برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 579 , پاسخ ها : 1
موضوع: بررسی فیلم Jackass Forever

بررسی فیلم Jackass Forever

نام: jackass-forever-character-guide.jpg نمایش: 15 اندازه: 101.4 کیلو بایت

اگر در طول دهه‌ها از طرفداران فوق‌العاده سری «Jackass» باقی مانده‌اید یا تازه شروع کرده‌اید به حفاری‌های خنده‌دار این دیوانه‌های هول‌آمیز، احتمالاً عاشق اولین فیلم مستقل «Jackass» خواهید شد. بیش از یک دهه این ترکیبی با درجه‌بندی R از پت‌های داوطلبانه به‌هم‌پیچیدن، خروش‌کردن و فریاد زدن است که انواع بریدگی‌ها، کبودی‌ها، نیش‌ها، گاز گرفتگی‌ها، جوش‌ها و ضربه‌های سر (و جاهای دیگر) را در تعقیب فرود تصادف‌های به یاد ماندنی و خنده‌های غول‌پیکر تحمل می‌کند.
    من آزادانه تصدیق می کنم که با صدای بلند به دیوانگی محض و خلاقیت پیچ خورده پشت برخی از شیرین کاری ها می خندم، به عنوان مثال، وقتی ناکسویل بال هایی شبیه به ایکاروس می زند، در یک توپ قرار می گیرد و به هوا شلیک می شود، و قبل از اینکه به سمت خورشید بیفتد، خیلی نزدیک به خورشید پرواز می کند. آب مانند پرنده ای از آسمان پرتاب شد. من همچنین تحت‌تأثیر زیربنای روان‌شناختی قطعه‌ای تحت عنوان «سکوت بره‌ها» قرار گرفتم، که در آن اهداف بی‌نظیر در اتاقی محبوس شده‌اند و در تاریکی مطلق فرو رفته‌اند، در آن نقطه، ناکسویل و همکارانش، عینک‌های دید در شب به چشم می‌زنند. گام در “سکوت”، آنها را با شبیه سازی حملات مارها، هدایت آنها به اتاق دیگری که در آن با قابلمه ها و تابه ها به سرشان می کوبند و حتی ده ها تله موش را روی یک میز رها می کنند، عذاب می دهد. ظالمانه و احمقانه و غیرقابل انکار جذاب و همچنین خنده دار است.
    همچنین به دوربین فیلمبرداری «جاک برای همیشه» تبریک می گویم و شوخی نمی کنم. این اپراتورهای شجاع دوربین باید واقعاً به برخی از تصاویر واقعاً وحشتناک نزدیک شوند، به عنوان مثال، اندام تناسلی مردی که اندام تناسلی آشکارش به تازگی از ملاقات صدها زنبور یا عواقب یک سیلی به فاق وارد شده جان سالم به در برده است. یک بازیکن NHL تکرار حرکت آهسته برخی از شیرین‌کاری‌ها نیز چشمگیر است، زیرا ما عواقب استخوان‌ساز، لرزان پوست، و عواقب شلیک‌کننده‌ی شیرین‌کاری‌های مختلف را با جزئیات بسیار دقیق می‌بینیم.
    زک هولمز یوتیوبر به خدمه «Jackass Forever» برای چند شیرین کاری از جمله ماجراجویی با کاکتوس‌ها می‌پیوندد.
    پایین دست؟ تنها ارزش سرگرمی زیادی از تماشای این جکاسی ها که ناله و جیغ می زنند در حالی که در همه جا سیلی می زنند و مشت می شوند، به دست می آید، خواه در حال پریدن به داخل انبوهی از کاکتوس ها، دریافت بدترین گوه های تاریخ بشریت و یا غرق شدن در شرایط وحشتناکی باشند. مایعاتی که در بیضه‌ها کوبیده می‌شوند، دوباره به بیضه‌ها ضربه می‌زنند، یک بار دیگر به بیضه‌ها ضربه می‌زنند و سپس عکس‌های بیشتری از بچه‌ها وجود دارد که در بیضه‌ها ضربه می‌خورند. (کهنه سربازان قدیمی “جکاس” از جمله ناکسویل، استیو-او، وی من، کریس پونتیوس و دیو انگلند به گروه نسل بعدی شامل زک هلمز و ریچل ولفسون ملحق می شوند، اما هزاره های جوان تنها چند لحظه در کانون توجه قرار می گیرند. دانش آموزان قدیمی بیشترین بار تنبیه را به دوش می کشند.)
    در چیزی که مسلماً خشن‌ترین و خیره‌کننده‌ترین «قطعه» فیلم است، ناکسویل توسط گاو نر به سختی ورق می‌خورد، به هوا پرواز می‌کند و با صدای تند تند پایین می‌آید. ناکسویل که از بیمارستان بیرون می‌رود، به ما گفته می‌شود که او دچار شکستگی مچ دست، شکستگی دنده و ضربه مغزی شده است. این مرد 50 ساله و دارای سه فرزند است. او به هاوارد استرن گفت که دچار خونریزی مغزی شده و پس از این شیرین کاری با افسردگی و مشکلات شناختی دست و پنجه نرم کرده است. این تکان دهنده و خنده دار نیست، هشیار کننده و غم انگیز است.
    نمی توان تأثیر فرهنگی فرنچایز «جکاس» را انکار کرد. خوب یا بد، گروه اصلی یک نسل کامل از بدلکارهای بدلکاری را تولید کرد که از پشت بام ها به استخرها می پرند، از ساختمان ها آویزان می شوند، با سطل های زباله پلاستیکی به یکدیگر می کوبند، و غیره، و غیره، شاید به امید YouTube یا TikTok خود. یا ویدیوهای اینستاگرام آنها را معروف می کند. اگر ممکن است برای استیو او اتفاق بیفتد، چرا جیم از ایندیانا یا شان از دوبلین؟
    شاید مشکل اساسی «Jackass Forever» همین باشد. مطمئناً، این افراد اکنون بودجه‌ای برای کار کردن دارند و می‌توانند شیرین کاری‌های پیچیده‌ای انجام دهند، اما ما در طول سال‌ها شاهد بسیاری از جکاسی‌های ویروسی و حیاط خلوت بوده‌ایم، ارزش شوک از بین رفته است و تنها چیزی که باقی می‌ماند عامل انقباض است و احساس بیقراری فزاینده با تکرار و خسته کننده شدن گیج ها.

منبع: https://www.plaza.ir/140101/383490/u...g-movies-2022/

فیلم jackass ژانر کمدی داره که من نتونستم زیاد باهاش ارتباط بگیرم و ترجیح میدم که
    دانلود فیلم میان ستاره ای را برای بار 4ام انجام بدم و ببینم و لذت ببرم.