برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 2516 , پاسخ ها : 6
موضوع: تار شدن تصویر موقع پلی کردن

تار شدن تصویر موقع پلی کردن

با سلام خدمت دوستان عزیز من در تایم لاین وقتی پروژه رو پلی میکنم تا پروزه رو ببینم موقع پلی تصویر بی کیفیت میشه انگار کیفیت رو کوالتی گذاشتی در حالی حالت پریویوش روی فول هستش جالب اینجاست وقتی اسپیس رو میزنم واستوپ میکنه کیفیت تصویر فول نشون میده اما در حالت پلی کوالتی نشون میده ممنون میشم راهنمایی کنید

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    از منوی Edit - Preference - Previews اون قسمت گزینه اولی Adaptive Resolution Limit رو بزارید روی 1/2 یا ...
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام روی 1/2 گذاشتم باز هم همینطوریه

لطفا یکی راهنمایی کنه منو ممنون مشکل من هنوز حل نشده

روی none باید بزارید
    گزینه ی اول

سلام من مشکل رو خودم پیدا کردم اما حل کردنش و نمیدونم البته شاید طبیعی باشه ولی قبلا اینطور نیود الان من وقتی کیفیت پلی کردن ویدئو رو که قسمت پایین نوار پنجره ای که ویدئو پلی میشه هستش روی full میذارم تصویر با کیفیت quarter پلی میشه بعد دیدم توی پنل preview که قسمت سمت راست بالا نرم افزار هستش همونجا که گزینه پلی و استوپ رو داره و خیلی چیزهای دیگه اونجا گزینه resolution روی حالت Quarter بود وقتی full کردم پلی کردم دقیقا با کیفت full پلی میکرد اما در گذشته اینطور نبوده من اصلا از اون قسمت کیفیت پلی کردن ویدئو رو کنترل نمیکردم من همونجا تو قسمت نوار پایین پنجره ای که ویدئو رو پلی میکنه همونجا کیفیت پلی کردن رو مشخص میکردم، نمیدونم دستم به چه دکمه ای خورده اینطوری شده؟ ممنون میشم کمکم کنید با تشکر

Adaptive Resolution رو پیدا میکردید نیاز به ابن کار نبود و کافی بود غیر فعالش میکردید

کلمات کلیدی این موضوع