برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

مشاهده : 4690 , پاسخ ها : 13
موضوع: مشکل مچ کردن دو تا سکانس در ادیوس

مشکل مچ کردن دو تا سکانس در ادیوس

سلام
    من یه مشکلی دارم
    میخام کلیپی که ساختمو برای همیشه داشته باشم ینی برای فیلم های بعدیماستفاده کنم... کلیپ های آماده ای که از دو قسمت فیلم اصلی و سکانس مونتاژ تشکیل شده رودیدم ومیخوام که پروژه ام به همون شکل باشه که وقتی فیلم اصلیمو میزارم توی سکانس فیلم اصلی توی سکانس مونتاژ شده خروجیشو بگیرم.....لطفا یه راه حلی رو ارائه کنید

aref malek آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12169
    سلام دوست عزیز یکم واضح ترمیشه توضیح بدید
    من فقط اینو فهمیدم که می خواید یه پروژه اماده داشته باشید که هر وقت خواستید فیلمتونو بزارید توش درسته؟

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    نقل قول نوشته اصلی توسط aref malek نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز یکم واضح ترمیشه توضیح بدید
    من فقط اینو فهمیدم که می خواید یه پروژه اماده داشته باشید که هر وقت خواستید فیلمتونو بزارید توش درسته؟
    فکر کنم درست متوجه شدید. پروژرو خودشون کار کردن حالا میخوان جوری داشته باشنش که واسه ی کاری بعدیشونم بتونن از همون تنظیمات و .....استفاده کنن یعنی فقط کاراشونو بزارن قسمت فوتیج و کار تموم

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    فکر کنم درست متوجه شدید. پروژرو خودشون کار کردن حالا میخوان جوری داشته باشنش که واسه ی کاری بعدیشونم بتونن از همون تنظیمات و .....استفاده کنن یعنی فقط کاراشونو بزارن قسمت فوتیج و کار تموم
    اوکی دقیقا همینطوره

بله دقیقا از همین قسمته ..من دو سال پیس همین کار رو کردم .و ورژنم ادیوس 5.5 بود. البته الان رو سیستمم پرمیر نصب نیست که دقیق توضیح بدم.یکی از همین دو فرمت رو خروجی بگیرید می تونید در پرمیر ایمپورت کنید.دقیقا جضور ذهن ندارم کدومش اما تا جایی که یادمه پرمیر از هر دو فرمت پشتیبانی میکنه.

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    داداش دقیقا همین قسمت ........اینا چیه که می فرمایید پرسیدن چجوری باید این کارو انجام بدن؟؟؟؟ اگه میدونید راهنمایی کنید!!

من یه راهی پیدا کردم اما دقیقا اون چیزی نیست که میخام

یه سکانس بسازم فيلم خامو بزارم توش(سکانس خام ) - بعد يه سکانس ديگه بسازم و سکانس قبليو بزارم
    تو اين سکانس و آهنگمو بزارم و مارکمو انجام بدم و کليپمو بسازم اما افکت گذاري نکنم چون دردسر میشه (سکانس مارک ) . بعد يه سکانس ديگه
    بسازم و توي اون باز اين سکانسو افکت گذاري کنم ( سکانس افکت ) . در انتها يه سکانس ديگه بسازم و اينو بزارم توش و
    رندر بگیرم که میشه (سکانس رندر )- بعد توي پروژم يه سکانس ميشه فيلم خام - يکي ميشه مارک - يکي ميشه افکت - يکي
    ميشه رندر حالا ببین چه سکانس بازاری شدا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdisheikhtadi نمایش پست ها
    یه سکانس بسازم فيلم خامو بزارم توش(سکانس خام ) - بعد يه سکانس ديگه بسازم و سکانس قبليو بزارم
    تو اين سکانس و آهنگمو بزارم و مارکمو انجام بدم و کليپمو بسازم اما افکت گذاري نکنم چون دردسر میشه (سکانس مارک ) . بعد يه سکانس ديگه
    بسازم و توي اون باز اين سکانسو افکت گذاري کنم ( سکانس افکت ) . در انتها يه سکانس ديگه بسازم و اينو بزارم توش و
    رندر بگیرم که میشه (سکانس رندر )- بعد توي پروژم يه سکانس ميشه فيلم خام - يکي ميشه مارک - يکي ميشه افکت - يکي
    ببینید تو نرم افزار ادیوس و پریمیر می شه چندیدن سکانس ساخت... این کار رو تو هر دو نرم افزار می شه به همین شکل که می گم انجام داد...
    اول دو تا سکانس بسازید... به نام های یک و دو
    تو سکانس دو فوتیجهاتون رو بریزید...
    حالا برید تو سکانس یک... از قسمت بینها سکانس دو رو درگ کنید داخل سکانس یک (تو تایم لاین)
    حالا هر چی تو سکانس دو هست تو سکانس یک هم نشون میده...
    حالا موزیکتون رو هم بیارید تو سکانس یک و شروع کنید به مونتاژ توی سکانس یک...
    حالا اگر فوتیجهای سکانس دو رو تغییر بدید می بینید که تصاویر سکانس یک هم تغییر کرد...

موفق باشید...

Read more: http://forum.video-effects.ir/thread...#ixzz3qDfgBY2g

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdisheikhtadi نمایش پست ها
    درود محمد عالی توضیح داد فقط یه مختصر توضیح میدم من .
    شما زمانی که سکانس میسازید اون سکانس داخل پنجره بین Bin میشینه بعد درک بشه داخل یه سکانس دیگه .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع