برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 2825 , پاسخ ها : 7
موضوع: به نظرتون من آماده ی کارم؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

به نظرتون من آماده ی کارم؟

این پورتفولیوی من: http://aparat.com/bidpaafx به نظرتون من آماده ی کارم؟

من الان میرم ردیت از مردم میخوام براشون کار مجانی بکنم. تابحال 10-15 تا اینتروی یوتیوب ساختم. اما زمانی میرسه که آدم از خودش میپرسه، آیا آماده ی کار هستم یا نه؟ میگن کارم قدیمی میزنه. اما با توجه به استاندارهای غرب کارم قدیمی میزنه. با توجه به استانداردهای ایران... نمیدونم. به نظرم آماده ی کار فریلنس برای غربیها نیستم اما برای ایرانیها چی؟
    ویرایش توسط Chubak : 06-08-17 در ساعت 17:39

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674
    بستگی داره چه کاری
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

نقل قول نوشته اصلی توسط Newsgraph نمایش پست ها
    بستگی داره چه کاری
    کار به اصطلاح freelance.

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674
    دوستان این سوال من هم هست
    اینم کانال نمونه کارام در آپارات

کانال شماره 1

کانال شماره 2

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوستان من ، روی سخنم به هر دو دوستی است که در اینجا از دوستان خود نظر خواسته اند . بنده هم بعنوان یکی از دوستانتان ابتدا باید عرض کنم که هردوی شما آماده کار هستید با این شرط که باید با یک گروه کار کنید چون کار کردن با گروه توانمندیهای شما را افزایش داده و انگیزه تان را صدچندان میکند . تنهایی کار کردن سبب میشود که ما خیال کنیم که همه چیز را میدانیم و این دیگران هستند که قدر کار ما را نمیدانند . لذا کار با دیگران ما را وادار به شنیدن و امکان اِعمال نظر دیگران در کارهایمان میکند . نظر بنده این است که هرکس که توانست بر نرم افزارهای گرافیکی مسلط بشود یعنی کار با چندین نرم افزار مرتبط را بیاموزد و ذات و کارکرد آنها را " درک " کند باید و باید کار کند و بدنبال انجام سفارش مشتری باشد تا بتواند توانمندی خود را در رابطه با دیگران از هر نظر افزایش دهد حتی اگر سفارشی را بطور جدی تا کنون نپذیرفته باشد . چون تاثیری که انجام سفارش مشتری در افزایش مهارتهای ما دارد با انجام دهها پروژه شخصی در انزوا برابری میکند . که نمونه این رویکرد را در برخی از دوستان عضو همین سایت دیده ایم که چگونه با این رویکرد بسرعت پیشرفت کرده اند . پس شما آماده کار هستید منتها تلاش کنید که با یک گروه کار کنید تا بتوانید هم روابط را بیاموزید و هم کمبود های احتمالی خود را جبران کنید . مثلا جناب تلخابی عزیز با توجه به مدت حضورشان در سایت بسیار بسرعت پیشرفت کرده اند اما هنوز هم در کارهای خود به پروژه های آماده تکیه دارند . برای انجام پروژه های سفارشی شاید بکارگیری فوتیجهای آماده در برخی موارد کار را بهتر و سریعنر کند اما وقتی میخواهیم خودمان را به دیگران ارائه کنیم باید همه چیز نمونه کار مخلوق خلاقیت خودمان باشد . کاری که دوست دیگرمان جناب چوبک در کارهایشان میکنند و این یک حُسن است . منتها دوستمان آقای چوبک هم بنظر این حقیر که شاید نظرم خطا باشد همانطوریکه خودشان هم اظهار کردند کارهایشان از نوآوری مطابق با سلیقه دیگران خالی است و این تنها بخاطر دوری کردنشان از گروه ها و بنوعی کار در انزوا است . فعلا بیشتر از این نمیتوانم عرض کنم اما مهمترین پاسخی که شما و دوستان مشابه در جستجوی آن هستید اینست که اگر خود را در چند نرم افزار مرتبط مسلط میبیند پس آماده کار هستید و باید حتما مبادرت به انجام کارهای سفارشی دیگران بکنید تا بتوانید رشد همگام داشته باشید و اگر انجام پروژه های سفارشی را با همکاری یک گروه کاری انجام بدهید بسیار پسندیده تر است . امید است کسی رنجشی از نظرات دیگران احساس نکند . موفق باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوستان من ، روی سخنم به هر دو دوستی است که در اینجا از دوستان خود نظر خواسته اند . بنده هم بعنوان یکی از دوستانتان ابتدا باید عرض کنم که هردوی شما آماده کار هستید با این شرط که باید با یک گروه کار کنید چون کار کردن با گروه توانمندیهای شما را افزایش داده و انگیزه تان را صدچندان میکند . تنهایی کار کردن سبب میشود که ما خیال کنیم که همه چیز را میدانیم و این دیگران هستند که قدر کار ما را نمیدانند . لذا کار با دیگران ما را وادار به شنیدن و امکان اِعمال نظر دیگران در کارهایمان میکند . نظر بنده این است که هرکس که توانست بر نرم افزارهای گرافیکی مسلط بشود یعنی کار با چندین نرم افزار مرتبط را بیاموزد و ذات و کارکرد آنها را " درک " کند باید و باید کار کند و بدنبال انجام سفارش مشتری باشد تا بتواند توانمندی خود را در رابطه با دیگران از هر نظر افزایش دهد حتی اگر سفارشی را بطور جدی تا کنون نپذیرفته باشد . چون تاثیری که انجام سفارش مشتری در افزایش مهارتهای ما دارد با انجام دهها پروژه شخصی در انزوا برابری میکند . که نمونه این رویکرد را در برخی از دوستان عضو همین سایت دیده ایم که چگونه با این رویکرد بسرعت پیشرفت کرده اند . پس شما آماده کار هستید منتها تلاش کنید که با یک گروه کار کنید تا بتوانید هم روابط را بیاموزید و هم کمبود های احتمالی خود را جبران کنید . مثلا جناب تلخابی عزیز با توجه به مدت حضورشان در سایت بسیار بسرعت پیشرفت کرده اند اما هنوز هم در کارهای خود به پروژه های آماده تکیه دارند . برای انجام پروژه های سفارشی شاید بکارگیری فوتیجهای آماده در برخی موارد کار را بهتر و سریعنر کند اما وقتی میخواهیم خودمان را به دیگران ارائه کنیم باید همه چیز نمونه کار مخلوق خلاقیت خودمان باشد . کاری که دوست دیگرمان جناب چوبک در کارهایشان میکنند و این یک حُسن است . منتها دوستمان آقای چوبک هم بنظر این حقیر که شاید نظرم خطا باشد همانطوریکه خودشان هم اظهار کردند کارهایشان از نوآوری مطابق با سلیقه دیگران خالی است و این تنها بخاطر دوری کردنشان از گروه ها و بنوعی کار در انزوا است . فعلا بیشتر از این نمیتوانم عرض کنم اما مهمترین پاسخی که شما و دوستان مشابه در جستجوی آن هستید اینست که اگر خود را در چند نرم افزار مرتبط مسلط میبیند پس آماده کار هستید و باید حتما مبادرت به انجام کارهای سفارشی دیگران بکنید تا بتوانید رشد همگام داشته باشید و اگر انجام پروژه های سفارشی را با همکاری یک گروه کاری انجام بدهید بسیار پسندیده تر است . امید است کسی رنجشی از نظرات دیگران احساس نکند . موفق باشید .
    اول ازینکه ممنون از نظر شما.
    و اما در مورد اینکه بلد بودن نرم افزار مساویه با بلد بودن کار باید بگم این یک باور اشتباهه. من خودم نرم افزار رو بلدم اما کار بلد نیستم. به نظرم آقای Newsgraph هم از همین مشکل رنج میبرن. ایشون نرم افزار رو بلدن اما کار بلد نیستن. به نظر من آقای Newsgraph (امیدوارم نارحت نشید) حالا حالاها باید تمرین کنن تا کار یاد بگیرن، دو سه تا کتاب بخونن و مهمتر از همه نمونه کار زیاد ببینن. این رو میگم چونکه برای منهم صادقه. من هم همونطور که گفتید نمیتونم تنهایی کار کنم و باید با یک گروه کار کنم چون فقط نرم افزار رو بلدم. من کتاب Graphic Design The New Basics رو خوندم و هرروز در سایت Behance چند تا نمونه کار میبینم اما خودم رو قابل کار نمیبینم. راست میگید باید دنبال گروه کاری باشم. که البته مشکل اینجاست که آیا این گروه ها در مشهد وجود دارند؟

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674
    سلام دوستان از کمک شما خبلی ممنونم من خودم هم وقتی به حرف های شما فکر میکنم میبینم کاملا درسته
    اما سوال اینه که من یه دانش آمورش هستم و نمیتونم از شهر خودم که تو استان مرکزی هست پاشم برم تهران برای کار گروهی
    ولی اگه کاری باشه که بصورت غیرحضوری باشه حتما این کار رو میکنم(5 روز دیگه امتحانات هم تموم میشه و وقتم آزاد آزاده)
    و باز هم مممنون از کمکتون

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوستان من ، بنده عرض نکردم که هرکس مسلط به نرم افزار است کار هم بلد است بلکه عرض کردم "
    که هرکس که توانست بر نرم افزارهای گرافیکی مسلط بشود یعنی کار با چندین نرم افزار مرتبط را بیاموزد و ذات و کارکرد آنها را " درک " کند باید و باید کار کند " .. که در زمینه کار ما نرم افزارهای مرتبط حداقل شامل سه تا پنج نرم افزار میشود . ( یعنی یک نرم افزار سه بعدی مثل سینمافوردی یا تری دی مکس - فتوشاپ - ایلستریتور - یک نرمافزار کامپوزیت مثل افترافکت - و یک نرم افزار تدوین مثل پریمیر ) . و اما دوستان عزیز بی تردید در تمام شهرهای ایران کسانی هستند که با تشکیل گروههای کاری در زمینه های مختلف گرافیکی مشغول انجام امور شهروندان خویش هستند لذا شما باید با تحقیق و رایزنی بگونه ای دروازه همکاری با این گروهها را در شهرستانهای خود باز کنید حتی اگر مدتی بصورت مجانی و در قالب کارآموز وارد گروه شوید . مهم ورود به گروهها و عرضه کردن توانایی هایتان در محیط زندگیتان است . حالا اگر بفرض محال در شهرستانی گروهی اینچنینی وجود نداشته باشد چه بهتر که شما اولین کسی باشید که چنین نوآوری و شجاعتی را در تشکیل یک گروه بخرج میدهید . گروه شامل تعدادی از افراد است که مثلا یکی مسلط به نرم افزارهای گرافیکی است و یکی دیگر دارای روحیه ای ایده پرداز و یکی دیگر مدیری توانا و دیگری شخصی با روابط عمومی بالا و ..... فیلمبردار و غیره است . اینرا هم بدانید که در شهرستانهای بزرگی مثل تهران دهها نفر بهتر از شما هستند که وضعیتی مشابه شما دارند و بدلیل کثرت تعداد هنوز نتوانسته اند جایگاه خود را بدست آورند . برعکس خیلی ها بوده اند که کارشان را در دورترین شهرستانها لیکن با برنامه و تیزبینی چنان پیش برده اند که ستارگانی ماندگار در عالم کاری خود شده اند . مثلا مرحوم ناصر عبدالهی که در فقیرترین و نامجهزترین شهرستانهای جنوب کشور رشد کرد و در همانجا خود را چنان بالا برد و چنان اوج گرفت که در دورترین نقطه شمالی کشور هم دیده شد . او ستاره شد . چرا فکر میکنید شما نمیتوانید در کار خود ستاره شوید ؟!! ... انتظار برای اینکه دیگران شما را کشف کنند انتظاری مرگ آفرین است . جز انزوا و اتلاف بهترین زمانهای زندگی تان چیزی نصیب شما نخواهد کرد . مگر میشود در یک شهر طراح بیلبورد یا طراح تابلوهای روان یا تدوینگر فیلمهای عروسی و یا انجمن سینمای جوان یا کانون پرورش فکری یا سینماگر جوان و یا انیمیشن ساز و غیره در محدوده شهرستانی به بزرگی مشهد یا استان مرکزی یا هرجای دیگر ایران وجود نداشته باشد . اگر هم چنین گروهایی نیستند قصور و کوتاهی از جانب شماست . شما میتوانید اولین باشید . حتی اگر یک کار را صد بار بازآفرینی کنید تا مشتری خود را راضی کرده باشید . در ابتدا مهمترین کار معرفی خودتان است . درآمد در مرحله دوم است . شما دوست من که دانش آموز هستید ، گیریم این تابستان را هم برای دیگران و در یک گروه خوب مجانی کار کنید . چه میشود ؟! ... مطمئن باشید که اگر شما به اندازه گفتارتان توانا باشید مدیر آن گروه در پایان خودش لطف شما را جبران خواهد کرد . بهرحال تا زمانی که در کنج خانه و انزوای خودتان کار میکنید هیچکس شما را کشف نخواهد کرد بلکه باید خودتان خودتان را عرضه کنید و زمینه کشف خود را مهیا کنید . موفق باشید .
    ویرایش توسط kkhodaey : 06-09-17 در ساعت 04:23

کلمات کلیدی این موضوع