برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 31

فیلم کوتاه تیر اندازی ( از دست ندین ، ساخته خودم )

این کار به صورتی آزمایشی ساخته شده . خوشحال میشم نظرات و ایده های خودتون رو واسمون کامنت کنین ، تا در کارهای جدی تر بهتر خودمون رو نشون بدیم. فیلمبرداری با یک دوربین و ۳ نیرو در یک ساعت انجام شده و تدوین ۵ ساعت زمان برده. کارگردان : داریوش یاری - فیلمبرداران : داریوش یاری ، مجید یاری - تدوین و جلوه های وِیژه : مجید یاری - بازیگران : مهدی یعقوبی ، مجید یاری ، داریوش یاری

[آپارات فقط 5 کلمه آخری]r1xWD[/آپارات فقط 5 کلمه آخری]
    ویرایش توسط majidyari : 07-20-14 در ساعت 15:32

داداش فیلم بردارش حرف نداشت! خیلی باحال بود!

خخخ اینجا هم که هستی

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر شما جالب بود بد نبود.. غم انگیز بود یه خورده. یکم باید روی فیلمنامه و استوری بورد کار کنید

کار قوی تر بشه.
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    درود بر شما جالب بود بد نبود.. غم انگیز بود یه خورده. یکم باید روی فیلمنامه و استوری بورد کار کنید

کار قوی تر بشه.
    ممنووون بچه هاااا

آره خانم عیدی پور ، تو این کار نه تجهیزات بود نه نیرووو نه یه سناریو خوب همه کار سریع جمع شد و فقط یه تست بود
    ان شاالله تو فکر یه کار قوی واسه نیروی انتظامی هستیم و صحبت هاشم شده ، کار بعدی خیلی قوی تر میشه

درود بر شما
    تصویر برداریش خوب بود
    همه چی خوب داشت پیش میرفت که شروع کردن به تیراندازی ... بازیگر ها در هنگام شلیک، خوب اسلحه رو حرکت نمیدادن .... رنگ آتش گلوله ها و خون ها خیلی جای کار داره که طبیعی به نظر بیاد ... فک کنم اسلحه ها از حالت واقعی کوچیک تر بودن حالا این موجهه .... به نظر میاد بیشتر روی تصویر برداری کار کردین و خلاقیت به خرج دادین
    البته من نمیدونم شما چن وقته دارین کار میکنین ولی این ها نظر و نقد منه .... اینم بگم چون نوشته بودین نظر خودتون رو کامنت کنید اینارو گفتم ....
    امید وارم بهترین فیلم هارو از شما ببینیم ... موفق باشید.

من موندم که چرا یه دوربین و دو تصویر بردار
    ???? ???? ?? ?? ???? ?? ?????? ? ???? ????? ??? . *????? ????*

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    خوب بود ولي بهتر ميتونستين كار كنين بعضي جاها كار طبيعي نبود ولي خوبه موفق باشيد

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    درود بر شما
    تصویر برداریش خوب بود
    همه چی خوب داشت پیش میرفت که شروع کردن به تیراندازی ... بازیگر ها در هنگام شلیک، خوب اسلحه رو حرکت نمیدادن .... رنگ آتش گلوله ها و خون ها خیلی جای کار داره که طبیعی به نظر بیاد ... فک کنم اسلحه ها از حالت واقعی کوچیک تر بودن حالا این موجهه .... به نظر میاد بیشتر روی تصویر برداری کار کردین و خلاقیت به خرج دادین
    البته من نمیدونم شما چن وقته دارین کار میکنین ولی این ها نظر و نقد منه .... اینم بگم چون نوشته بودین نظر خودتون رو کامنت کنید اینارو گفتم ....
    امید وارم بهترین فیلم هارو از شما ببینیم ... موفق باشید.
    ممنون نظر دادی ، خب اولین کار مثلا اکشنمون بود کارای قبلی بیشتر مستند سازی بود و اولین کاری بوده که توش از تیر اندازی استفاده ده اینارم بدون آموزش درست کردم ان شالله کارای بعدی جبران میکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط یاشار ابراهیمی نمایش پست ها
    من موندم که چرا یه دوربین و دو تصویر بردار
    خب چون بازیگر کم داشتیم بعضی جاهارو من فیلمبرداری کردم بعضی جاهارو بردادم واسه همین میشه دوتا فیلمبردار دیگه :d

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع