برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

مشاهده : 3681 , پاسخ ها : 16
موضوع: مشاوره با اساتید # جلوه های ویژه #

Question مشاوره با اساتید # جلوه های ویژه #

سلام
    من چند روز هست که دارم در مورد نرم افزارهای سه بعدی فکر می کنم و اصل هدف و کارم که دوست دارم فعالیت کنم جلوه های ویژه است خلاصه جدا از نرم افزارهای 2 بعدی از شرکت ادوبی موندم برای جلوه های ویژه کدوم نرم افزار بهترین کارایی و می تونه مکمل نرم افزارهای دو بعدی باشه .

مثلا 3dmax می تونه مکمل خوبی برای افترفکت باشه یا سینما فوردی یا شایدم مایا ؟
    اصلا کلا جلوه های ویژه تا جایی که من میدونم دنیایی با انیمیشن سازی متفاوت است حالا هر کسی در زمینه گرافیک سه بعدی فعالیت داره شاید تجربه در جلوه های ویژه را نداشته باشه . برای همین خیلی ها از زاویه دید خودشون برای نرم افزار های دلخواه خودشون مارک می زنند که بهترین نرم افزار فعلا نرم افزار است . خلاصه موندم که کدوم نرم افزار بهتر است که می تونه در ساخت جلوه های ویژه قدرتمند و مکمل نرم افزار افترافکت باشه . حالا مکمل منظورم که رابطه خوبی با افترافکت داشته باشه .

در مورد سینما فوردی میدونم اما واقعا سینما فوردی از تری مکس و مایا بهتر است .
    یه چیز دیگه که تری دی مکس از شرکت اوتودسک است که نرم افزارهای زیادی داره شرکت اتودسک خیلی معتبر است . برای این میگم که نشه با یه نرم افزار کار کنی بعد یهو چند سال بعد ببینی که دیگه تولید نمیشه .

مثلا نمونه ش نرم افزار فری هند .

حالا سوال از اساتید که در زمینه جلوه های ویژه کار می کنند بهترین گزینه کدام است که آینده هم داشته باشه .
    سینما فوردی
    تری دی مکس
    مایا
    ...................
    لطفا اساتید راهنمایی کنید
    و برای نرم افزار پیشنهادی دلیل و توضیحاتی بدهید .
    شاید این دغ دغه و برای خیلی ها سوال باشه خواهش می کنم در این مورد بنده را راهنمایی کنید .
    پیشاپیش از راهنمایی شما تشکر می کنم.

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر شما دوست گرامی بارها اساتید در تاپیکهای مختلف در این موارد توضیحات دادن ..

ولی خوب هر نرم افزاری کارایی های خودشو داره بستگی داره شما چی میخواید ازش..نظ من اینه هر سه رو کار کنید

هم مایا هم تریدی مکس و هم سینما فوردی!!! دلیلش... ببنید توی دنیای جلوه های ویژه و انیمشن هر چی پیش برید برای

شما بهتره با نرمافزارهای مختلف با قابلیتهای ویژه آشنا بشید چون توی دنیا کشورهایی که کارهای جلوه های ویژه قدرتمند

انجام میدن مطمئنا از یه نرم افزار استفاده نمیکنند...پس اولا اینکه باید گروه داشته باشید (یه تیم) که افراد گروه باهم مچ باشن

و هر کدوم یه رشته رو تبحر داشته باشند که بتونید کار قوی انجام بدید...البته تا جایی که مربوط به نرم افزارها میشه

یه بخشی هم ایده ها و غیره است که الان سوال یه چیز دیگه است!ببینید توی یه سمینار که یه گروه از افرادی که کار

جلوه های ویژه فیلم یورزاسیف رو ساخته بودند میگفتند که ما با گروهی کار میکنیم که هرکسی یه بخش از تریدی مکس رو

مثلا توش فعالیت داره یعنی تریدی مکس آپشنهای زیادی داره و همینطور مایا .یه سری مزایا...در حال حاضر سینما فوردی

ساده است محیط نرم افزارش و خیلی راحت و دم دسته و یادگیری به طبع راحت تر است و راحت با افتر افکت مچ میشه..

و ملموسه کلا ...

ولی بهر حال بنظر من اگه میخواید به اون ایده ال ها فکر کنید باید هر سه تا نرم افزار رو یاد بگیرید و همینطور

یه تیم قوی داشته باشید و از همه مهمتر نرم افزارهای سه بعدی دیگه هم هست اونارم یه دستی ببرید ..پایدار باشید
    ویرایش توسط Elka Eydipor : 08-11-14 در ساعت 08:53
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

خیلی ممنون بابت پاسخ شما خانم عیدی پور
    ببخشید اگر تاپیک تکراری دادم
    در کل می خواستم بدونم کدوم نرم افزار بهترین کاربرد را داره حرف شما کاملا درسته ؟
    برای جلوه های وبژه باید تیم باشی اما برای یک تیم باید از یک جا شروع کنی من می خواستم بهترین و ساده ترین راه را برم .

آموزش های آندرو کرامر را که می بینم فکر می کنم که فقط با چند تا نرم افزار کار می کنه .
    افترافکت
    تری مکس
    سینما فوردی
    با همین 3 تا نرم افزار خیلی عالی کار میکنه تا جایی که من میدونم .
    همیشه هم دست تنها هست
    البته تیم داره که اون سایت را اداره می کنه .

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    دوست عزیز همه نرم افزار های که گفتید خوبن
    ولی اگه دوست دارید یکی از نرم افزار هارو کار
    کنید سینما فوردی رو یاد بگیرید چون ارتباط خوبی
    با افتر افکت داره و برای ساخت جلوه های ویژه عالی هست

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezai نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت پاسخ شما خانم عیدی پور
    ببخشید اگر تاپیک تکراری دادم
    در کل می خواستم بدونم کدوم نرم افزار بهترین کاربرد را داره حرف شما کاملا درسته ؟
    برای جلوه های وبژه باید تیم باشی اما برای یک تیم باید از یک جا شروع کنی من می خواستم بهترین و ساده ترین راه را برم .

آموزش های آندرو کرامر را که می بینم فکر می کنم که فقط با چند تا نرم افزار کار می کنه .
    افترافکت
    تری مکس
    سینما فوردی
    با همین 3 تا نرم افزار خیلی عالی کار میکنه تا جایی که من میدونم .
    همیشه هم دست تنها هست
    البته تیم داره که اون سایت را اداره می کنه .
    درود بر شما بله آقای اندرو کریمیرخیلی کارشون عالی و حرفه ای هست ولی برای کار روی پروژه ها تیم داره و

تیم برای کارها کمکش میکنه البته ..

خوب ایشون این نرم افزارها رو بلده و حتما" بدلیل بیان خوب و سادشون هست که آموزشها به عهده ایشون هست

من خودم انیمیشن هست کارم و باور کنید اگه یه تیم داشتم تا حالا سه چهار تا کارتولید کرده بودم .. خودتون میدونید

و لازم به گفتن نیست کار انیمیشن و همینطور جلوه های ویژه کار سختیه آسون نیست خصوصا مثلا پروژه سینمایی باشه.

شما وقتی میخواید یه انیمیشن دو سه دقیقه ای کار کنید شاید یه سال شاید بیشتر به تنهایی طول بکشه ولی وقتی تیم باشه بهتره

و سریعتر کار انجام میشه ...

حالا اندرو کریمیر خوب خیلی قدرتمنده توی کارش و مطمئن باشید ایشون حتما" وقتی یه پروژه سینمایی کار میکنند

با گروه کار میکنند تا اونجایی که میدونم توی کشورهای پیشرفته به کارهای گروهی خیلی اهمیت میدن و همیشه گروههای

قدر با هم کار میکنند که کار حرفه ای تحویل بدند .. این نظر منه ممکنه دوستان نظرات دیگه ای داشته باشند..
    ?? ??? ????? ??????!

نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    درود بر شما بله آقای اندرو کریمیرخیلی کارشون عالی و حرفه ای هست ولی برای کار روی پروژه ها تیم داره و

خوب ایشون این نرم افزارها رو بلده و حتما" بدلیل بیان خوب و سادشون هست که آموزشها به عهده ایشون هست

من خودم انیمیشن هست کارم و باور کنید اگه یه تیم داشتم تا حالا سه چهار تا کارتولید کرده بودم .. خودتون میدونید

و لازم به گفتن نیست کار انیمیشن و همینطور جلوه های ویژه کار سختیه آسون نیست خصوصا مثلا پروژه سینمایی باشه.

شما وقتی میخواید یه انیمیشن دو سه دقیقه ای کار کنید شاید یه سال شاید بیشتر به تنهایی طول بکشه ولی وقتی تیم باشه بهتره

حالا اندرو کریمیر خوب خیلی قدرتمنده توی کارش و مطمئن باشید ایشون حتما" وقتی یه پروژه سینمایی کار میکنند

با گروه کار میکنند تا اونجایی که میدونم توی کشورهای پیشرفته به کارهای گروهی خیلی اهمیت میدن و همیشه گروههای

قدر با هم کار میکنند که کار حرفه ای تحویل بدند .. این نظر منه ممکنه دوستان نظرات دیگه ای داشته باشند..
    ممنون استاد بزرگوار
    توضیحاتتون واسه منم جالب بود
    اگه من تو انیمیشن به یه جایی رسیدم قابل بدونید تو یه پروژه همکاری کنیم

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    ممنون استاد بزرگوار
    توضیحاتتون واسه منم جالب بود
    اگه من تو انیمیشن به یه جایی رسیدم قابل بدونید تو یه پروژه همکاری کنیم
    درود بر شما از نظر من شما الان هم خیلی خوب دارید کار میکنید .. و حتی بهتر از من

یکم فقط روی انیمیت ها کار کنید عالی میشه اونم با پشت کاری که دارید صد در صد خیلی خیلی زود

موفق میشید.. پایدار باشید شما لطف دارید آقا مصطفی من هنوز شاگردم (اینو جدی میگم)
    ?? ??? ????? ??????!

درود بر شما از نظر من شما الان هم خیلی خوب دارید کار میکنید .. و حتی بهتر از من

یکم فقط روی انیمیت ها کار کنید عالی میشه اونم با پشت کاری که دارید صد در صد خیلی خیلی زود

موفق میشید.. پایدار باشید شما لطف دارید آقا مصطفی من هنوز شاگردم (اینو جدی میگم)
    شما استاد بنده هستید خانوم عیدی پور عزیز

امید وارم همیشه موفق باشید ....

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dalir نمایش پست ها
    دوست عزیز همه نرم افزار های که گفتید خوبن
    ولی اگه دوست دارید یکی از نرم افزار هارو کار
    کنید سینما فوردی رو یاد بگیرید چون ارتباط خوبی
    با افتر افکت داره و برای ساخت جلوه های ویژه عالی هست
    ممنون آقا محسن
    سینما فوردی را دوست دارم حتی از اسمش خوشم میاد خیلی اسم جالبی داره .
    فقط مونده بودم که بچسبم به تری دی مکس یا سینما فوردی
    هر کدوم را که نصب می کنی دلت می خواد باهاش کار کنی ؟
    نرم افزار هم که مفت است مثله سبز خوردن کیلویی می خوری یا مفت دانلود می کنی
    بعضی وقت ها نرم افزار بس بیقدر میشه که کاربران حتی برای دانلود رایگان هم حوصله ندارند مفت دانلود کنند .

خلاصه خانم عیدی پور من در حال حاضر تیم ندارم پول هم ندارم
    ولی دلم می خواد یه استودیو خیلی خب و حرفه ای راه بندازم
    حالا کی بشه نیمدونم ولی اگر شد شما هم در بخش انیمیشن سازی افتخار بدین تیمی کار کنید .

در مورد اندور کرامر یا کریمیر هر کدوم درسته باید بگم که خیلی در آموزش دادن سریع و زبان بسیار روند و روانی داره که هر کاربری را به کار کردن با افتراکفت مشتاق میکنه شرکت ادوبی باید براش یه اسکار بده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع