برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

بد گویی های پشت پرده و بد نامی های پشت پرده ی وبسایت و مدیران

سلام چند وقتی هست چند جایی مخصوصا تو اپارات بدگویی این وبسایت و به خصوص مدیر کل اقای حسین هادی پور شده منم وظیفه ی خودم دونستم که بگم
    اول بگم نمیخوام پاچه خواری کنم
    خودم یه وبسایت دارم تو بخش سینما و دارم روش کار میکنم تو بخش جلوه خیلی ضعیفه و به همه توصیه کردم به اینجا بیان چون من میخوام پیشرفت باشه نه شهرت ولی متاسفانه بعضیا اومدن با بد کردن این انجمن و دست گذاشتن رو نقاط ضعف فقط بر ضدش حرف میزنن مدرک هم هست اگه اقای هادی پور خواست براش میفرستم فقط میخوام به اون عده از دوستان که سه چهار نفریشون میدونم تو این انجمن هم هستن بگم که نمک میخورید لطفا نمک دون رو نشکنید و اگه مشکلی هست به حسین بگید و من خواهشی که از حسین جان دارم اینه بخشی به عنوان بخش انتقادات بزارید تا دوستان حرف هاشون رو بگن تا اینجوری پشت سر وبسایت حرف نزنن به قول معروف شاید یه جوری فرهنگ سازی بشه و اینم بگم که تنها وبسایتی هست که از نظر من مردمی هست و رسمی نیست و میشه راحت حرف زد بدون استرس به امید روزی که برای تبلیغ توهین نکنیم کیفیت نشون بدیم

اینارو یادم رفت بگم که با سبک گویش و لحجه ی اقا حسین خیلی من به شخصه حال میکنم رفتم یه اموزش خریدم اموزش ادیوس دیدم یه کلمه به صورت ادبی میگه مرده سه ثانیه مکس میکنه بعد دوباره یه چیز دیگه میگه برای همین اصلا ندیدمش فقط یه قسمت دیدم و اینکه ادم تو جلد خودش خوبه نه تو جلد یکی دیگه

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    علی جان دستت درد نکنه...

ادمای موفق پشت سرشون حرف زیاده...ولی اینا نمیتونه از ارزششون کم کنه.بهترین کار اینه که بدون توجه به این چیزا ادامه بدی و با پیشرفت و موفقیت بیشتر نشون بدی کی راسته و کی دروغ
    اگه این وبسایت موفق نبود هیچ وقت هیچ حرفی دربارش گفته نمیشد...

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    میدونی فرق اونایی که بدگویی این وبسایت رو میکنن با مدیران این وب چیه؟اونا دنبال پیشرفت خودشونن و مدیران این وب دنبال پیشرفت بقیه.این چیزیه که خیلی ها درکش نکردن

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر شما و سپاس دوست گرامی آقا علی هیچ اشکالی نیست ... آدم بزرگ و بزرگوار همیشه پشت

سرش حرف و حدیث هست توهین کار آدمهای ضعیفه و توهین شنیدن کار بزرگان ما مدیران انجمن خیلی

چیزها میدونیم از اون حرفهای پشت سر کاملا با خبریم .. ولی خوب همیشه بیخیال اون قضایا کارمون

رو کردیم و به شخصه دوست داریم دوستان پیشرفت کنند... و اون روز دیر نیست و اینو از اینجا به همه

میگم که آقای حسین هادی پور یه فرشته است و ما هم مثل کوه پشتش هستیم و مامدیران انجمن در کنار هم با کاربرانی

که واقعا" قدر میشناسن هیچوقت از پا نمیشینیم...

و روز به روز به سوی موفقیت پیش میریم و بزودی اینو هم ثابت میکنیم آقا علی اینو بدونید که سایت ما

تنها سایتی هست که آموزشهایی که اساتیدش میزارن از خودشونه آموزشها ولی سایتهای دیگه ای که اسم در کردن

و دارن آموزشها رو به خلق آلله میفروشن و پولی کار میکنن متاسفانه اون آموزشهای خارجی رو دنلود کردن و

بعد روش فارسی حرف میزنن اینجا اگه آموزشی مال هر شرکتی هر جایی باشه میگن .. سپاس گذارم که به فکر

ما هستید... موفق باشید و نگران نباشید خدا باآدمهای دلپاکه و آقای هادی پور و بقیه دوستان و اساتید سایت ماست ...
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

با اجازه بزرگان ..
    منکه خدا رو شکر خیلی وقته توی دیگر سایت های فارسی گرافیکی نمیرم .... آقا حسین و آقا امید و تمام عزیزانی که توی این انجمن در حال آموزش دادن هستن سروران ما هستن ... چون اساتید خوب و ارزشمندی هستن که هدفشون پیشرفت همه دوستان هست.
    اون دسته از دوستان هم خب از شدت سطح فکری و فرهنگ و درکشون هست که به این روز افتادن ! .. کاشکی که اساتید و مدیران و همچنین کاربران بدون توجه به اون عزیزان به فعالیت و کارشون توی انجمن و سایت ادامه بدن
    خب دوستانی که شما اشاره کردین گناهی ندارن فکرشون یه خورده ....
    به امید پیشرفت در هنر برای دوستان و به امید پیشرفت سطح فکر برای دیگر دوستان.

حتی ارزش همین قدر وقت هم ندارن که بشینیم بحث کنیم راجع بهشون.یه مشت بچه

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    ممنون دوست عزيز
    از اين بدگويي ها زياد هست به خاطر اينكه ويدئو افكت جز بهترين سايتهاست برا همين رقيب زيا داره كه كارشون بدگويي هست برا ما مهم نيست هر كي هر چي ميخواد بگه كساني هم كه در اين سايت هستن و جاهاي ديگه بدگويي مارو ميكنن بدونن كه ميشناسيم كيا هستن برا ما مهم اينه كه پيشرفت كرديم و ميكنيم همه با هم .

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

دوست عزیز شما تمام این دوستانی رو که گفتی پشت سر حسین هادی پور صحبت کردند رو اینجا و یا در پیام خصوصی برای من بفرست ....
    لینک صفحه ای که این بدگویی انجام شده رو هم برام بفرست ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

پله اسطوره فوتبال میگه : بازیکن حرفه ای همیشه روش خطا میشه
    این از بزرگی سایت video-effects.ir هست که پشت سرش بدگویی میشه یکی از دلایلی که خود من اومدم و در خدمت این سایت هستم اتفاقا لهجه روان و شیرین استاد حسین هادیپور و دلسوزی امید جان و فعالیت های بیش از حد بقیه مدیران و راهنماها هست
    ضمنا این سایت در عرض دو سال از تمام سایت های گرافیک که تقریبا 10 سال هست فعالیت میکنند جلو تر افتاده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین