برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 6549 , پاسخ ها : 10
موضوع: مشکل Duplicate کردن کامپوزیشن در AE

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

مشکل Duplicate کردن کامپوزیشن در AE

سلام
    میخوام از یه کامپوزشین (Lower Third) چند تا کپی بگیرم و در جاهای مختلف ویدیو ازش استفاده کنم. ولی هر تغییری که توی کپی میدم توی کامپوزیشن اولیه هم اعمال میشه و محتواشون دقیقا عین همدیگه میشه. مشکل از کجاست؟ باید چیکار کنم تا بشه کپی ها رو بطور مستقل از هم ادیت کنم؟
    ممنون

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام دوست عزیز
    شما نباید داخل تایم لاین از اون کامپوزیشن کپی بگیرین , شما باید از پنجره project (جایی که فایل ها رو در افترافکتز ایمپورت کردین-پنجره سمت چپ) از کامپوزیشن مورد نظر duplicate گرفته و بعد اونو وارد تایم لاین کنید.(با این روش از تمام لایه ها یک کپی گرفته میشود و با ویرایش اونها روی کامپوزیشن مادر تغییری ایجاد نمی شود)
    موفق باشید
    ویرایش توسط m.shabahang : 03-24-17 در ساعت 18:17

نقل قول نوشته اصلی توسط m.shabahang نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما نباید داخل تایم لاین از اون کامپوزیشن کپی بگیرین , شما باید از پنجره project (جایی که فایل ها رو در افترافکتز ایمپورت کردین-پنجره سمت چپ) از کامپوزیشن مورد نظر duplicate گرفته و بعد اونو وارد تایم لاین کنید.(با این روش از تمام لایه ها یک کپی گرفته میشود و با ویرایش اونها روی کامپوزیشن مادر تغییری ایجاد نمی شود)
    موفق باشید
    این روش رو هم امتحان کردم و متاسفانه باز هم مشکل پابرجاست (comp اولیه دچار تغییر میشه).
    کارم بدجوری لنگ این مشکل شده ...

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام مجدد
    پس احتمالا تو کامپوزیشن مورد نظر باز هم کامپوزیشن وجود داره که شما تغيير رو در كامپوزیشن تودرتو بوجود میارین در نتیجه رو بقیه تاثیر میزاره.
    راه حل : فرض کن شما یه کامپوزیشن داری که داخلش 2 تا کامپوزیشن دیگر هست که تویه هم هستن شما باید در پنجره project از تمام اونا داپلیکیت بگیرین (از کامپوزیشن های تودرتو و کامپوزیشنی که اونارو داخلش داره .) سپس یه کامپوزیشن جدید بسازین البته با سایز مورد نظر سپس اون 3 تا رو که داپلیکیت کردین وارد این کامپوزیشن کنید.بعد اون رو به پروزه تون وارد کنید تمام.
    روش اولی که گفتم زمانی که داخل کامپوزیشن فقط لایه سالید و... باشه جواب میده . اما اگه داخل کامپوزیشن باز هم کامپوزیشن باشه و شما رو اونا تغییرات انجام بدین رو بقیه تاثیر میزاره
    اینا ریشه ای به هم وصل هستن root و global
    موفق باشید
    ویرایش توسط m.shabahang : 03-24-17 در ساعت 19:19

توی پنجره Project وقتی با CTRL+D کامپوزیشن رو Duplicate می کردم مشکل همچنان وجود داشت. ولی وقتی با CTRL+C و CTRL+V کار کردم مشکل حل شد. با این تفاسیر میشه گفت مشکل از کجا بوده؟

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام
    قاعدتاً نباید اینشکلی باشه مگر اینکه دارای چند کامپوزیشن تو در تو باشه وگرنه با همون duplicate گرفتن در پنجره project باید حل بشه مشکل (البته copy و paste کردن عمل مشابه duplicate رو انجام میده)
    * روش دیگر هم اگر مشکل حل نمیشد (خداروشکر مشکل پروژه شما حل شد) وجود داشت که روش صحیحی نیست ، در این روش شما از همون فایل .aep یک عدد کپی می گرفتین اسمش رو عوض می کردین سپس اونو تو پروژه تون ایمپورت میکردن و کامپوزیشن مورد نظر رو میاوردین تو تایم لاینتون ، همین.
    موفق باشین

متاسفانه مشكل حل نشد (اشتباه از من بود). از اونجا كه Duplicate كردن يه كامپوزيشن كه نيازه جاهاي مختلفي در پروژه ازش استفاده بشه كاملا پركاربرد بنظر ميرسه واقعا حل اين مشكل ضروري بنظر ميرسه. البته توضيحاتتون رو خوندم ولي كاش يه آموزش ويديويي در اين زمينه وجود داشت (اگه لينك داريد ممنون ميشم).

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام
    توضیحات واضح بود که دوست من (این مشکل براحتی حل میشه) البته زمانی که از پروژه آماده استفاده میشه و از اونجایی که خوده فرد اونو نساخته قضیه سخت تر میشه و ویرایش آن سخت هستش.
    بفرما (این آموزش رو قبلاً یکی از دوستان گذاشته بود)

مشکل با دوبل کردن کامپوزیشن های تودرتو در افترافکت

سلام
    بند هیه پروژه آماده اسلایدشو دانلود و ویرایش کردم...پروژه 15 ثانیه ای هست با ویرایش کامپ 60 ثانیه کردم... حالا وقتی لایه ها رو duplicate میکنم و بعد آدرس جاگذاری فایل عکس برای اسلید شو ....لایه های duplicate شده رندر نمیشن یعنی نمایش داده نمیشن

مشکل کجاست

این لینک پروژه اسلاید شو آماد هبرای اینستاگرام
    لینک فایل

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط smnmasoud نمایش پست ها
    سلام
    بند هیه پروژه آماده اسلایدشو دانلود و ویرایش کردم...پروژه 15 ثانیه ای هست با ویرایش کامپ 60 ثانیه کردم... حالا وقتی لایه ها رو duplicate میکنم و بعد آدرس جاگذاری فایل عکس برای اسلید شو ....لایه های duplicate شده رندر نمیشن یعنی نمایش داده نمیشن

مشکل کجاست

این لینک پروژه اسلاید شو آماد هبرای اینستاگرام
    لینک فایل
    سلام
    درست متوجه نشدم
    میتونید یک فیلم از کاری که انجام میدید بگیرید و بفرستید تا ببینم کجا مشکل داری
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع