برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1024 , پاسخ ها : 2
موضوع: درخواست راهنمایی برای رندر بدون بک گراند

Mahdi-AE آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26089

درخواست راهنمایی برای رندر بدون بک گراند

باسلام و خسته نباشید
    دوستان بنده برای شخصی لوگوی متحرکی در حد 5 ثانیه در افتر افکت بدون بک گراند طراحی کردم که بتونه با گوشی در زیر کلیپ هاش قرار بده.
    مشکل اینجاست که وقتی با فرمت quick time رندر میگیرم گوشی این فرمت رو پشتیبانی نمیکنه!
    با فرمت avi هم رندر گرفتم حجم بسیار بالایی میده برای 5 ثانیه 400 مگ که برای گوشی حجم زیادیه
    فرمت h264 هم مشکل اینه که لوگو رو بدون بک گراند رندر نمیگیره و بک گراند سیاه داره

لطفا اگه میشه راهنمایی کنید با چه فرمتی رندر بگیرم که هم بدون بک گراند باشه هم حجم کمی داشته باشه
    ممنونم
    ????? ?? ??? ??? ?????? ? ?? ?????? ????
    ??? ?????? ???? ????? ?? ????????? ???? ???
    ?? ????? ??? ????? . . .

فرمتهای avi و h.264 که اصلا آلفا نمیشه رندر گرفت.حتی اگه آلفا رندر بگیرید باز اون تصویر پشت سیاه هست نه بدون بک گراند.فکر کنم برای فایل ویدئویی بهترین فرمت همون باشه که خودتون گرفتید.
    راه دیگه هم خروجی png یا psd هست ولی باید ببینید اون برنامه گوشی مثل افترافکت و پرمیر میتونه این فایل ها رو مثل یک فایل ویدئویی پشت سر هم باز کنه یا نه.
    یه چیزی دیگه که مطمئین نیستم ولی فکر کنم بشه اینه که به صورت gif بسازید بهش بدید.

نام: 1446d1380396598-001.jpg نمایش: 12 اندازه: 118.1 کیلو بایتسلام کدک h.264 رو انتخاب کنید و سپس RGB+ALPHA انتخاب کنید طبق عکس