برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 2280 , پاسخ ها : 1
موضوع: خرید یک میکروفون برای گویندگی

خرید یک میکروفون برای گویندگی

سلام. من به یم میکروفونی نیاز دارم برا گویندگی. هیچ اطلاعاتی هم ندارم. البته به یک هدفون هم نیاز دارم. آیا هدفونی داریم که میکروفنش خیلی با کیفیت باشه؟ اسم برند بگید بی زحمت. تا یک میلیون میتونم هزینه کنم. و یک عدد دستگاه رکردر هم تا 500 هزار میخام بگیرم. بی زخمت راهنماییم کنید.

Ramboo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19805
    سلام دوست من !

هدفون متوسط رو به بالا قیمتش کم کم 700 هزارتومان به بالا هست و میکروفن خوب هم از 500 به بالا هست !!
    البته در سطح حرفه ای برای هدفون قیمت 1.5 ملیون و میکرون 4 ملیون باید هزینه کرد !

ولی همه ما میدونیم که میکروفن مخصوصا برای کار ما خیلی خیلی مهم تر از هدفون هست برای همین من به شما پیشنهاد میکنم با بودجه ای که دارید یه میکروفن خوب بخرید و هدفون رو بعدا خریداری کنید و فعلا بجای هدفون از هدست های موبایل استفاده کنید ولی نه هر هدستی !!!!! ( مثلا هدست سونی زد 5 عالیه که قیمتشم حدودا 100 تومن هست )

من برای خرید میکروفن پیشنهاد میکنم میکروفن audio technica AT2020 رو همراه با پایه و ... خریداری کنید قیمتش هم حدودا 550 هزارتومان و خودش به تنهایی حول 460 هست ولی به جرئت میتونم بگم فوق العاده هست یعنی نه تنها مصرف خانگی و شرکتی چه بسا کار تخصصی هم میشه باهاش انجام داد .

و بعدا هم ان شا ا... برای هدفون مدل MDR 100 abn سونی رو خریداری کنید که واقعاااا عالیه ولی قیمتش 900 تومان هست

البته اگر میخواید که جفتش رو بخرید این راه رو هم دارید که هدفون سونی مدل MDR XB250 رو با قیمت حدودا 130 هزار تومان خریداری کنید که هدفون خوبی هم هست و میکروفن هم همین که گفتم رو خریداری کنید

البته از اینایی که گفتم بهتر هم هست اینا نظر من بود چون برای من امتحانشو پس داده
    ae | RaminR77

کلمات کلیدی این موضوع