برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 31 از 42 نخستنخست ... 21293031323341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 301 به 310 از 415

مشاهده : 112493 , پاسخ ها : 414
موضوع: آموزشهاي درخواستي نرم افزار فلش

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط 0oMelikao0 نمایش پست ها
    بابت همه راهنمایاتون و اموزشهاتون ممنون خدا خیرتون بده ندا خانم من اموزش کد فول اسکرین کردن فایل اجرایی فلش رو میخوام البته من چند تا کد رو امتحان کردم ولیییییی مشکل اینه ک واسه اجرای فیلم هام از کامپوننت پلیر خود فلش استفاده کردم و با اون دستور فول اسکرینی ک گفتید پلیرم هم فول اسکرین میشه و وقتی نمایش فیلم رو میزنم کلیدش رو صفحه سیاه میشه.. میشه اموزشش رو بذارید طوری ک پلیرم فول نشه ؟ تشکر
    ممنون دوست گرامی
    ببینید در اکشن اسکریپت 2 به روش ساده میتونم فول اسکرین رو بهتون آموزش بدم که تمام صفحه بشه اگر خواستین بگین بذارم

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط 0oMelikao0 نمایش پست ها
    بابت همه راهنمایاتون و اموزشهاتون ممنون خدا خیرتون بده ندا خانم من اموزش کد فول اسکرین کردن فایل اجرایی فلش رو میخوام البته من چند تا کد رو امتحان کردم ولیییییی مشکل اینه ک واسه اجرای فیلم هام از کامپوننت پلیر خود فلش استفاده کردم و با اون دستور فول اسکرینی ک گفتید پلیرم هم فول اسکرین میشه و وقتی نمایش فیلم رو میزنم کلیدش رو صفحه سیاه میشه.. میشه اموزشش رو بذارید طوری ک پلیرم فول نشه ؟ تشکر
    این آموزشو ببینید گذاشتم
    http://forum.video-effects.ir/thread...tml#post102309

سلام و خسته نباشید
    اگه ممکنه یه توضیحی راجه به وارد کردن pdf داخل نرم افزار فلش بدین
    میخوام یه دکمه رو که زدم یا داخل نرم افزار فایل pfd رو باز کنه یا خارج از اون
    حتما هم باید با اکشن اسکریپت 3 باشه
    خیلی نیاز دارم با سرچ هم چیزی دستگیرم نشد
    اگه میشه راهنماییم کنین
    ممنون

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidlpux نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    اگه میشه راهنماییم کنین
    ممنون

سلام ممنون
    اموزششو براتون میذارم دوست گرامی در چند روز اینده .

خیلی خیلی خیلی لطف می کنین
    واقعا ممنونم
    روش های مختلف وارد کردن pdf درون فلش
    بی صبرانه منتظرم

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    سلام و خسته نباشید
    اگه میشه راهنماییم کنین
    ممنون

دوست گرامی فایل pdf نمیشه وارد کرد به فلش ولی میشه با نرم افزار دیگه ای فایل pdf رو به swf تبدیل کرد و یا اینکه فایل pdf رو در سایتی یا هاستی بذارید یا اپلود کنید بعد در نرم افزار فلش یه دکمه بذارید تا روش کلیک میشه بره به سایتی که قایل pdf رو اپلود کردین .

نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها

دوست گرامی فایل pdf نمیشه وارد کرد به فلش ولی میشه با نرم افزار دیگه ای فایل pdf رو به swf تبدیل کرد و یا اینکه فایل pdf رو در سایتی یا هاستی بذارید یا اپلود کنید بعد در نرم افزار فلش یه دکمه بذارید تا روش کلیک میشه بره به سایتی که قایل pdf رو اپلود کردین .
    من با نرم افزار Tipard PDF to SWF Converter این کارو کردم. یه فایل فلش که داخلش pdf هست رو میده اما وقتی با خود نرم افزار فلش ایمپورتش می کنی سفید باز میشه و نوشته ها نیستن
    جالبه واقعا. این دو نرم افزار برای شرکت Adobe هستند اما به هم لینک نمی شن. در صورتی که روی Micromedia flash 8 قابلیت ایمپورت pdf هست اما تو نسخه های دیگش که کامله و نیازه نیست
    حالا اگه شما موفق شدین که pdf رو به swf و بعد وارد نرم افزار کنین ممنون میشم همینجا یه توضیح مختصری راجبش بدین

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    من با نرم افزار Tipard PDF to SWF Converter این کارو کردم. یه فایل فلش که داخلش pdf هست رو میده اما وقتی با خود نرم افزار فلش ایمپورتش می کنی سفید باز میشه و نوشته ها نیستن
    جالبه واقعا. این دو نرم افزار برای شرکت Adobe هستند اما به هم لینک نمی شن. در صورتی که روی Micromedia flash 8 قابلیت ایمپورت pdf هست اما تو نسخه های دیگش که کامله و نیازه نیست
    حالا اگه شما موفق شدین که pdf رو به swf و بعد وارد نرم افزار کنین ممنون میشم همینجا یه توضیح مختصری راجبش بدین
    اون فکر کنم به خاطر فونتش هست که پشتیبانی نمیکنه ولی من اگر بخوام با مدیا بیلدر اینکارو انجام میدم نه فلش دوست گرامی .

دوستان کسی کرک نرم افزار Sothink SWF Easy که ندا خانم لطف کردن و آموزشش رو قرار دادن رو داره که وقتی خروجی گرفته میشه اون لینک تبلیغ خود نرم افزار داخلش نباشه و بشه توی سایت قرار داد؟؟؟

سلام ندا خانم اگه میشه طراحی بنر متحرک با فلش ، اموزشش رو قرار بدید تشکر

صفحه 31 از 42 نخستنخست ... 21293031323341 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع