برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 2800 , پاسخ ها : 10
موضوع: ارور هنگام اجرای افتر افکت cs6

omid74 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    806

ارور هنگام اجرای افتر افکت cs6

سلام دوستان

من تازه سیستمم رو 64 بیت کردم و وقتی افتر افکت cs6 رو نصب کردم و در موقع اجرا با این ارور مواجه شدم

http://8pic.ir/images/6j6u92w2adj0qmvc42wa.jpg

داخل قسمت widwos/system 32 چنین فایلی موجود بود و خواستم پاکش کنم که پاک نمیشد

میخواستم بدونم مشکلش چیه؟؟؟
    ???? ??? ????? ?? ???

سلام ...
    دوست عزیز ویندوز مشکل پیدا کرده و فایلهای dll ناقص هستند ....
    ویندوز عوض کنید و نرم افزار رو نصب کنید مشکلتون حل میشه ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

omid74 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    806
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    سلام ...
    باشه. دوباره عوضش میکنم. آخه ده دقیقه بیشتر نبود که عوضش کرده بودم

ممنون از کمکتون
    ???? ??? ????? ?? ???

omid74 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    806
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    سلام ...
    سلام.

الان ویندوز رو دوباره عوض کردم ولی باز دقیقا همون اخطار رو بهم داد. ویندوزم هم xp 64bit sp2 هست.

به نظرتون افتر افکت cs5 یا افتر افکت cc نصب کنم مشکلم حل میشه؟؟؟
    ???? ??? ????? ?? ???

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid74 نمایش پست ها
    باشه. دوباره عوضش میکنم. آخه ده دقیقه بیشتر نبود که عوضش کرده بودم

ممنون از کمکتون

دوست گرامي به نظر من xp ديگه قديميه 7يا 8 بهتره
    .

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    دوست عزیزم جسارتا، از کی این خطا در ویندوزتون نشون داده میشه ، شاید نصب یک نرم افزار خاصی باعث این مشکل شده باشه من خودم روزی بوده که چن بار ویندوز عوض کردم غافل از اینکه یک نرم افزار خاص از یه پک ،خودش باعث ایجاد مشکل شده بود و من هم از این نکته غافل بودم و هی به این مشکل برخورد کرده و مجبور به عوض کردن ویندوز میشدم تا جاییکه در یک روز 3 یا 4 بار ویندوز عوض میکردم شما هم دقت کنین شاید یه فرجی بشه

دوست خوبم بعضی از کدکهای ویندوز هستش که برای خیلی از نرم افزارها مثل افتر مهم هستند درسته که شاید بی ربط به نظر بیاد ولی جسارتا محض یادآوری آیا از نصب بودن کدکهای ویندوز مطمعن هستین اگه نصب نکردین حتما این کار رو انجام بدین و خودشم با نسخه ای که با ویندوزتون سازگار باشه و به ویندوزتون بخوره 32 یا 64 بیت بودنش رو حتما مد نظر داشته باشین بعد ببینین فرقی میکنه؟
    دومین راه حلی که بنظرم میرسه اینه که یه برنامه ای بود به اسم dll fixer win7 64 bit که بسته به نوع 32 بیت یا 64 بیت بودن سیتمتون میتونین از این برنامه استفاده کنین که با سرچ توی گوگل میتونین راحت به این برنامه دسترسی پیدا کینین امیدوارم براتون مفید باشه و مشکلتون رو حل کنه
    سومین راه حل استفاده از دستورsfc/scannow توی cmd ویندوز هستش که برخی خطاهای ویندوز رو میشه باهاش رفع کرد(خوب امتحانش ضرری نداره )

آخرین راه حل هم بنظرم استفاد از ویندوز از یه شرکت دیگه هستش شاید مثلا این ویندوزخودش یه مشکلی داره ، شما از ویندوز یه شرکت دیگه استفاده کنین ببینین فرقی میکنه

خلاصه راه حلهایی که بنظرم اومد اینا بود امیدوارم که مفید بوده باشه و مشکلتون هر چه زودتر حل بشه
    ویرایش توسط reza57 : 10-18-14 در ساعت 10:10

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط omid74 نمایش پست ها
    سلام.

الان ویندوز رو دوباره عوض کردم ولی باز دقیقا همون اخطار رو بهم داد. ویندوزم هم xp 64bit sp2 هست.

به نظرتون افتر افکت cs5 یا افتر افکت cc نصب کنم مشکلم حل میشه؟؟؟
    دوست خوبم نسخه افتر از ورژن سی اس 4 به بعد حتما و حتما باید رو ویندوز 7 نصب بشه و نسخه اکس پی 64 بیت متاسفانه افتر ورژن سی اس 4 به بعد رو ساپورت نمیکنه ،حتی ویندوز اکس پی 64 بیت برنامه افتر وقتی روشن میشه هنگام روشن شدن و در اول کار خطا میده و چون قبلا من هم از اکس پی 64 بیت استفاده میکردم همین مشکل رو داشتم و بعد از نصب افتر برنامه روشن نمیشد و خطا میداد دقیقا یادم نیست پیغام خطا چی بود ولی خلاصه با کلی تحقیقات به این نتیجه رسیدم که باید افتر نسخه 4 به بعد حتما و حتما روی ویندوز 7 نصب بشه ، این فایل دی ال ال هم فک کنم جزو فایلهای پیش فرض خود ویندوز 7 باشه خلاصه بنده این رو تجربه کردم امیدوارم که براتون مفید باشه و مشکلتون هر چه زودتر حل بشه
    ویرایش توسط reza57 : 10-18-14 در ساعت 15:07

omid74 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    806
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza57 نمایش پست ها
    دوست عزیزم جسارتا، از کی این خطا در ویندوزتون نشون داده میشه ، شاید نصب یک نرم افزار خاصی باعث این مشکل شده باشه من خودم روزی بوده که چن بار ویندوز عوض کردم غافل از اینکه یک نرم افزار خاص از یه پک ،خودش باعث ایجاد مشکل شده بود و من هم از این نکته غافل بودم و هی به این مشکل برخورد کرده و مجبور به عوض کردن ویندوز میشدم تا جاییکه در یک روز 3 یا 4 بار ویندوز عوض میکردم شما هم دقت کنین شاید یه فرجی بشه

دوست خوبم بعضی از کدکهای ویندوز هستش که برای خیلی از نرم افزارها مثل افتر مهم هستند درسته که شاید بی ربط به نظر بیاد ولی جسارتا محض یادآوری آیا از نصب بودن کدکهای ویندوز مطمعن هستین اگه نصب نکردین حتما این کار رو انجام بدین و خودشم با نسخه ای که با ویندوزتون سازگار باشه و به ویندوزتون بخوره 32 یا 64 بیت بودنش رو حتما مد نظر داشته باشین بعد ببینین فرقی میکنه؟
    دومین راه حلی که بنظرم میرسه اینه که یه برنامه ای بود به اسم dll fixer win7 64 bit که بسته به نوع 32 بیت یا 64 بیت بودن سیتمتون میتونین از این برنامه استفاده کنین که با سرچ توی گوگل میتونین راحت به این برنامه دسترسی پیدا کینین امیدوارم براتون مفید باشه و مشکلتون رو حل کنه
    سومین راه حل استفاده از دستورsfc/scannow توی cmd ویندوز هستش که برخی خطاهای ویندوز رو میشه باهاش رفع کرد(خوب امتحانش ضرری نداره )

آخرین راه حل هم بنظرم استفاد از ویندوز از یه شرکت دیگه هستش شاید مثلا این ویندوزخودش یه مشکلی داره ، شما از ویندوز یه شرکت دیگه استفاده کنین ببینین فرقی میکنه

خلاصه راه حلهایی که بنظرم اومد اینا بود امیدوارم که مفید بوده باشه و مشکلتون هر چه زودتر حل بشه
    خیلی ممنون. واقعا زحمت زیادی کشیدین واسه نوشتن این همه متن

همه ی کارهایی که گفتین انجام میدم. ببینم چی میشه
    ???? ??? ????? ?? ???

omid74 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    806
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza57 نمایش پست ها
    دوست خوبم نسخه افتر از ورژن سی اس 4 به بعد حتما و حتما باید روز ویندوز 7 نصب بشه و نسخه اکس پی 64 بیت متاسفانه افتر ورژن سی اس 4 به بعد رو ساپورت نمیکنه ،حتی ویندوز اکس پی 64 بیت برنامه افتر وقتی روشن میشه هنگام روشن شدن و در اول کار خطا میده و چون قبلا من هم از اکس پی 64 بیت استفاده میکردم همین مشکل رو داشتم و بعد از نصب افتر برنامه روشن نمیشد و خطا میداد دقیقا یادم نیست پیغام خطا چی بود ولی خلاصه با کلی تحقیقات به این نتیجه رسیدم که باید افتر نسخه 4 به بعد حتما و حتما روی ویندوز 7 نصب بشه ، این فایل دی ال ال هم فک کنم جزو فایلهای پیش فرض خود ویندوز 7 باشه خلاصه بنده این رو تجربه کردم امیدوارم که براتون مفید باشه و مشکلتون هر چه زودتر حل بشه
    آها. خوب شد که گفتین. پس باید سون نصب میکنم.

من به خاطر این از سون استفاده نمیکنم چون با ظاهر کارت صداش مشکل دارم. یک روز کامل تمرین کردم تا تنظیمات حرفه ایش دستم بیات ولی نشد

خیلی ممنون از راهنماییتون. واقعا خیلی کمکم کردین
    ???? ??? ????? ?? ???

omid74 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    806
    سلام. میخواستم بگم الان ویندوز سون رو نصب کردم و مشکلم حل شد. بدون مشکل اجرا شد. گفتم اینجا بگم که اگه کسی مشکلی مشابه من داشت درست بشه

از همه ی بچه ها به خصوص آقا رضا ممنونم
    ???? ??? ????? ?? ???

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع