برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1584 , پاسخ ها : 4
موضوع: دانشگاه

دانشگاه

سلام. من خیلی دوست دارم برم دانشگاه گرافیک بخونم اما مشکلات فراوانی دارم:

1- من از دروس عمومی مخصوصا دینی بدم میاد و کنکور هنر هم به عمومی ها وابسته ست. خیلی هم کامپتتیو هست این کنکور و من بار قبلی که دادم علی رغم اینکه رتبه م در سهمیه 400 بود هیچجا قبول نشدم.

2- من 24 سالمه و یکم برای دانشگاه پیرم.

3- من دیابت و بایپولاریتی دارم و زندگی در تهران برام سخته. مشهد هم فقط یک دانشگاه غیرانتفاعی گرافیک داره به اسم فردوس که اصلا حاظر نیستم پولمو توی اینجور دیپلوما میل ها (چاپخونه ی مدرک) حروم کنم.

من واقعا گیر کردم و نمیدونم چیکار کنم. به نظرتون مدرک چقدر مهمه؟

ویرایش: نظرتون در مورد این چیه؟ مخصوصا نقل قول آخرش از آیرا گلس:

"هیچکس به شمای تازه کار این را نمیگوید، و من خدا خدا میکنم که کاش یک نفر این را به من گفته بود. تمام مایی که کار خلاقانه انجام میدهیم دلیلش اینست که سلیقه ی خوبی داریم. اما این فاصله وجود دارد، برای دو سه سال اول کارتان، اصلا خوب نیست. پتانسیل دارد، ولی خوب نیست. در عین حال سلیقه تان که از اول راهنمای شما بوده، برای شما مشکل ایجاد میکند. و سلیقتان است که شما را از کارتان زده میکند. خیلیها اصلا ازین مرحله عبور نمیکنند و بیخیال میشوند. خیلی از آدمهایی که میشناسم که کار جالب و خوب انجام میدهند سالها درین مرحله ی کار گیر بوده اند. همه ی ما گیر این مرحله میشویم. اگر تازه کارید باید بدانید: تمرین کنید. طول میکشد. و معمول است که طول بکشد. باید بجنگید."

منهم همینطوریم. به نظرم کارم آشغاله. حوصلم ازش سر میره. توهین میشنیدم خوب بود، کسی جواب نمیده به کارم. اصلا نمیفهمم خوبی و بدی کارم کجاست. مطالعه دارم، تمرین میکنم، تمام ویدئوهای لیندا رو نگاه میکنم تا روزی کارم خوب بشه. اما بدون دانشگاه؟ چیکار کنم؟
    ویرایش توسط Chubak : 03-24-17 در ساعت 05:27

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    مدرک مهمه چون بعضی از قسمت ها بخواین کار کنید حتی ساخت انیمیشن یا هر چیزی نیاز به مدرک دارن
    اگه شما خارج از کشور برید باز هم نیاز به مدرک دانشگاهی دارن
    رشته گرافیک خوبه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    مدرک مهمه چون بعضی از قسمت ها بخواین کار کنید حتی ساخت انیمیشن یا هر چیزی نیاز به مدرک دارن
    اگه شما خارج از کشور برید باز هم نیاز به مدرک دانشگاهی دارن
    رشته گرافیک خوبه
    سلام. میدونم. خودم خیلی میخوام مدرک بگیرم. فعلا قصد کار ندارم و سعی دارم کارم اونقدر قوی شه که توی Dribble یک پروفایل بزنم و فریلنس کار کنم. ولی بازم میخوام برم یک دانشگاه خوب. اما نه فرصت دارم وصیتهای امام و کنترل جمعیت و خانواده و تربیت بدنی بخونم، همه ی درسهای عمومی دبیرستان یادم رفته، و مهمتر از همه دانشگاه دولتی توی مشهد گرافیک درس نمیده. فقط موسسه ی آموزش عالی فردوس هست. نه تنها گرونه، نه تنها مدرکش بی ارزشه، نه تنها کیفیت آموزشیش در هاله ای از ابهام قرار داره، چارت درسیش فقط 7-8 واحد تئوری داره و من اگر بخوام برم دانشگاه میخوام فقط تئوری بخونم. عملیش رو که همینجا یاد میگیرم. شما خودتون توی دانشگاه گرافیک خوندید؟

مدرک هیچ تاثیری نداره.اگه کارت واقعا خوب باشه همه جا جات هست.من پسرداییم دیپلمه ولی حتی خارج از کشور نمونه کار داد قبولش کردن یه مدت رفت اونجا کار هم کرد.ولی آدم نباید خودش رو گول بزنه،همه کارشون و استعدادشون اینقدری نیست که بدون مدرک به جایی برسن.برای همین داشتن مدرک مثل یک اطمینان خاطر و پشت گرمی هست.تازه سنتم اصلا زیاد نیست.من 29 سالگی رفتم دانشگاه الانم ترم 4 هستم.خودم باورم نمیشد اینقدر درسم خوب باشه منم مثل شما هیچی از درسها یادم نمونده بود ولی الان معدلم 19.26 هست.حالا همه بچه های 19 20 ساله میان که من بهشون درس بدم خدا رو چه دیدی شاید دکتری هم گرفتم
    ویرایش توسط hamidbarca : 03-24-17 در ساعت 11:59

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    اول داشتن نمونه کار خوب - بعد مدرک
    که اگه کارت خیلی خوب باشه مدرکم نیاز نیست

کلمات کلیدی این موضوع