برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 2255 , پاسخ ها : 10
موضوع: درخواست مشاوره و راهنمایی

درخواست مشاوره و راهنمایی

سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز
    من دانشجوی کاردانی نرم افزار هستم و بینهایت عشق به جلوه های ویژه دارم به حدی که وقتی سر کلاسام هستم ذهنم پیش افتر افکت و سینما فوردی هستش ,اینا مقدمه بود .اما اصل موضوع اینه من میخوام بصورت حرفه ای شروع کنم و برای وارد شدن به جلوه های ویژه برم رشته انیمیشن ((تا اونجایی که من میدونم رشته جلوه های ویژه توی کشور ما نیست))، آیا کار درستی میکنم؟آیا دانشگاهی هست در مورد این رشته؟اگه هست کدوم شهر هست؟وچه کارهایی باید انجام بدم که وارد این رشته بشم؟اگه دوستان کمکم کنند ممنون میشم

توی تهران رشته جلوه های ویژه و انیمیشن هست

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    دوست عزيز تهران آموزشگاهي هست كه هنرهاي سه بعدي رو آموزش ميده مدرك هم ميده بهتون خيلي هم عالي هست اگه علاقه داريد اونجا سر بزنيد

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    توی تهران رشته جلوه های ویژه و انیمیشن هست
    دانشگاه خاصی داره ؟

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر شما دوست گرامی ببینید من عقیده م اینه که تا زمانی که تمرین و تجربه نداشته باشید

هزار تا مدرک آکادمیک داشته باشید فایده ای نداره !! اگه خلاقیت توی کار نباشه آشنایی با برنامه های

مختلف نباشه تا زمانی که شما عاشق کاری که دوست دارید نباشید نمیتونید با مدرک چیزی رو به نتیجه برسونید!

شما الان به این رشته علاقمند نیستید!که دارید مدرکشو میگیرید میتونید با همین مدرک و دنبال علاقتون باشید

من کسی رو میشناسم پزشکه ولی وقت بیکاریش خودش با تمرین و تجربه

انیمیشن میسازه!! پس فقط تحصیلات نیست خیلی چیزهای دیگه است! طبق عقیده من باید تمام آموزشهایی مربوط

به انیمیشن و جلوه های ویژه رو ببینید و سعی کنید تمرین زیاد انجام بدید و تجربه بدست بیارید از تجربیات دیگر

استفاده کنید .. و آموزشها و فیلمها و انیمیشنهای زیادی ببینید اینا خودش درس میده .. تو زمینه ای که علاقمندید ...

یه استاد انیمیشنی میگفت که با افکار انیمیشنی باید بخوابی- حرف بزنی-غذا بخوری- باهاش بیرون بری-مسافرت بری

خلاصه زندگی کنی!! تا بتونی موفق بشید... انیمیشن و جلوه های ویژه به اندازه تمام دنیا وسعت داره ...
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    درود بر شما دوست گرامی ببینید من عقیده م اینه که تا زمانی که تمرین و تجربه نداشته باشید

هزار تا مدرک آکادمیک داشته باشید فایده ای نداره !! اگه خلاقیت توی کار نباشه آشنایی با برنامه های

مختلف نباشه تا زمانی که شما عاشق کاری که دوست دارید نباشید نمیتونید با مدرک چیزی رو به نتیجه برسونید!

شما الان به این رشته علاقمند نیستید!که دارید مدرکشو میگیرید میتونید با همین مدرک و دنبال علاقتون باشید

من کسی رو میشناسم پزشکه ولی وقت بیکاریش خودش با تمرین و تجربه

انیمیشن میسازه!! پس فقط تحصیلات نیست خیلی چیزهای دیگه است! طبق عقیده من باید تمام آموزشهایی مربوط

به انیمیشن و جلوه های ویژه رو ببینید و سعی کنید تمرین زیاد انجام بدید و تجربه بدست بیارید از تجربیات دیگر

استفاده کنید .. و آموزشها و فیلمها و انیمیشنهای زیادی ببینید اینا خودش درس میده .. تو زمینه ای که علاقمندید ...

یه استاد انیمیشنی میگفت که با افکار انیمیشنی باید بخوابی- حرف بزنی-غذا بخوری- باهاش بیرون بری-مسافرت بری

خلاصه زندگی کنی!! تا بتونی موفق بشید... انیمیشن و جلوه های ویژه به اندازه تمام دنیا وسعت داره ...
    حرف شما کاملاً درسته خواهرم چون من همینطورم راه میرم غذا میخورم و غیره فقط فکرم
    جلوه های ویژس تمرین هم میکنم آموزش هم میبینم اما میخوام آکادمیک برم الان دارم دنبال دانشگاه مربوطش میگردم

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط li@ نمایش پست ها
    حرف شما کاملاً درسته خواهرم چون من همینطورم راه میرم غذا میخورم و غیره فقط فکرم
    جلوه های ویژس تمرین هم میکنم آموزش هم میبینم اما میخوام آکادمیک برم الان دارم دنبال دانشگاه مربوطش میگردم
    موفق باشید...
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

نقل قول نوشته اصلی توسط li@ نمایش پست ها
    دانشگاه خاصی داره ؟
    دفترچه دانشگاه جامع علمی کاربردی رو تهیه کنید و کامل بخونید
    البته برای جلوه های ویژه
    برای انیمیشن هم که فتو فراوونه !!

سلام
    دوست عزیز من فقط یه پیشنهاد میدم
    اگر نتونستی دانشگاهی برای تحصیل در زمینه جلوه های ویژه پیدا کنی که مدرک آکادمیک داشته باشی .

اگر به جلوه های ویژه علاقه داشتی و این کار را ادامه دادی در زمینه جلوه های ویژه فعالیت کردی.
    اگر خواستی مدرک داشته باشی که هم مدرک به دردت بخوره تحصیلات آکادمیک داشته باشی .
    به نظر من زبان انگلیسی گزینه خیلی خوبی هست .
    زبان انگلیسی بخون در کنارش در زمینه جلوه های ویژه فعالیت کن .
    هم می تونی مدرک داشته باشی و هم زبان انگلیسی خیلی بدردت می خوره .

به این گزینه یه خورده فکر کن و با دیگران هم که تجربه دارند مشورت کن .
    موفق باشی
    ویرایش توسط alirezai : 09-19-14 در ساعت 01:14

??? ??????? ????? ???? ?? ???? ????? ???? ???
    ?? ????? ????? ??? ?? ??? ??? ???? ?? ?? ?????

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezai نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من فقط یه پیشنهاد میدم
    اگر نتونستی دانشگاهی برای تحصیل در زمینه جلوه های ویژه پیدا کنی که مدرک آکادمیک داشته باشی .

اگر به جلوه های ویژه علاقه داشتی و این کار را ادامه دادی در زمینه جلوه های ویژه فعالیت کردی.
    اگر خواستی مدرک داشته باشی که هم مدرک به دردت بخوره تحصیلات آکادمیک داشته باشی .
    به نظر من زبان انگلیسی گزینه خیلی خوبی هست .
    زبان انگلیسی بخون در کنارش در زمینه جلوه های ویژه فعالیت کن .
    هم می تونی مدرک داشته باشی و هم زبان انگلیسی خیلی بدردت می خوره .

به این گزینه یه خورده فکر کن و با دیگران هم که تجربه دارند مشورت کن .
    موفق باشی
    بنظر شما مجتمع فنی تهران چطوره واسه ادامه تحصیل؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین