برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1963 , پاسخ ها : 4
موضوع: مشکل در حذف پرده سفید

مشکل در حذف پرده سفید

با سلام خدمت دوستان عزیز انجمن

من در تصویر برداری به علت نداشتن پرده سبز مناسب مجبور شدم از پرده سفید استفاده کنم . متاسفانه در لباس شخصی که در ویدیو هست هم رنگ سفید وجود داره و نمیتونم از پلاگین های حذف پرده سبز استفاده کنم چون لباس شخص رو هم حذف میکنه ...
    میخواستم ببینم شما چه روشی رو پیشنهاد میکنید ؟
    یه جایی خوندم که به وسیله ابزار pen tool یا mask و پلاگین مخصوص اون می توان اینکار رو انجام داد ... اگر اطلاع دارید لطفا راهنمایی کنید ...

ممنون

chardah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7674
    توی همین سایت هم آموزش های خوبی برا این کار وجود داره
    ولی به سختی بشه بدون پرده سبز همچین چیزی رو ایجاد کرد

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674
    راه حل اول:
    نام: Untitled-1.jpg نمایش: 65 اندازه: 253.9 کیلو بایت

راه دوم:
    از ویدیوی خود یک داپلایکیت (کپی) بگیرید و بالا لایه اول قرار بدید بعد افکت های لایه ای که داپلیکیت گرفتید رو حذف کنید و بعد قسمت هایی رو که گفتید در لباس با رنگ سفید هستند رو با ابزار ماسک انتخاب کنید

خیلی راه هست ولی فکر کنم با همینا مشکلتون حل بشه .افتر افکت میتونه این کار رو برای شما انجام بده حتی اگه پرده هم نداشته باشید
    صبر کنید بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن
    ویرایش توسط AliNazari : 07-01-17 در ساعت 12:14
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

نقل قول نوشته اصلی توسط Newsgraph نمایش پست ها
    راه حل اول:
    نام: Untitled-1.jpg نمایش: 65 اندازه: 253.9 کیلو بایت

راه دوم:
    از ویدیوی خود یک داپلایکیت (کپی) بگیرید و بالا لایه اول قرار بدید بعد افکت های لایه ای که داپلیکیت گرفتید رو حذف کنید و بعد قسمت هایی رو که گفتید در لباس با رنگ سفید هستند رو با ابزار ماسک انتخاب کنید

خیلی راه هست ولی فکر کنم با همینا مشکلتون حل بشه .افتر افکت میتونه این کار رو برای شما انجام بده حتی اگه پرده هم نداشته باشید
    صبر کنید بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن

خیلی ممنون . ولی با این روش به خوبی نمی توان انجام داد چون شخص در حال حرکت است و باید برای هر فرم مکان ماسک رو تغییر داد که خیلی طول میکشه

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud75 نمایش پست ها
    خیلی ممنون ولی با این روش به خوبی انجام نمیشه چون شخص در حال حرکت کردن است و مرتب باید مکان ماسک رو برای هر فرم تغییر بدم که خیلی طول میکشه .
    میتونید از track maskeکمک بگیرید که این کار رو برای شما خیلی سریع تر انجام بده
    برای اینکار در تایم لاین روی ماسک کلیک راست کنید و گزینه track maske رو بزنید تا پنجرهش بیاد

و اینکه شما اگه بخواید کار خوبی در بیاد باید روش خیلی وقت بزارید فقط با وقت گذاشتن هست که کار خوبی در میاد حتی اگه مجبور شدید متونید دونه دونه فریم ها رو توی فتوشاپ برش بدید این کار رو بکنید البته اگه کار خیلی مهم و حرفه ای هست
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

کلمات کلیدی این موضوع