برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 35

مشاهده : 5956 , پاسخ ها : 34
موضوع: موزیک ویدیو جدید از خودم با نام یه مدل تازه

mhmdea آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4016

Talking موزیک ویدیو جدید از خودم با نام یه مدل تازه

لينك ها حذف شدند از مدير ميخوام پست رو حذف كنه
    ویرایش توسط mhmdea : 03-06-18 در ساعت 10:09

amirmohammad آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4370
    با سلام
    دوست عزیز امیدوارم صحبتهای نقد کننده شما را نا امید نکنه چون خودتم در اول کلیپ سخن گهربار امیرالمونین (ع) رو نوشتی که بزرگترین گناه نا امیدیه
    خب بریم سراغ نقاط ضعف
    1: در اجرای مت پینتینگ بشدت افراط کرده بودی.....چیزی که نه فقط شما بلکه خیلیها درگیرش هستند و در پاره ای موارد گمان میکنن هر چه پشت کاراکتر رو شلوغ کنن و از این تکنیک استفاده کنند پس کارشون حرفه ای تره
    2: تصاویر انتخابی هیچ ربطی به اهنگ نداشت..مثلا ان تصاویر سیاهپوشها و............
    3: رنگ کل کار بشدت گرم بود.....خیلی زرد بود
    4: تصاویر مت شده خوب انتخاب نشده بود

دوست عزیز برای پیشرفت باید کار زیاد دید...این کارهای after before رو نگاه کنید........حرفه ای اولین چیزی که بهش دقت میکنن اینه که قبل از استارت کار بدونن چی می خوان از کار......معمولا استوری بورد تهیه میکنن که تمام سکانسها و پلانها و........همش مشخصه چیه....
    یکنواختی رنگها و تصاویر در کل کار که خیلی در فاینال کار مهمه ............

در کل همینکه در وب گذاشتی و جنبه نظرات نقد کننده را داری خیلی خوبه.....مطمئنا در کارهای بعدی نکات ضعف کمتر خواهند بود و کمتر و کمتر.....
    موفق باشید

دوست عزیز من ترافیک ندارم 76 مگ دانلود کنم
    یه لینک 15-20 مگی هم بذار
    ممنون
    ولی به نظر میاد امیر محمد عزیز درست میگه، تو عکسا که اینطور معلومه

همه رنگهارو سوزوندی.یه tint کلی به کل تصویرات بده

mhmdea آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4016
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmohammad نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز امیدوارم صحبتهای نقد کننده شما را نا امید نکنه چون خودتم در اول کلیپ سخن گهربار امیرالمونین (ع) رو نوشتی که بزرگترین گناه نا امیدیه
    خب بریم سراغ نقاط ضعف
    1: در اجرای مت پینتینگ بشدت افراط کرده بودی.....چیزی که نه فقط شما بلکه خیلیها درگیرش هستند و در پاره ای موارد گمان میکنن هر چه پشت کاراکتر رو شلوغ کنن و از این تکنیک استفاده کنند پس کارشون حرفه ای تره
    2: تصاویر انتخابی هیچ ربطی به اهنگ نداشت..مثلا ان تصاویر سیاهپوشها و............
    3: رنگ کل کار بشدت گرم بود.....خیلی زرد بود
    4: تصاویر مت شده خوب انتخاب نشده بود

دوست عزیز برای پیشرفت باید کار زیاد دید...این کارهای after before رو نگاه کنید........حرفه ای اولین چیزی که بهش دقت میکنن اینه که قبل از استارت کار بدونن چی می خوان از کار......معمولا استوری بورد تهیه میکنن که تمام سکانسها و پلانها و........همش مشخصه چیه....
    یکنواختی رنگها و تصاویر در کل کار که خیلی در فاینال کار مهمه ............

در کل همینکه در وب گذاشتی و جنبه نظرات نقد کننده را داری خیلی خوبه.....مطمئنا در کارهای بعدی نکات ضعف کمتر خواهند بود و کمتر و کمتر.....
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز ممنون از نظر بسیار کاملت در مورد زرد بودن تصویر میتونم بگم که چون کیفیتش پایین اومده یک سری تصحیح رنگ ها از بین رفته در صورتیکه اونقدر هاهم زرد نیستش فک کنم از کیفیت عکس ها متوجه بشید ، در مورد اون سیاه پوشا میتونم بگم که تصویر کم اووردم و مجبور شدمم که اونو بذارم موفق باشید

SHERVIN.DR آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12091
    معذرت ولی کار قابلی نبود

mhmdea آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4016
    نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN.DR نمایش پست ها
    معذرت ولی کار قابلی نبود
    سلام دوست عزیز من که خودمم متوجه نمیشم من رو این کلیپ 50 ساعت کار کردم میشه بیشتر توضیح بدید چرا قابل نبود ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmdea نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از نظر بسیار کاملت در مورد زرد بودن تصویر میتونم بگم که چون کیفیتش پایین اومده یک سری تصحیح رنگ ها از بین رفته در صورتیکه اونقدر هاهم زرد نیستش فک کنم از کیفیت عکس ها متوجه بشید ، در مورد اون سیاه پوشا میتونم بگم که تصویر کم اووردم و مجبور شدمم که اونو بذارم موفق باشید

دوست عزیز تصحیح رنگ چه ربطی به پایین اومدن کیفیت داره وقتی نظر میخواهید دیگه چرا دلیل غیر منطقی میارید بارها تو پست هاتون دیدم بهتره بفکر بهتر کردن کارهاتون باشید موفق باشید

mhmdea آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4016
    نقل قول نوشته اصلی توسط تورج یوسفی نمایش پست ها
    دوست عزیز تصحیح رنگ چه ربطی به پایین اومدن کیفیت داره وقتی نظر میخواهید دیگه چرا دلیل غیر منطقی میارید بارها تو پست هاتون دیدم بهتره بفکر بهتر کردن کارهاتون باشید موفق باشید
    سلام خیلی ممنون از نظرتون خوب شما به من بگو غروب آفتاب چه رنگیه ؟؟؟؟ اگر غیر از این رنگه چشم اونوقت شما درست میگید من سعی کردم تو کل تصاویر تصحیح رنگ رو حفظ کنم و یک دست باشه و فک کنم موفق بودم چون تو این کار شبانه روز براش وقت گذاشتم شما هم بهتره نظرتون رو درباره ی کلیپ بدی نه از دیگران طرفداری کنی کوچیک شما محمدرضا بهلولی فدای اون چشای نازت ببین کلیپ رو منتظر نظرتم استاد افتر
    ویرایش توسط mhmdea : 07-26-14 در ساعت 21:34

.:Y2J:. آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    869
    سلام
    آقا تو همونی که امید جهان و حمید عسگری هم ساخته بودی؟
    فردا دان میکنم به احتمال زیاد
    ولی من این آهنگ رو گوش دادم تصاویر رو دیدم اولین چیزی که به نظرم رسید این بود که تصاویر با ترانه و آهنگ همخونی نداره
    موفق باشی...
    ?? ???? fery74 ????

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع