برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

مشاهده : 4254 , پاسخ ها : 21
موضوع: مشکل در پلاگین plexus

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817

Smile مشکل در پلاگین plexus

با سلام خدمت دوستان گلم
    راستش امروز که داشتم با plexus کار میکردم به یه مشکلی برخوردم که نمیدونم چجوری حلش کنم مشکل اینه که بعضی از گزینه های پلاگین plexus رو اونجوری که توی آموزش میگه رو پلاگین بنده نداره نمیدونم چرا نداره از ورژن پلاگینه یا نه ؟اگه ممکنه راهنماییم کنین

اینم تصاویرش : این تصویر فیلم آموزشیه که مشخص کردم نام: plexus film.JPG نمایش: 91 اندازه: 62.5 کیلو بایت

اینم که تصویر پلاگین بنده هستش که بازم تو تصویر مشخص کردم که کدوم گزینه ها رو نداره : نام: plexus man.JPG نمایش: 99 اندازه: 106.2 کیلو بایت
    قبلا از همه شما خوبان ممنون و سپاسگذارم

سلام رضا جان ....
    بله عزیز ورژن جدید این گزینه ها رو داره ....

این جدیدترین ورژنی هست که عرضه شده ....
    لینک لیچ هست عزیز ....
    http://rapidgator.net/file/029744465....2.10.rar.html
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817

Smile

سلام امید عزیزم ، واقعا نمیدونم چی بگم به این همه بزرگواری ، اگه شما رو نداشتم چیکار میکردم ،خیلی آقایی ، خییییییلی آقایی بزرگوار، بخاطر همینه که همه شیفته شما هستن دیگه، اگه اجازه بدین ما هم روش
    نهایت تشکر من بازم در برابر لطف شما کمه
    در آخر هم یه سوال برام پیش اومد که جسارتا میخواستم از خدمتتون بپرسم خودتون ببینین تصویر رو نام: plexus 3.JPG نمایش: 87 اندازه: 110.7 کیلو بایت نمیدونم چرا بازم از این گزینه خبری نیست نمیدونم چرا؟ ضمنا فک کنم سریال میخواد که نمیدونم که امکانش هست که لطف کنین ؟

بازم از شما بزرگوار بخاطر همه لطفهاتون نهایت تشکر رو دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط reza57 نمایش پست ها
    سلام امید عزیزم ، واقعا نمیدونم چی بگم به این همه بزرگواری ، اگه شما رو نداشتم چیکار میکردم ،خیلی آقایی ، خییییییلی آقایی بزرگوار، بخاطر همینه که همه شیفته شما هستن دیگه، اگه اجازه بدین ما هم روش
    نهایت تشکر من بازم در برابر لطف شما کمه
    در آخر هم یه سوال برام پیش اومد که جسارتا میخواستم از خدمتتون بپرسم خودتون ببینین تصویر رو نام: plexus 3.JPG نمایش: 87 اندازه: 110.7 کیلو بایت نمیدونم چرا بازم از این گزینه خبری نیست نمیدونم چرا؟ ضمنا فک کنم سریال میخواد که نمیدونم که امکانش هست که لطف کنین ؟

بازم از شما بزرگوار بخاطر همه لطفهاتون نهایت تشکر رو دارم
    خواهش می کنم رضا جان شما لطف دارید ، هرکاری می کینم وظیفه ست ....
    رضا جان شما دو فایل رو جایگزین کردی در پوشه پلاگین ؟ شما هنوز کرک نکردید ، شماره سریال نمیخواد فقط دو فایل که اسمش در خاطرم نیست اونا رو باید جایگزین کنید در پوشه پلاگین افترافکت ....

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    خواهش می کنم رضا جان شما لطف دارید ، هرکاری می کینم وظیفه ست ....
    رضا جان شما دو فایل رو جایگزین کردی در پوشه پلاگین ؟ شما هنوز کرک نکردید ، شماره سریال نمیخواد فقط دو فایل که اسمش در خاطرم نیست اونا رو باید جایگزین کنید در پوشه پلاگین افترافکت ....

ایول سرعت عمل ، امید جان از اینکه راهنمایی کردین خیلی ممنون و سپاسگذارم
    در جواب فرمایشتون عرض کنم بله دو تا فایل زیپ بعد از اکسترکت داشت که هر دو رو باز بعد از اکسترکت در پوشه پلاگینها ریختم منظور نصب کردم ، حالا هم بکمک شما بزرگوار مشکل حل شد و من خیلی از این لطف شما ممنونم
    جسارتا نمیدونم چجوری مطرح کنم اون گزینه لاین که در کامنتهای بالا در اول گذاشتم هنوزم متاسفانه نداره این تصویر آموزش نام: plexus film.JPG نمایش: 80 اندازه: 62.5 کیلو بایت

و اینم تصویر پلاگین بنده بعد از نصب نام: plexus6.JPG نمایش: 72 اندازه: 76.4 کیلو بایت حالا موندم چرا اینجوریه در حالیکه مراحل رو موبه مو انجام دادم؟

ولی از همه اینا که بگذریم مهم این لطف شما امید عزیز هستش که بنده رو شرمنده کردین و من از همه لطفهاتون ممنون و سپاسگذارم

ایول سرعت عمل ، امید جان از اینکه راهنمایی کردین خیلی ممنون و سپاسگذارم
    در جواب فرمایشتون عرض کنم بله دو تا فایل زیپ بعد از اکسترکت داشت که هر دو رو باز بعد از اکسترکت در پوشه پلاگینها ریختم منظور نصب کردم ، حالا هم بکمک شما بزرگوار مشکل حل شد و من خیلی از این لطف شما ممنونم
    جسارتا نمیدونم چجوری مطرح کنم اون گزینه لاین که در کامنتهای بالا در اول گذاشتم هنوزم متاسفانه نداره این تصویر آموزش نام: plexus film.JPG نمایش: 80 اندازه: 62.5 کیلو بایت

و اینم تصویر پلاگین بنده بعد از نصب نام: plexus6.JPG نمایش: 72 اندازه: 76.4 کیلو بایت حالا موندم چرا اینجوریه در حالیکه مراحل رو موبه مو انجام دادم؟

ولی از همه اینا که بگذریم مهم این لطف شما امید عزیز هستش که بنده رو شرمنده کردین و من از همه لطفهاتون ممنون و سپاسگذارم
    خواهش می کنم ....
    عزیز line رو توی گزینه های بالا بگرد پیدا می کنه در ورژن جدید تغییراتی انجام شده و گزینه های دیگه هم اضافه شده ....
    سطر اول گزینه Line هست ...

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    تشکر از شما امید عزیز خیلی لطف کردی از این همه بزرگواری خیلی ممنون و سپاسگذارم

تشکر از شما امید عزیز خیلی لطف کردی از این همه بزرگواری خیلی ممنون و سپاسگذارم
    خواهش می کنم ...
    پیدا کردید ؟
    اگر نتونستید بگید تا با عکس توضیح بدم براتون ....

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    دست گلت درد نکنه امید عزیز خیلی آقایی ،نمیدونم چجوری از این همه بزرگواری شما تشکر کنم خیلی از لطف شما ممنون و سپاسگذارم
    چشم الان افتر رو دارم ری اینستال میکنم حتما از خدمت شما بزرگوار عزیزم استفاده خواهم کرد ، امیدوارم که زحمتها و اذیتهای مارو با بزرگواری که از شما سراغ دارم عفو بفرمایین

دست گلت درد نکنه امید عزیز خیلی آقایی ،نمیدونم چجوری از این همه بزرگواری شما تشکر کنم خیلی از لطف شما ممنون و سپاسگذارم
    چشم الان افتر رو دارم ری اینستال میکنم حتما از خدمت شما بزرگوار عزیزم استفاده خواهم کرد ، امیدوارم که زحمتها و اذیتهای مارو با بزرگواری که از شما سراغ دارم عفو بفرمایین
    خواهش می کنم رضا جان ...
    وظیفه ست ....

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین