برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

مشاهده : 3194 , پاسخ ها : 0
موضوع: بهترین دوربین برای عکاسی پرتره + معرفی ۹ مدل

بهترین دوربین برای عکاسی پرتره + معرفی ۹ مدل

بهترین دوربین برای عکاسی پرتره + معرفی ۹ مدل

قبل‌تر براتون راهنمای جامع خرید دوربین عکاسی رو نوشتم. توی اون مقاله عنوان شد که اول باید هدفتون از خرید دوربین مشخص بشه. خب؛ فرض کنیم انتخاب شما عکاسی پرتره باشه. پس باید بهترین دوربین برای عکاسی پرتره رو انتخاب کنین. بهترین دوربین برای عکاسی پرتره چیه؟ وقتی دنبال خرید دوربین مناسب برای عکاسی پرتره هستین، باید فاکتورهای زیادی رو درنظر بگیرین. من لیستی رو براتون تهیه کردم که شامل بهترین مدل‌های DSLR، میرورلس و کامپکت هست. پس اگه از خودتون میپرسین برای عکاسی پرتره چه دوربینی بخرم، با این مقاله همراه من باشین.

برای عکاسی پرتره چه دوربینی بخریم؟

توی مقاله راهنمای جامغ خرید دوربین، ۶ نوع مختلف دوربین رو ذکر کردیم. اگه یادتون باشه، سه تا از اونها دوربینهای پیشرفته بودن. دوربین مناسب برای عکای پرتره باید از بین دوربینهای پیشرفته انتخاب بشه. به همین خاطر، از هر دسته، ۳ مدل رو معرفی میکنم. میتونین مشخصات کامل‌تر و قیمت به روز اونها رو توی لینک انتهای هر مدل چک کنین.
    بیشتر از این منتظرتون نمیذارم. بیاین ۹ دوربین مناسب برای عکاسی پرتره رو بشناسیم:

دوربینهای DSLR مناسب برای عکاسی پرتره:

۳٫ کنون ۷۵۰D یا (Rebel T6i / Kiss X8i)

سری Rebel دوربین‌های کنون، شامل دوربین‌های با بودجه متوسط برای کسانی هست که تازه کارشون رو شروع کردن. (مثل سری ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ نیکون). سنسور ۲۴٫۲ مگاپیکلسی APS-C این دوربین جای هیچ حرفی باقی نمیذاره. همچنین این سنسور مجهز به سیستم ۷۵۶۰ پیکسلی RGB و سنسور اندازه‌گیری IR (اشعه فروسرخ) هست. سیستم فوکوس هیبریدی جدید کنون با نام Hybrid CMOS AF III از تشخیص فاز مبتنی بر سطح سنسور استفاده میکنه. که باعث افزایش سرعت و دقت فوکوس در حالت لایو ویو خواهد شد. این CMOS هیبریدی عملکردی نزدیک به دوربین ۷D Mark II داره؛ با قیمت خیلی کمتر! اگه دوربینی با اتوفوکوس ۱۹ نقطه‌ای براتون کافیه، کنون EOS Rebel T6i یا همون ۷۵۰D خیلی عالیه.

سایت بازی انفجار آنلاين - سايت بازی انلاین انفجار تاينی بت - سايت بازی پوکر هاوس - بازی شرطی انفجار - بازی شرطی انفجار - سایت پول بت - سايت پوکر هاوس - سایت تک شوت - تاينی بت سايت اصلی و بدون فيلتر - سایت بازی تخته نرد آنلاین شرطی
    ویرایش توسط novaeuroconex : 01-02-20 در ساعت 00:29

کلمات کلیدی این موضوع