برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

مشاهده : 22477 , پاسخ ها : 16
موضوع: دعوت به همکاری برای ساخت بازی .

نقل قول نوشته اصلی توسط Chubak نمایش پست ها
    یه سوال چرا کسی که اینهمه پک گرون خریده میاد توی یک فروم مخصوص به موشن گرافیک اونهم، پیام میده بیاین همکاری کنید؟ اینهمه پک (که جهت اطلاع شما اسمش اُست هست نه پک --- پک به کانتینرش میگن) پول نداره توی دیوار یک پیام بزنه؟ هاها. شوخی هم حدی داره.
    من واقعا وقت بحث با يكي مثل شمارو ندارم اينجا هم نميام به سوالاي شما جواب بدم اگر يكبار از گوگل ترنسليت هم استفاده مي كردي به اسط (asset) نمي گفتي اوسط ... شما اين نكات فنيت را بيار توي فروم آنريل بگو مطمئنم جوابت را خواهي گرفت كه پك اسط و متريال و غيره به چي مي گن . اينجا هم دقت كني روي مدل سازي بچه ها كار مي كنن و يكي از قسمت هاي كار مدلسازيه هر چيزي جايي داره وگرنه آگهي دادن كاري نداره و مطمئن باش اينجا اگر پولي بود هم آگهي ميشد در ضمن شما بايد يه نكته رو بدوني كه با برنامه كپي كار كردن دزدي محسوب ميشه و شمايي كه داري كپي استفاده مي كني كه نبايد به مني كه اورجينال دارم لايسنس مي كنم براي كارم بگي اگه پول داشتي اينجا نمي گفتي و از اينجور حرفهاي بچگونه (ميدوني همون سينما ٤d و افتر افكتي كه داري كپي استفاده ميكني بدون پلاگين چقدر پولشونه ؟ يكم فكر كن قبل از توهين كردن به ديگران تو نه منو ميشناسي نه از وضعيت مالي من خبر داري كه مي خواي بگي پولدارم يا ندارم )... لطف كن حد خودت را بشناس و به كسي يا كسانيكه نميشناسي توهين. و بي احترامي نكن با بي احترامي هيچوقت كسي نمي گه بزرگي .
    ویرایش توسط Takavach : 04-07-17 در ساعت 10:47

آپدیت : کار به کندی در حال جلو رفتن است فقط حواستم اطلاع بدم هنوز داوطلب می گیریم ضمن اینکه این تصاویری که الان گذاشتم مربوط به سر یکی از کاراکترهای بازی هست که توسط خودم درست شده و هتوز کامل نیست .

داوطلب زیاد داشتیم ولی بزرگترین مشکل داوطلبان نداشتن لایسنس نرم افزارهای مورد استفادشون بوده به حاطر همین اعضای تیم کم هستن هنوز ولی با این حال من همینجا از همگی بابت حمایت هاشون کمال تشکر را دارم .
    ویرایش توسط Takavach : 06-18-17 در ساعت 22:10

سلام. دورکاری هم قبول میکنین؟

چون من شهرستان هستم و ترجیح میدم دورکاری کنم

من سی شارپ بلدم لازم تون میشه؟

Allenerose آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    52870

دعوت به همکاری برای ساخت بازی

خوب دوستان برای کسانی که سیستم عامل مک دارند حتما اتفاق افتاده که نتونند بازی های سیستم عامل ویندوز رو روی آن نصب کنندبه همین دلیل سعی می کنیم بازی های سیستم عامل مک را جدا گانه در این تاپیک برای دوستانی که از این سیستم عامل استفاده می کنند قرار دهیمباتشکرپلنگ - مدیر بخش بازی های ویدئویی

kimiadeldadeh آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    58500
    سلام وقتتون بخیر نیروی مورد نظر رو استخدام کردید؟ خوشحال میشم اگر بتونم کمکی کنم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع