برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

mohammad50 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4345

یک دعوت بکار دوستانه از بین کاربران تهرانی انجمن

اینجانب از کاربران صرفا اهل تهران انجمن دعوت و درخواست می کنم جهت تشکیل یک اکیپ فیلمسازی دوستانه از طریق همین پست اعلام آمادگی بفرمایند تا انشالله بتوانیم در کنار همدیگر و با استفاده از هنر و توانایی همدیگر پروژه های فیلمسازی مشترک انجام بدیم. بنده خودم در زمینه کارگردانی و نویسندگی و تدوین در خدمت اکیپ خواهم بود. زیاد توضیح نمی خواد فقط عاشقان این حرفه که توانایی کار در یک گروه دوستانه و بی ادعا و بدون چشمداشت دستمزد و حقوق و این حرفها دارند در این گروه عضو خواهند شد و هدف همه ما رسیدن به اهدافی خواهد بود که آرزویش را داریم.
    افراد مورد نیاز:
    1 - فیلمبردار، با تجهیزات فیلمبرداری مناسب و مورد نیاز
    2 - عکاس با تجهیزات مناسب
    3 - نورپرداز با تجهیزات مناسب
    4 - صدابردار با تجهیزات مناسب و حرفه ای (میکروفون و رکوردر و...)
    5 - فیلمبردار پشت صحنه ها
    6 - موزیسین جهت ساخت موسیقی فیلم
    7 - بازیگر خانم و آقا بدون شرط سنی (حتی بدون تجربه کار قبلی) مسلما و احتمالاً هیچکدام از اعضای گروه تجربه کار حرفه ای قبلی ندارند و همه عشق این کار را دارند.
    سایر دوستان نیز چنانچه امکان و توانایی های دیگری دارند در این گروه می توانند همکاری نمایند. مثلا کسی شاید بتونه لوکیشن مورد نیاز پروژه ها رو ردیف و جور کنه خیلی مورد نیاز خواهد بود.
    در صورت استقبال از این تاپیک و اعلام آمادگی واقعی دوستان، ترتیب برگزاری جلسات آشنایی و گپ و گفت در آینده داده خواهد شد.
    پس هر کس که اعلام آمادگی می کنه بفرماید که در چه زمینه ای و چه تجهیزاتی دارد که می تونه در پروژه ها استفاده بشه.
    اگر تمایل داشتید سن رو هم اعلام بفرمایید. (هرچند اصلا سن و سال مهم نیست، از جوان 15 ساله تا پیرمرد 70 ساله ...)
    یا علی مدد و بسم الله...

پی نوشت: در صورت نیاز می تونید بصورت پیام خصوصی اسم و سن و زمینه همکاری را نیز اعلا بفرمایید. هر طور راحتید.
    ویرایش توسط mohammad50 : 04-06-21 در ساعت 20:28

سلام برای شما و دوستان ارزوی موفقیت دارم
    2 نکته برام سوال بود
    اول بدون چشم داشت مالی!!
    دوم ..نبود تدوینگر در لیست درخواستی شما!! کلا شما فاینال کار براتون مهم نیست فکر کنم دنبال دور همی هستید.
    موفق باشید
    ???? ?? ???.???? ??? ????? ????( ?? ??? ????????)
    ?????? ???? ??

mohammad50 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4345
    سلام بر شما
    فکر کنم شما یا سواد کافی برای خواندن ندارید یا من درست و با تاکید نگفتم ظاهرا! عرض کردم خودم کارگردانی و نویسندگی و تدوین رو انجام می دم. bold کردم ببینید دقیق.
    دوماً بله بدون چشم داشت مالی. اینجا کسانی هستند مثل خودم که از استعداد و توانایی و هنر برخوردارند ولی زمینه فعالیت ندارند. شما چی فکر کردی عزیز من؟ منکه نگفتم بیایید در بنگاه فیلمسازی من بیگاری بکشم از دوستان. هدف تشکیل اکیپ فیلیمسازی برای ظهور و رشد استعداد بچه هاست. اگر غیر این بود که راه دیگری برای تشکیل گروه وجود داشت از بین سینماگران حرفه ای و کاربلد. از مدیریت محترم سایت تقاضا می کنم تاپیک اسپم این دوست گرامی رو حذف کنند تا مسیر این تاپیک به انحراف و بگو مگو های بیهوده کشیده نشه.
    ویرایش توسط mohammad50 : 04-08-21 در ساعت 20:04

دوست عزیز با این ادبیات بهتره گروهی کار نکنید ...کلا ار دید شما همه بیسواد هستن و کسی هم اجازه نداره نقد کنه
    ???? ?? ???.???? ??? ????? ????( ?? ??? ????????)
    ?????? ???? ??

mohammad50 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4345
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojedarya نمایش پست ها
    دوست عزیز با این ادبیات بهتره گروهی کار نکنید ...کلا ار دید شما همه بیسواد هستن و کسی هم اجازه نداره نقد کنه
    کلا فازت چیه شما؟ برو به زندگیت برس برادر من...

mohammad50 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4345
    بدلیل عدم استقبال لطفا این تاپیک بسته بشه
    ????? ?? 500 ??? ????? ? ???? ????? ????????? ?? ?? ?????. ??? ??? ?????? ? ?? ??? ?????? ???? ?? ???. ?? ??? 1000 ????. ?????? ??? ????? ? ????? ???? ?? (???? ???????? ? ?? ?? ?? ??) ?? ???? ????? ???.

کلمات کلیدی این موضوع