برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

یک نمونه کار مبتدی ساخت پوستر تبلیغاتی در فتوشاپ

سلام دوستان حدود یک ماه است کار با فتوشاپ رو شروع کردم لطفا من رو راهنمایی کنید که بیشتر چه تمرین هایی انجام بدم تا بتونم شانسی برای ورود به بازار کار داشته باشم.

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    دوست گرامی اموزشهای مربوط به طراحی و ترکیب تصاویر در فتوشاپ رو زیاد ببینید و روی رنگ بندی بیشتر کار کنید به نظر من برای بک گراند رنگ قرمزو نارنجی مناسب نیست

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

NewView آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11785
    طبق گفته ندا خانم بهتره آموزش ترکیب تصاویر و ترکیب رنگ ها ببینید
    Everything I want
    I Have !!!

دوستان میشه چندتا منبع آموزش در این مورد به من معرفی کنید

پوسترهای تبلیغاتی رو زیاد نگاه کنید. روی رنگ بندی ها بیشتر کار کنید.
    اگر می خواید کار تبلیغاتی انجام بدین اول باید فتوشاپ رو کامل یاد بگیرید و کارکردن باهاش براتون به راحتی و لذت بخشیه نوشیدن قهوه ی مورد علاقه تون باشه.
    عکاسیتون هم باید تقویت بشه. در نهایت هر ایده ای رو کامل می تونید اجرا کنید. صد در صد چیزی که در ذهن داشتید خیلی زیبا تر از این بوده. علت خوب نشدنش عدم قدرتتون توی اجرا بوده.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    دوست عزیز طراحی پوستر مراحل مختلفی داره که هر کدوم از دوستان به قسمتی اشاره کردند یکیم من اضافه کنم و اون استفاده صحیح و به جا از متن هست که شامل رنگبندی .نوع فونت مناسب با موضوع محل قرار گیری متن اندازه - مقدار و .........و خب صد البته تحصیلات پیرامون رشته گرافیک هم که جای خودشو داره. خلاقیت و نوع آوری جای خودشو داره...آشنایی و استفاده از نرم افزارهای مربوطه به همین شکل ووووووو

دوستان من منبع می خوام که اگه کم آوردم بهش مراجعه کنم بتونم بیشتر یاد بگیرم نظر همتون برام خیلی محترم و مفید هست اگر امکانش هست چندتا منبع مفید بگید و یک سوال دیگر هم داشتم اگر بخوام با اندازه استاندار چاپ انواع کارت ویزیت،پوستر،بنر،کاتالوگ و... آشنا بشم چیکار کنم اگر برای این هم منبع دارید لطفا راهنمایی کنید.

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarab_zx نمایش پست ها
    دوستان من منبع می خوام که اگه کم آوردم بهش مراجعه کنم بتونم بیشتر یاد بگیرم نظر همتون برام خیلی محترم و مفید هست اگر امکانش هست چندتا منبع مفید بگید و یک سوال دیگر هم داشتم اگر بخوام با اندازه استاندار چاپ انواع کارت ویزیت،پوستر،بنر،کاتالوگ و... آشنا بشم چیکار کنم اگر برای این هم منبع دارید لطفا راهنمایی کنید.
    دوست عزیز قرار دادن آدرس سایتهای ایرانی داخل سایت خلاف مقررات هست. خودتون یه سرچ تو گوگل بزنید کلی سایت و مطلب مرتبط با پوستر و طراحی و مواردی که باید بدونید پیدا میکنید.

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarab_zx نمایش پست ها
    دوست گرامی اگر خواستین اموزش طراحی کارت ویزیت رو براتون ضبط میکنم میذارم در انجمن

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

NewView آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11785
    نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها
    دوست گرامی اگر خواستین اموزش طراحی کارت ویزیت رو براتون ضبط میکنم میذارم در انجمن
    از این قبیل کار ها میشه انجام داد؟
    یعنی من چیزایی رو که بلدم رو میتونم آموزش درست کنم بزارم انجمن؟
    Everything I want
    I Have !!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع