقط کیسش 5 ملیون پام اب خورد گرافیکش gtx 9900 geforce هست روی این هم دقیقا همون مشکل رو دارم گرافیک هم اپدیت هست نمیدونم از ویندوزه از گرافیک هست تا حالا 4 گیگ هم از پلاگینه از سایت های مختلف دانلود کردم این هفته هم ی پروؤه باید بدم تحویل که نصف کاراش با این پاگین انجام میشه اگه تا سه شنبه تحویل ندم فکر کنم بندازنم بیرون حالا خدایی بدبخت تر از من هم روی زمین هست دستش بیگره بالا تا جلوش تعظعم کنم چون میدونم نیست

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674
    برا منم تو اینا نیست ولی اصلا مشکلی ندارم تا به حال کم نیاورده چون cpu نسبت کارت گرافیک قوی تره
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط مجتبی9483 نمایش پست ها
    سلام دوستان میدونم متن طولانی هست ولی جالبه بخونید شاید یمک ثوابی هم کردید ممنون کسی هست به منه بدبخت کمک کنه لبتابم گرافیک amd i7 هست این پلاگین رو افترم نصب نشد یا میپرید بیرون یا ورژن های پایین تر که نصب میکردم لایسنسش error میداد روی ضعیف ترین سیستم نصب میکردم نصب میشد روی سیستم لبتاب هرکی میرسیدم نصب میکردم نصب میشد من که لازمش داشتم رو سیستمم نصب نمیشد رفتم ی سیستم کامپیوتر خریدم فقط کیسش 5 ملیون پام اب خورد گرافیکش gtx 9900 geforce هست روی این هم دقیقا همون مشکل رو دارم گرافیک هم اپدیت هست نمیدونم از ویندوزه از گرافیک هست تا حالا 4 گیگ هم از پلاگینه از سایت های مختلف دانلود کردم این هفته هم ی پروؤه باید بدم تحویل که نصف کاراش با این پاگین انجام میشه اگه تا سه شنبه تحویل ندم فکر کنم بندازنم بیرون حالا خدایی بدبخت تر از من هم روی زمین هست دستش بیگره بالا تا جلوش تعظعم کنم چون میدونم نیست
    کارت گرافیک GTX 9900 که در لیست کارت های ساپورت شده E3D نیست، البته هستند دوستانی که از کارت گرافیک های ساپورت نشده دارند بدون مشکلات جدی استفاده میکنند و پلاگین روی دستگاه آنها اجرا میشه.

یه سری نکته رو اشاره کنم، شاید مشکل شما رو حل کنه:

1- آخرین آپدیت درایور همیشه مشکل ها رو حل نمیکنه، مواردی بوده که مشکل ساز هم بوده. ابتدا از درایوری که همراه کارت گرافیک و روی DVD/CD بهتون داده شده را تست کنید. (نسخه 373.06 درایورهای nVidia از کم مشکل ترینشون با E3D است، این نسخه را در گوگل برای سیستم عامل خودتون پیدا کنید و نصب کنید)

2- حتماً بررسی کنید که گزینه های Allow Scripts to write to disk and access network در تنظیمات افترافکت (منوی Edit گزینه Prefrences) فعال باشه.

3- مانیتور و اتصال آن را با دقت بررسی کنید، مانیتوری که افترافکت در آن اجرا میشود حتماً باید به خروجی کارت گرافیک Nvidia متصل باشد و نه خروجی گرافیک آنبورد (مادربورد). *اگر بیش از یک مانیتور دارید، برای آزمایش فقط یکی از آنها را متصل کنید تا از عدم اجرای پلاگین و نرم افزار روی خروجی های ساپورت نشده اطمینان حاصل کنید.

4- یه مشکل عمده هم خود پلاگین E3D در بعضی مواقع داره و اون اینه که اگه افترافکت را تازه اجرا کرده باشید و پروژه ای را باز کنید که این افکت در آن استفاده شده، امکان این وجود داره که پلاگین با پیغام خطا از کار بیافته. برای رفع این مشکل افترافکت را ببندید، یک بار دیگه اجرا کنید، یک کامپ جدید بسازید، یک سالید بسازید، پلاگین E3D را روی آن بیاندازید، اگر بدون پیغام خطا اجرا شد، پروژه را ببندید (افترافکت را نبندید) و حالا پروژه ای که پلاگین در آن استفاده شده را باز کنید، بدون مشکل کار خواهد کرد.

5- پلاگین E3D به واسطه OpenGL با کارت گرافیک شما ارتباط برقرار میکنه، در مواردی بعضی از درایورها (مخصوصاً اگر توسط نرم افزار آپدیت خودکار nVidia نصب بشند) این افزونه را به درستی نصب و یا آپدیت نمیکنه. یک بار هم OpenGL را دستی نصب کنید و ببینید مشکل شما حل میشه؟

اگه مشکل رو نتونستید حل کنید، به پیغام خصوصی اتان لطفاً پاسخ بدید.

سلام مجدد همچنان مشکل حل نشد افترم این اررور رو میده plug in element.aex could not be loaded (126)
    (48 :: 46) اول 48 هست

در ضمن کارت گرافیکم الان کردم nvidia geforce gtx 960 ,4gb , gddr5 هست کلا از یک خوانواده هستند فکر نکنم فرقی با هم کنند

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    در ضمن کارت گرافیکم الان کردم nvidia geforce gtx 960 ,4gb , gddr5 هست کلا از یک خوانواده هستند فکر نکنم فرقی با هم کنند
    خوب این کارت گرافیک ساپورت شده است، مشکل از کارت گرافیک نمیتونه باشه.

حالا یک بار دیگه برای اطمینان پلاگین را نصب کنید، درایور کارت گرافیک رو هم حتماً مجدداً نصب کنید. کابل مانیتور را هم بررسی کنید (به خروجی کارت گرافیک وصل باشد و نه به خروجی مادربورد).

پلاگینی که دانلود کردم ی تکست هم داخل فولدرش بود اخرش نوشته بود از پلاگین لذت ببرید افترافکت 2017 در ضمن من از سایت های دیگه هم دانلود کردم این یکی میزنه after effect can not the loaded
    چقدر میتونه از وینوز باشه
    سیستم من درایور nightblade هست کلا دیسک درایور نداره خودش مثل اینکه خودش خودکار نصب میکنه
    من درایور ی گرافیک دیگه رو نصب کردم برنامه اجرا شد ولی خوب کار نمیکنه در ضمن درایور ی گرافیک دیگه ممکنه واسه برنامه های دیگه مشکل ساز بشه
    ممنون میشم مثل چند سوال قبل جواب این چند تا سوال دیگمم بدید

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    پلاگینی که دانلود کردم ی تکست هم داخل فولدرش بود اخرش نوشته بود از پلاگین لذت ببرید افترافکت 2017 در ضمن من از سایت های دیگه هم دانلود کردم این یکی میزنه after effect can not the loaded
    چقدر میتونه از وینوز باشه
    سیستم من درایور nightblade هست کلا دیسک درایور نداره خودش مثل اینکه خودش خودکار نصب میکنه
    من درایور ی گرافیک دیگه رو نصب کردم برنامه اجرا شد ولی خوب کار نمیکنه در ضمن درایور ی گرافیک دیگه ممکنه واسه برنامه های دیگه مشکل ساز بشه
    ممنون میشم مثل چند سوال قبل جواب این چند تا سوال دیگمم بدید
    اگه از ویندوز 8.1 یا 10 استفاده میکنید، احتمال اینکه از ویندوز باشه خیلی کمه. اگه از ویندوز 7 یا قدیمیتر استفاده میکنید حتماً آخرین آپدیت های سیستم عامل رو نصب کنید، ولی بازهم پیشنهاد میشه ویندوز رو ارتقاء بدید به نسخه ای جدیدتر.

در مورد درایور کارت گرافیک هم بگم که اگه درایور با کارت گرافیک شما سازگاری نداشته باشه اصلاً نصب نمیشه و با پیغام خطا متوقف میشه.
    بسته های اینستالر nVidia برای مجموعه ای از کارت گرافیک ها تولید میشه، شما هنگام دانلود فقط اطمینان حاصل کنید که کارت گرافیک شما هم در لیست گرافیک های ساپورت شده باشه، همین کافیه. مشکل و تداخلی هم با بقیه تجهیزات شما نخواهد داشت.

در مورد سیستمتون هم، اگه از این کیس کوچیک های جمع و جور MSI Nightblade منظورتون هست، اینها فرق آنچنانی با کیس های بزرگ و سیستمی که خودتون اسمبل کنید ندارند، یه سری قطعه هست که داخل کیسی خاص اسمبل شدند. شما میتونید حتی خودتون این قطعات را آپگرید کنید و یا تغییر بدید.

فقط یک نکته مهم، کارت گرافیک ها رو توی این کییس های Nightbalde مستقیم روی مادربورد سوار نمیکنند و با یک کابل واسط این ارتباط برقرار میشه که اگه جنس اون کابل یا اتصالش خوب نباشه میتونه مشکلاتی براتون فراهم کنه، اگه بعد از نصب درایور nVidia بازهم مشکل در اجرا داشتید، کیس رو ببرید گارانتی یا فروشگاهی که دریافت کردید تا اتصالات گرافیک رو بررسی کنند و یا کلاً تعویضش کنید با یک کیس معمولی.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین