برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

مشاهده : 2817 , پاسخ ها : 12
موضوع: راهنمای یک مبتدی علاقه مند

راهنمای یک مبتدی علاقه مند

با عرض سلام خدمت اساتید و عزیزان.از اونجایی که من علاقه بسیازری برای یادگیری مونتاژ و ایجاد تصاویر و اصطلاحا ساخت جلوه های ویزه رو دارم.تا حالا چندین گیگ اموزش از اینترنت دانلود کردم و چندین سی دی و دی وی دی آموزشی از بازار تهیه کردم ولی همچنان به شکست برخوردم.دوستان راهنمایی کنید باید از کجا و از چه نرم افزاری و چه پکیجی شروع کنم؟؟؟؟

aref malek آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12169
    سلام به شما دوست عزیز شما میتونید پکیج های همین وبسایت رو خریداری کنید که رد خور نداره
    من خودم هم از همین وبسایت شروع کردم و بسته سینما 4dرو خریدم تا الان هم پیشرفت خوبی داشتم به شما هم که به جلوه های ویژه علاقه مندید پینهاد میکنم بسته های سینما 4dرو بخرید و کار کنید وبعدش هم میتونید به اموزش های وبسایت که اقای هادی پور زحمت میکشند و اموزش میدن مراجعه کنید

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    سلام دوست عزیز
    ممنون از دوستمون که راهنمایی کردن به نظرم اموزش های ویدیویی خیلی خوبن
    این که برا شما جواب نداده و به نتیجه نرسیدید برا اینه که وقتی اموزشو دیدی تمرین نکردید یا اگه هم تمرین داشتید ی بار بوده این برنامه ها هم فرارن یعنی کار نکنی از فکر ادم پریده...باید بیشترو بیشتر تمرین کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_hich نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون از دوستمون که راهنمایی کردن به نظرم اموزش های ویدیویی خیلی خوبن
    این که برا شما جواب نداده و به نتیجه نرسیدید برا اینه که وقتی اموزشو دیدی تمرین نکردید یا اگه هم تمرین داشتید ی بار بوده این برنامه ها هم فرارن یعنی کار نکنی از فکر ادم پریده...باید بیشترو بیشتر تمرین کنید.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aref malek نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز شما میتونید پکیج های همین وبسایت رو خریداری کنید که رد خور نداره
    من خودم هم از همین وبسایت شروع کردم و بسته سینما 4dرو خریدم تا الان هم پیشرفت خوبی داشتم به شما هم که به جلوه های ویژه علاقه مندید پینهاد میکنم بسته های سینما 4dرو بخرید و کار کنید وبعدش هم میتونید به اموزش های وبسایت که اقای هادی پور زحمت میکشند و اموزش میدن مراجعه کنید
    ممنون از هر دو عزیز.سوال من بیشتر توی این زمینه سوق پیدا میکنه که اول با چه نرم افزاری شروع کنم؟؟؟افتر،سینما4d یا نرم افزار دیگه ای؟؟؟

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط q_azy نمایش پست ها
    ممنون از هر دو عزیز.سوال من بیشتر توی این زمینه سوق پیدا میکنه که اول با چه نرم افزاری شروع کنم؟؟؟افتر،سینما4d یا نرم افزار دیگه ای؟؟؟

دوست عزيز اول از همه ببينيد به كدوم علاقه داريد دو بعدي يا سه بعدي بعد تصميم بگيرين چون علاقه نقش مهمي در يادگيري داره

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    نقل قول نوشته اصلی توسط q_azy نمایش پست ها

دوست عزیز شما در این مورد اصلا نیازی نیست سر دو راهی بمونید
    شما دارید از ی پلکان بالا میرید باید پله پله جلو برید
    برای کار جلوه های ویژه اول از هر کاری ادیت باید بلد باشید یعنی کار با برنامه های مونتاژ
    این پیش نیازه

دوست عزیز من خودمم اینکارو کردم اما هیچی تو ملاجم نرفت تا روزی که با این وبسایت آشنا شدم الان چیزایی که لازم دارم برا کارم رو کاملا بلدم اونایی که یادم میره رو با دوستان حل میکنم یا از آموزش ها استفاده میکنم...

پیشنهاد من هم اینه که تا میتونید به این وبسایت سر بزنید و آموزش دانلود کنید و از پکیج های این وبسایت استفاده کن.

موفق باشی
    ویرایش توسط Hossein2x : 08-22-14 در ساعت 04:12
    ????? ????? ?? ?????? ???? ??? ???????? ?????? ???.
    ?????? ???? ??? ???????? ?? ??????? ????? ?? ???? ???? ?? ?? ?????.
    ?

آموزشای آقای هادی پورو بگیر از همین وبسایت.لمصب میکنه تو مخت

نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها

دوست عزيز اول از همه ببينيد به كدوم علاقه داريد دو بعدي يا سه بعدي بعد تصميم بگيرين چون علاقه نقش مهمي در يادگيري داره
    من هم دوست دارم کارهای دوبعدی یاد بگیرم مثل مونتاژ فیلم های خانوادگی و هم سه بعدی مثله ساخت یه تیزر یا یه جلوه ویژه سینمایی.الان منو دقیقا راهنمایی کنید که برای دو بعد از کدوم پکیج و نرم افزار آموزش استفاده کنم و همچنین سه بعدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط age2 نمایش پست ها
    آموزشای آقای هادی پورو بگیر از همین وبسایت.لمصب میکنه تو مخت
    عزیز من که عرض کردم،من نمیدونم از کدوم نرم افزارها باید شروع کنم کدوم پکیچ؟؟کدوم آموزش؟؟؟؟
    ویرایش توسط q_azy : 08-22-14 در ساعت 15:12

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع