برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

Cool روش وارد کردن پریست ها در پریمیر(مشکل ذخیره کردن Presets)

با سلام ،

من مشکل در بخش وارد کردن presets در داخل پریمیر دارم لطفا اگر اموزشی هست بزارید در پایین بیشتر توضیح دادم.

من نرم افزار پریمیر را از وبسایت شما خریداری کردم و در فولدر نرم افزار یکسری Plugins بود که به راحتی با آموزشهای شما نصب شد ولی طریقه قرار دادن Presets را در قسمت پریستهای پریمیر نتوانستم انجام بدهم وقتی توی پریمیردر پنجره افکتها روی پریست رایت کلیک کردم ودر پنجره جدید که باز شد فولدر دانلود شده از سایت را انتخاب کردم برای اضافه کردن توی پوشه چیزی نشان نمی داد(یعنی از طریق نرمافزار وارد پوشه پریست ها میرم چیزی توش نیست) ولی وقتی تنها فولدرش را که از سایت شما دانلود کردم را از حالت زیپ خارج کردم کلی presets هست ، اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید چطور باید انجام بشود.

با تشکر فراوان

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    منظورتون پوشه پریست Preset Color است؟ که داخلش 3 تا پوشه هست؟
    اگه اوناست باید اینطوری وارد کنید
    در پریمیر و افتر افکت باید پلاگین Lumetri Color رو اعمال کنید بعد در قسمت Basic Correction گزینه Input LUT رو بزنید Browse و انتخاب کنید.
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام
    ممنون از پاسخ شما بله منظورم همان پوشه بود، بنابراین هر موقع بخواهیم از آنها استفاده کنیم باید از طریقی که شما گفتید عمل کنیم و نمی توانیم در محیط خود پریمیر ذخیره سازی کنیم جهت سریع تر شدن کارها ؟

با تشکر

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Michael2uk نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسخ شما بله منظورم همان پوشه بود، بنابراین هر موقع بخواهیم از آنها استفاده کنیم باید از طریقی که شما گفتید عمل کنیم و نمی توانیم در محیط خود پریمیر ذخیره سازی کنیم جهت سریع تر شدن کارها ؟

با تشکر
    اگه بخواین برای همیشه در لیست Lumetri Color داشته باشید باید هر پریست رو این قسمت کپی کنید
    C:\Program Files\Adobe\Adobe Premiere Pro CC 2018\Lumetri\LUTs
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

ابتدا از منو Windows، پنجره Effects را باز کنید. سپس مانند عکس روی محیط پنجره کلیک راست کنید. از منوی باز شده گزینه Import Presets را انتخاب کنید. و سپس فایل پریست پریمیر که دانلود کرده اید را به آن معرفی کنید.

نام: import-presets-premiere-pro-300x177.png نمایش: 86 اندازه: 27.4 کیلو بایت

لینک منبع: 20 دیجی

سلام. با کلیک راست روی پریست های پنجره افکتس و انتخار ایمپورت پریست، وارد پنجره جایی می شم که پریست ها وجود دارند. انتخاب می کنم و پنجره بسته می شه و وارد محیط پریمیر می شم، اما انگار هیچ اتفاقی نیفتاده! یعنی توی بخش پریست ها این پریست مورد نظر وجود نداره. سرچ هم می کنم پیداش نمی کنم.
    این عمل رو هم در پریمیر 2919 و هم 2021 انجام دادم، اما نتیجه ای نگرفتم.