برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

مشاهده : 4778 , پاسخ ها : 12
موضوع: تنظیمات در ادیوسproject setting

تنظیمات در ادیوسproject setting

من یه مشکلی برام پیش اومده در ادیوس اینه که من اول پروژه مو تنظیم کردم به این صورتSD PAL 720*576 25P 16:9 , FIELD ORDER:UPPER FIELD بعد که OK می کنم تنظیمات به هم می خوره اینجوری میشه: SD PAL720*576 50i 16:9 بعد که دوباره میام بزنم رو 25P
    FIELD ORDER: PROGRESSIVE تغییر می کنه

اگه کسی میدونه لطفا بگه مشکل از چیه؟؟!!

ممنون

کسی نمی دونه جواب سوالمو؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط دایانا نمایش پست ها
    کسی نمی دونه جواب سوالمو؟؟؟؟
    دوست عزيز فيلمتو وارد ميكني و تغيير ميكنه يا وارد نكرده اين موضوع پيش مياد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    دوست عزيز فيلمتو وارد ميكني و تغيير ميكنه يا وارد نكرده اين موضوع پيش مياد؟
    فیلممو وارد می کنم....اول تنظیم می کنم فیلم و وارد می کنم ok می کنم بعد که دوباره میرم تو project setting می بینم تغییر کرده...

واضح تر توضیح بدید.اتوماتیک progressive میشه؟ادیوس شما چه ورژنیه؟فرمت فیلمتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram s نمایش پست ها
    واضح تر توضیح بدید.اتوماتیک progressive میشه؟ادیوس شما چه ورژنیه؟فرمت فیلمتون چیه؟
    ادیوس 6.08 فرمت فیلم avi هست...بله خود به خود میاد رو progressive ...
    تنظیمات اولیه همان طور که در بالا گفتم می زارم رو SD PAL 720*576 25P 16:9 و Field Order :Upper Field و Video Quantization BitRate:8bit و Audio Channels:8ch وقتی ok میکنم...تنظیماتش اینجوری میشه:SD PAL 720*576 50i 16:9 ...بعد دوباره دستی میارمش رو 25p بعد ok میکنم بعد دوباره میرم تو project setting میاد رو progressive...

امیدوارم متوجه شده باشید...
    با تشکر

ادیوس 6.08 فرمت فیلم avi هست...بله خود به خود میاد رو progressive ...
    تنظیمات اولیه همان طور که در بالا گفتم می زارم رو SD PAL 720*576 25P 16:9 و Field Order :Upper Field و Video Quantization BitRate:8bit و Audio Channels:8ch وقتی ok میکنم...تنظیماتش اینجوری میشه:SD PAL 720*576 50i 16:9 ...بعد دوباره دستی میارمش رو 25p بعد ok میکنم بعد دوباره میرم تو project setting میاد رو progressive...

امیدوارم متوجه شده باشید...
    با تشکر
    دوست عزيز تا اونجايي كه من اطلاع دارم اين فيلم با اين مشخصاتي كه شما ميگيد نميتونه رو Upper Field قرار داده بشه اگرم قرار داده بشه هنگام خروجي dvd به مشكل ميخوريد و بايد Field Order رو مجبورا دوباره به دو نوع غيراز Upper Field
    تغيير بديد.ضمنا ويديوتون چند فريم هست؟

دوست عزيز تا اونجايي كه من اطلاع دارم اين فيلم با اين مشخصاتي كه شما ميگيد نميتونه رو Upper Field قرار داده بشه اگرم قرار داده بشه هنگام خروجي dvd به مشكل ميخوريد و بايد Field Order رو مجبورا دوباره به دو نوع غيراز Upper Field
    تغيير بديد.ضمنا ويديوتون چند فريم هست؟
    چند تا پروزه است مثلا یه پروزه حدود 15 فریم باشه ...به نظرتون field order باید رو چی باشه که بتونم dvd خروجی بگیرم و کیفیت فیلم هم پایین نیاد؟؟؟!!

چند تا پروزه است مثلا یه پروزه حدود 15 فریم باشه ...به نظرتون field order باید رو چی باشه که بتونم dvd خروجی بگیرم و کیفیت فیلم هم پایین نیاد؟؟؟!!
    منظورم اينه كه فيلمتون چند فريم بر ثانيست؟اگر فيلمتون كيفيت hd داشته باشه ميتونيد رو up هم بذاريد و خروجي dvd بگيريد.اديوس چند كار ميكنيد؟

منظورم اينه كه فيلمتون چند فريم بر ثانيست؟اگر فيلمتون كيفيت hd داشته باشه ميتونيد رو up هم بذاريد و خروجي dvd بگيريد.اديوس چند كار ميكنيد؟
    من زیاد تجربه ندارم حدود شش ماهه کار می کنم..با یه آتلیه ای کار میکنم صاحب آتلیه زیاد اعصاب نداره نمیشه زیاد ازش سوال کرد بهم گفت بزار رو 50i الان درست شد دیگه گذاشتم رو 50i ...کیفیت فیلم sd هست...از کجا باید بفهمم فیلمم چند فریم بر ثانیه است؟
    اگه کسی می تونه برام توضیح بده چه موقع باید بزارم رو 50i و چه موقع رو 25p ممنون میشم /...و همین طور فرق upper field و progressive و lower field رو برام توضیح بدید که چه موقغ ها باید اینارو بزارم...
    با تشکر فراوان از شما

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین