برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 4839 , پاسخ ها : 6
موضوع: مشکل در سینک دو دوربین پریمیر

مشکل در سینک دو دوربین پریمیر

سلام دوستان عزیز.وقتی با پریمیر دو دوربین رو با هم سوییچ میکنم و درستشون میکنم همه چیز خوب پیش میره اما وقتی نرم افزار رو یک با بازو بسته میکنم سینک تمام سحنه ها بهم میخوره.البته سینک سر جاش هست اما صحنه ها توی دوربین 1 و 2 عوض میشن.کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟؟؟؟؟
    ARON

​منظورتون اینه که کاتهایی که زدین سر تایم خودشون تو تایم لاین قرار دارن ولی توی پلانها جا به جایی دارید؟
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    ​منظورتون اینه که کاتهایی که زدین سر تایم خودشون تو تایم لاین قرار دارن ولی توی پلانها جا به جایی دارید؟
    بله.دقیقا همینطوره.مثلا صحنه ای که از قبل توی اون پلان بوده عوض میشه.
    ARON

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamkhoshsokhan نمایش پست ها
    بله.دقیقا همینطوره.مثلا صحنه ای که از قبل توی اون پلان بوده عوض میشه.
    ببینید من احساس می کنم تعداد فریم تنظیم شده ی شما در سکانس با تعداد فریم ویدئوتون فرق داره. البته تا به حال به چونین مشکلی بر نخوردم. فقط حدس میزنم.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

ببینید من احساس می کنم تعداد فریم تنظیم شده ی شما در سکانس با تعداد فریم ویدئوتون فرق داره. البته تا به حال به چونین مشکلی بر نخوردم. فقط حدس میزنم.
    چجوری میتونم این مشکلو حل کنم.من تازه از ادیوس اومدم روی پریمیر یکمی برام پیچیدست.اگه راه حلشو میدونید لطفا کمکم کنید ممنون
    ARON

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamkhoshsokhan نمایش پست ها
    چجوری میتونم این مشکلو حل کنم.من تازه از ادیوس اومدم روی پریمیر یکمی برام پیچیدست.اگه راه حلشو میدونید لطفا کمکم کنید ممنون
    شما باید خصوصیات ویدئوتون رو بدنید. این که با چه دوربینی گرفته شده. تعداد فریمش چقدره و امثال اینها. توی تاپیکهای دیگه در این مورد صحبت کردیم. ولیکن زمانی که شما ویدئو رو واید تایم لاین می کنید اگر کوچکترین ناهماهنگی ای بین ویدئو و سکانس باشه نرم افزار اختار می ده و مچ نبودن رو گوشزد می کنه و از شما می پرسه آیا مایلید سکانس رو با ویدئو هماهنگ کنم؟ اگر شما بله رو انتخاب کنید همه چیز درست خواهد بود.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

شما باید خصوصیات ویدئوتون رو بدنید. این که با چه دوربینی گرفته شده. تعداد فریمش چقدره و امثال اینها. توی تاپیکهای دیگه در این مورد صحبت کردیم. ولیکن زمانی که شما ویدئو رو واید تایم لاین می کنید اگر کوچکترین ناهماهنگی ای بین ویدئو و سکانس باشه نرم افزار اختار می ده و مچ نبودن رو گوشزد می کنه و از شما می پرسه آیا مایلید سکانس رو با ویدئو هماهنگ کنم؟ اگر شما بله رو انتخاب کنید همه چیز درست خواهد بود.
    تشکر از راهنماییتون دوست عزیز.
    ARON

کلمات کلیدی این موضوع