برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1134 , پاسخ ها : 3
موضوع: {پیشنهادات} افترافکت از مبتدی به سمت پیشرفته

{پیشنهادات} افترافکت از مبتدی به سمت پیشرفته

با سلام به دوستان عزیز.

بنده می خوام افترافکت رو به صورت حرفه ای کار کنم. حال می خواستم ببینم دقیقا بهتره از کجا شروع کنم ....

من پایه ای همه چیز رو بدون اینکه کلاسی رفته باشم حالا یا با سی دی آموزشی یا از منابعی که در نت یافت میشد و یا کتاب یاد گرفتم .

خب صرفا این ها کافی نیست و نیاز به منبع جامع و کامل تری هست. به نظرتون آموزش های فارسی خوب هست؟ به نظر خودم برای شروع بد نیست.

حالا میخواستم ببینم دوستان کسی می تونه من رو راهنمایی کند. اگر آموزشی دارید که از مبتدی باشه به پیشرفته را چه در این سایت و چه جاهای دیگه به بنده بدید متشکر می شم ...

بدرود.

سلام دوست خوبم!!خوش اومدی!!
    عزیز ببین بهترین کار اینه که همه جور آموزش رو ببینی و افتر چیزی نیست که آموزش کلمه به کلمش باشه!!در همین وبسایت تو قسمت آموزش ها مدیر عزیز وبسایت جناب هادیپور همه جور آموزش رو با پلاگین ها تکنیک ها و ...آماده کردند شما بهتره شروع کنید به دانلود این آموزش ها ودیدن اون ها که واقعا به پیشرفت سطحتون کمک میکنه و تبدیلتون میکنه به یه حرفه واگه از مقدماتی تاپیشرفته میخواید آقای هادیپور چنتا پکیج آموزش مقدماتی تا پیشرفته افتر افکت به زبان فارسی هم تدارک دیدن که در قسنت فروشگاه میتونید خریداری کنید!

و در مورد بعدش شروع کنید به دیدن آموزش های خارجی که واقعا فوق العاد ان که در همین انجمن تعداد انبوهی شون وجود داره و همچین آموزش های فارسی!و در هرجا هم که به مشکل برخوردید و سوالی داشتید میتونید تو انجمن سرچ بزنید به جواب سوالتون برسید یا یه تاپیک ایجاد کنید!
    این تمام چیزهایی بود که به من کمک کرده بودن واقعا و شما با این ها میتونید حرفه ای بشید و مهمترینشون سعی وتلاشتون هست!
    ودر آخرموفق باشید!

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    دوست عزيز از اينجا شروع كنيد

http://forum.video-effects.ir/thread7364.html

بعد كه تمام شد آموزشهاي سايت رو ببينيد كامل البته از صفحه آخر به اول شروع كنيد و بعد اموزشهاي خارجي

http://www.video-effects.ir/?cat=30

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

این سایت واقعا عالیه. من هیچ اطلاعی از افترافکت نداشتم ولی با کمک دوستان اینجا و مطالب باارزش سایت مقداری پیشرفت کردم

???? ?? ??? ???? ????? ?????? ?? ??? ?? ??? ???? ????? ??? ? ????? ?? ???? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??????? .....

MY LINE ID : scream3196

کلمات کلیدی این موضوع