برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

آیا میشه کیفریم های یه پروژه رو مثل یک پریست سیو کنیم؟

سلام.می خواستم بدونم آیا میشه کیفریم های یه پروژه رو مثل یک پریست سیو کنیم؟
    من یه پروژه به صورت اسلایدشو دارم که وقتی می خوام عکس هایی که داخلش کار کردم و دارای یک سری کیفریم است رو پاک کنم کیفریم ها هم با اون عکس پاک میشه میخواستم بدونم میشه این کیفریم ها رو مثل پریست ها سیو کرد تا بعدا ازش استفاده کرد اگه میشه لطفا برای درک بیشتر همراه با عکس توضیح بدید.ممنون

سلام دوست خوبم به نظرمن که همچین چیزی نمیشه ولی شایدم اشتباه بکنم!من خودم برای این کار با کنترل سی از روشون کپی میگیرم بعد رو فیلم یا عکسم اعمال میکنم شما هم همین کارو بکنید!

نام: gWQ.jpg نمایش: 71 اندازه: 212.3 کیلو بایت

سلام دوست عزیز ....
    بله میشه ....
    شما کی فریم هایی رو که ایجاد کردید رو انتخاب می کنید و بعد رو گزینه Animotion کلیک می کنید و گزینه save Animotion Pereset رو می زنید ....

نام: 10.png نمایش: 69 اندازه: 222.6 کیلو بایت

نام: 01.jpg نمایش: 68 اندازه: 253.1 کیلو بایت
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط Hiddan نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم به نظرمن که همچین چیزی نمیشه ولی شایدم اشتباه بکنم!من خودم برای این کار با کنترل سی از روشون کپی میگیرم بعد رو فیلم یا عکسم اعمال میکنم شما هم همین کارو بکنید!

نام: gWQ.jpg نمایش: 71 اندازه: 212.3 کیلو بایت
    دوست عزیز این کار عملیه و میشه انجامش داد ....

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    دوست عزیز این کار عملیه و میشه انجامش داد ....

ممنون آقا امید بابت این که اشکال حرفم روگفتید من عذر میخوام که اشتباه جواب دادم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Hiddan نمایش پست ها
    ممنون آقا امید بابت این که اشکال حرفم روگفتید من عذر میخوام که اشتباه جواب دادم!
    خواهش می کنم دوست عزیز ....
    نه اشکال نداره دوست عزیز بعضی اوقات پیش میاد ....

سلام امید جان من اینکارو کردم ولی متاسفانه دکمه سیو انیمیشن روشن نمیشه

سلام عزیز ....
    شما کی فریم ها رو انتخاب نکنید ....
    به طور مثال شما Positoin رو واسش کی فریم ایجاد کردید ، گزینه Position رو انتخاب کنید ....

آقا دستت درد نکنه شما و آقا تورج و صد البته حسین عزیز برای بچه های ودیو افکت غنیمت هستید یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینه که آیا میشه ماسک هایی رو که برای یه عکس در نظر گرفتیم رو روی یه عکس دیگه تو یه پروژه دیگه اعمال کنیم اگه میشه روی عکس توضیح بدید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodi نمایش پست ها
    آقا دستت درد نکنه شما و آقا تورج و صد البته حسین عزیز برای بچه های ودیو افکت غنیمت هستید یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینه که آیا میشه ماسک هایی رو که برای یه عکس در نظر گرفتیم رو روی یه عکس دیگه تو یه پروژه دیگه اعمال کنیم اگه میشه روی عکس توضیح بدید ممنون میشم
    خواهش می کنم دوست عزیز ...
    تمام دوستان فعال در انجمن زحمت می کشند و تنها این 3 نفری که شما نام بردید نیستند ، تعدادشون زیاده ..... البته وظیفه خودمون می دونیم .....
    من تست نکردم و متاسفانه در حال حاضر به سیستم دسترسی ندارم .... به همین شکل تست کنید ببینید میشه یا نه ، یعنی گزینه ماسک رو انتخاب کنید و ادامه راه که بالا توضیح دادم ....

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع