برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 1509 , پاسخ ها : 9
موضوع: سیاه و سفید شدن فیلم بین سکانسها

mardevideo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12288

سیاه و سفید شدن فیلم بین سکانسها

با سلام خدمت دوستان
    این حکایت سیاه شدن فیلم مابین سکانسها و دوباره برگشتن به حالت اولیش در موزیک ویدیوها به چه صورته با چه پلاگینی این کار رو انجام میدهند؟
    بعضی موقع ها هم اول فیلم سیاهه که نرم روشن میشه؟
    ویرایش توسط mardevideo : 07-28-14 در ساعت 23:03

درود ... منظورتون اینه وقتی میخاد تصویر عوض بشه نرم تصویر سیاه بشه بعدش تصویر بعدی نمایان بشه؟
    اگه منظورتون اینه باید بگم قرار نیست دیگه واسه هر حرکت ساده ای یه پلاگین ساخته بشه
    تو افتر میتونید یه Solid مشکی اضاف کنید بعدش با استفاده از کی فرم ها Opacity رو تغییر بدید ... البته این یه راهه ... راهای زیادی وجود داره

mardevideo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12288
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    درود ... منظورتون اینه وقتی میخاد تصویر عوض بشه نرم تصویر سیاه بشه بعدش تصویر بعدی نمایان بشه؟
    اگه منظورتون اینه باید بگم قرار نیست دیگه واسه هر حرکت ساده ای یه پلاگین ساخته بشه
    تو افتر میتونید یه Solid مشکی اضاف کنید بعدش با استفاده از کی فرم ها Opacity رو تغییر بدید ... البته این یه راهه ... راهای زیادی وجود داره
    ممنون از شما مصطفی جان , روشهای دیگه چی هست که بشه استفاده کرد؟

mardevideo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12288
    یه سوال دیگه ام داشتم من تو افتر وقتی دو لایه رو تو تایم لاین میخوام دقیق به هم بچسبونم نمیچسبن به هم دقیق میخواستم بدونم تنظیماتی داره جایی خیلی ریز حرکت کنند لایه ها تا اونجایی که ما میخوایم باشن دقیق قرار بگیرن ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mardevideo نمایش پست ها
    ممنون از شما مصطفی جان , روشهای دیگه چی هست که بشه استفاده کرد؟
    خاهش میکنم .... روش دیگه استفاده از Video Transition هست البته من ترانزیشن خاصی نمیشناسم که این کارو انجام بده ..... همون روشی که گفتم خیلی بهتره ... البته به نظر من

یه سوال دیگه ام داشتم من تو افتر وقتی دو لایه رو تو تایم لاین میخوام دقیق به هم بچسبونم نمیچسبن به هم دقیق میخواستم بدونم تنظیماتی داره جایی خیلی ریز حرکت کنند لایه ها تا اونجایی که ما میخوایم باشن دقیق قرار بگیرن ؟؟؟
    همون پایین تایم لاین کلیدی وجود داره که میتونید نوار زمانی رو زوم کنید و دقیق تر کار کنید

mardevideo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12288
    همون پایین تایم لاین کلیدی وجود داره که میتونید نوار زمانی رو زوم کنید و دقیق تر کار کنید
    ممنون از پاسختون ولی منظور من زوم نیست وقتی زوم میکنم 1f 2f 33 و الی آخر میآد من میخوام مابین این اعداد لاینم رو بکشم ولی روی این اعداد قرار میگیره لاین ویدیوم حالا من میخوام بدونم تنظیماتی داره که هرجا خواستم قرار بدم لاین رو؟؟؟؟

ممنون از پاسختون ولی منظور من زوم نیست وقتی زوم میکنم 1f 2f 33 و الی آخر میآد من میخوام مابین این اعداد لاینم رو بکشم ولی روی این اعداد قرار میگیره لاین ویدیوم حالا من میخوام بدونم تنظیماتی داره که هرجا خواستم قرار بدم لاین رو؟؟؟؟
    خب وقتی بین اعداد قرار میگیره به این معنیه که میزان دقتش حداکثر هست یعنی بین فرم ها قرار گرفته و از اون دقیق تر نمیشه ...
    تا اونجایی که من اطلاع دارم ولی فک میکنم همینطور باشه که گفتم.

mardevideo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12288
    خب وقتی بین اعداد قرار میگیره به این معنیه که میزان دقتش حداکثر هست یعنی بین فرم ها قرار گرفته و از اون دقیق تر نمیشه ...
    تا اونجایی که من اطلاع دارم ولی فک میکنم همینطور باشه که گفتم.
    مشکل اینجاست که بین فرم ها قرار نمیگیره لایه دقیقا روی فرم ها وایمیسته!!!

مشکل اینجاست که بین فرم ها قرار نمیگیره لایه دقیقا روی فرم ها وایمیسته!!!
    باید همین طور باشه ...
    همونطور که میدونید فیلم از فرم ها تشکیل شده پس نمیشه در طول یک فرم ، فیلمی قرار داد ... یعنی ما هر ویرایشی بخاییم بدیم روی هر فرم قرار میگیره
    مثلا ما نمیتونیم در یک فرم از دو کی فرم استفاده کنیم
    فرم ها نهایت دقت یک فیلم در بازه زمانی هستند
    امید وارم منظورمو درست رسونده باشم

کلمات کلیدی این موضوع