نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا شما با این دیگاه تا بحال سیستم خود را ارزیابی کردایØ

رأی دهندگان
2. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

1 50.00%
  • خیر

1 50.00%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

مشاهده : 1010 , پاسخ ها : 0
موضوع: سیستم خود را ارزیابی کنید

rs2013 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10444

سیستم خود را ارزیابی کنید

با سلام به تمامی دوستان عزیز
    از انجا که این موضوع شاید یک خبر عمومی باشد ولی برای شما شاید یم تجربه جدیدی به حساب آید
    کد:

تا حالا شده به این فکر بیوفتید که سیستمی که الان در حال حاضر با ان کار میکنید تا به چه اندازه به شما در زمینه کاری کمک میکنید؟
    ایا میدانید کارهای گرافیکی سیستم خواص  میخواهد؟
    اگر خواستید سیستم کنونی را ارتقاع بدهید, میدایند باید چه قطعی را ارتقاع دهید که کارایی سیستم پایین نیاید؟
    ایا از قیمتهای بروز سیستم خبر دارید؟
    اگر سوالی خواصی در مورد قطعات داشتید!شده از یک متخصص بپرسید و پیشنهاد ان هم توسط چند متخصص تایید شود؟
    خیلی سوالات زیبایی هستند اما جواب انها از خود سوالات زیباتر هست
    دوستان در این انجمن شما کارهای گرافیکی انجام میدهید و ابزار کار شما باید طوری باشد که جوابگو کاری که میکنید باشد.این ابزار نشاندهندی علاقمندی به کار و پیشرفت در حوزی کاری شما میباشد واگر اطلاعاتی در این زمینه نداشته باشید حال هر چند که حرفه ای باشد ولی تا وقتی که وسیله انجام آن را نداشته باشید این حرفه به چه صورت کارایی دارد
    ؟

قصد دارم کمی از این دانش گسترده را برای شما باز کنم که اگر مایل به ادامه موضوع بودید به یک پایگاه اطلاع رسانی شما را ارجاع دهم.
    برای اینکه شما اول بدانید سیستمی که دارید از نظر کارایی خوب است یا نه باید:
    1. -کلا خود راقاصی کنید ببنید که اهداف شما چیست و چه کارهایی میخواهید انجام دهید؟
    2. بعد ببنید چه انتظاراتی از یک سیستم دارید؟
    3. حال که انتظارات و کاری شما مشخصی شد مشخصات قطعات سیستم کنونی را یک جا یاداشت کنید ؟
    4. و یک سوال پیش می اید ان هم این است که:شما به یک نتیجه گیری نیازمندی که ایا این سیستم کنونی که دراید چقدر از نیازهای شما را رفع میکنید و حداکثر تا چه انداز میتواند کمک ما باشد ?

برای پاسخ به این سوالات و سوالات فوق شما را به یک سایت منبع معرفی میکنم
    سایت سخت افزار:

شما در قسمت سایت سخت افزار با تکنولوژهای جدید آشنا میشوید و برندها و قیمت های بروز را در انجا مشاهده خواهید کرد
    و در قسمت تالار گفتگو همانند انجمن ویدو افکت گروهی هستند که در این انجمن به سوالات شما و حد مرض سیستم اید ال را مشخصی میکنند
    فقط کافیست که از سوال 1 تا 4 را بررسی کنید و در این انجمن بیان کنید تا در اسرع وقت شما به جوابهای که دوست دارید برسید.
    کد:
    نکته: هر چه جزئیات بیشتر شود بهتر با عمق مطلب اشنا خواهید شد. این تجربه من در مورد سوالاتی که در این انجمن داشتم بود.
    امید وارم که از مطالب نهایت استفاده را ببرید
    موفق سر بلند باشید
    ویرایش توسط rs2013 : 07-22-14 در ساعت 00:26

کلمات کلیدی این موضوع