برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشکل در ساختن متن های پس زمینه در موشن گرافیک

با سلام خدمت دوستان عزیز
    شاید در بعضی موشن گرافیک هایی ک با موضوع تاریخی هستن دیده باشین ک متن هایی در پس زمینه هستند ک فارغ از مرتبط بودن یا نبودن آنها با موضوع اون کار ، باعث تاریخی تر شدن فضای اثر و شلوغ تر کردن اون ، و زیبا تر شدن سایر انیمیت ها میشن . حالا اصلا موضوع این نیست که اون متون مرتبط با کار هستن یا نه ، اشاره من به سایر کاربرد هاشونه که خدمتتون عرض کردم . سوال من از شما دوستان عزیز اینه ک با توجه به اینکه این متن ها قبلا عکس بودن و عمدتا از روزنامه ها یا متون قدیمی ک به صورت عکس یا پی دی اف بودن، میخواستم بپرسم چطوری میشه در افتر افکت یا حتی فتوشاپ این کارو انجام داد یا ابزاری برای این کار در افتر افکت هست ک اینطور عکس ها یا پی دی اف هایی رو به png تبدیل کنن ؟ و سوال دیگه اینکه شما چ پیشنهادی برای زیبا تر شدن اثر در این نوع موشن گرافیک دارین .
    پیشاپیش ممنون

لینک یدونه از این نمونه کارها :

https://www.aparat.com/v/haQ8B

( عکس های نمونه رو در ادامه پیوست میکنم )
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، برای اینکار روشهای مختلفی بکار گرفته میشود . از جمله زمانی که اصل روزنامه یا مجله ی بخصوصی مورد نظر باشد مانند روزنامه های سال 1357 ، شما میتوانید با داشتن یک نمونه ( عکس ) از آن بخش خاصی که نیاز به موشن دارد را در فتوشاپ حذف و با وارد کردن یک کپی " تریس شده " از متن حذف شده ( مثلا سرمقاله ) آنرا در بگراند کار خود قرار دهید و " یا اینکه زحمت طراحی مجدد یک تمپلیت از روزنامه ی مورد نظرتان را با استفاده از هنر خود و الهام از دیزاین مدل اصلی مورد نظر متحمل بشوید " . و البته تمپلیت های آماده ای هم هستند که شما میتوانید براحتی از منابع بختلف دانلود کرده و متنهای دلخواه را درون آنها درج کنید و این راحترین روشهای بود که عرض شد . برای نمونه هم یک تمپلیت در ذیل قرار داده شده است که قابل ویرایش است . موفق باشید .

تمپلیت و نمونه قابل ویرایش یک روزنامه
    http://www.scrappersguide.com/downlo...r_template.zip
    ویرایش توسط kkhodaey : 06-30-18 در ساعت 02:05

با تشکر از دوست عزیز بابت پاسخگویی سریع
    اما چون من توی کار به تعداد زیادی از این متن ها نیاز دارم و باید از قسمت های مختلف روزنامه باشه ( مثلا تیتر ، قسمت های کناری روزنامه و ... ) و مهم تر اینکه باید png باشه و نمیشه برای اون تعداد ک من میخوام وقت گذاشت و طراحی کرد ، لطف کنید اگه میشه راههای دیگه ای رو بفرمائید
    با تشکر