برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

چطور میشه تو افتر افکت صفحه داریم روش کلیک می کنیم عکس باز بشه؟

سلام چطورین دوستان خوبین می خواستم سوال بکنم ببینم مثلا یه صفحه ساده یا یه تخته چوبی دستمون هست و می خوای اینو تو افتر افکت به این چیز جالب تغییر بدیم مثلا وقتی با انگشتمون روش می زنیممم عکسامون باز بشه من این کارو کردم ولی وقتی دوربین جرک می کنه این عکسه به گوشی نمی چسبه

این عکسارو ببینید صدرصد با دیدن اینا متوجه میشین چی میگمم می خوام اینا به گوشی بچسبن انگار که جزی از گوشی باشه راهی هست

این عکس اول می خوام به همین گوشی که من انگشتمو زدم روشن شد این عکس همینطوری ثابت بمونه تصویر وقتیم گوشیو بلند می کنم یا دوربینو تکون می دم تو عکس دومی ببینید خرا میشه
    نام: 1.jpg نمایش: 79 اندازه: 86.0 کیلو بایت

عکس دوممم وقتی چن فرم رفتم جلوو خرا شد
    نام: 2.jpg نمایش: 81 اندازه: 51.7 کیلو بایت

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر شما دوست گرامی اونجا شما سوالتون رو مطرح کردید نگفتید مربوط به بخش افتر افکت میشه که!!!

اسمی از افتر نبرده بودید من به شما گفتم بزارید فیلم سازی خوب الان باید منتقل کنم این بخش رو ...

ولی پاسخ سوالتون گوشی و عکس رو توی یه پری کامپ بزارید که با هم مچ بشن و دیگه عکس حرکت نکنه...

اگه درست متوجه سوالتون شده باشم..
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

درود بر شما .. دوست عزیز شما باید از Tracker استفاده کنید و بعد تصویر رو به صورت سه بعدی تغییر مکان بدید و سعی کنید توی کادر موبایل قرار بدید

ببخشید اگه بصورت تصویری یا فیلمی نشون بدین ممنون میشم چون من واقعا متوجه نشدم

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidvhc نمایش پست ها
    داداش بزن آموزش ترک کردن میاره برات 10000 تا

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327

اين اموزشهارو ببينيد

http://www.video-effects.ir/?p=3339
    http://www.video-effects.ir/?p=1633

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها
    ممنون به خاطر اینا ولی خب من افتر افکت 4 رو دارم روی این که پلاگین کمرا تری دی اجرا نمیشه
    دومین اموزش هم قبلا دیده بودم باهاش کار کردم اما متسفانه با اون نمی تونم اون چیزی که حسین هادی پور عزیز تو فیلم نشون میده انشتشو می زنه و یه صفحه باز میشه و اینو خودم ساختم ولی من اون یکی مدلو می خواستم که تو عکسم نشون دادم که اینجا میگه حتما باید افتر افکت 6 رو نصب بکنید ولی متسفانه من ویندوزمم 32 بیتی هست نمی تونم که افتر 6 رو نصب بکنم چی کار کنم ایا

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    ممنون به خاطر اینا ولی خب من افتر افکت 4 رو دارم روی این که پلاگین کمرا تری دی اجرا نمیشه
    دومین اموزش هم قبلا دیده بودم باهاش کار کردم اما متسفانه با اون نمی تونم اون چیزی که حسین هادی پور عزیز تو فیلم نشون میده انشتشو می زنه و یه صفحه باز میشه و اینو خودم ساختم ولی من اون یکی مدلو می خواستم که تو عکسم نشون دادم که اینجا میگه حتما باید افتر افکت 6 رو نصب بکنید ولی متسفانه من ویندوزمم 32 بیتی هست نمی تونم که افتر 6 رو نصب بکنم چی کار کنم ایا

پلاگين مخصوص cs4 نصب كنيد بعد اينكار خيلي دقت ميخواد تا خوب دربياد اگر هم cs6 لازمه خوب cs6 32 بيت نصب كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها

پلاگين مخصوص cs4 نصب كنيد بعد اينكار خيلي دقت ميخواد تا خوب دربياد اگر هم cs6 لازمه خوب cs6 32 بيت نصب كنيد
    ممنون از راهنمایی شما اگه پلاگین c4 camra 3d دارین برام بذارین یا نه اگر نسخه c6 32bit وجود داره واقعا ممنون میشمم برام بذارین یعنی اگه باشه دیگه دیونه نیستم از نسخه قدیمی C4 استفاده بکنم که خواهشا اگه جای دیدن یا سراغ دارین لینکشو به منم بدین منتظرتونم

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    ممنون از راهنمایی شما اگه پلاگین c4 camra 3d دارین برام بذارین یا نه اگر نسخه c6 32bit وجود داره واقعا ممنون میشمم برام بذارین یعنی اگه باشه دیگه دیونه نیستم از نسخه قدیمی C4 استفاده بکنم که خواهشا اگه جای دیدن یا سراغ دارین لینکشو به منم بدین منتظرتونم

ببينيد اين جواب ميده

http://forum.video-effects.ir/thread811.html

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع