برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1347 , پاسخ ها : 4
موضوع: سوال درباره ایجاد افکت متنی مشابه این ویدئو

Question سوال درباره ایجاد افکت متنی مشابه این ویدئو

سلام دوستان
    چطور میتونم افکت متنی مشابه این ویدئو ایجاد کنم؟؟؟؟

http://s5.picofile.com/file/81308808...64565.mp4.html
    ویرایش توسط ali.h : 07-20-14 در ساعت 12:13

دوست خوبم تکست رو که نوشتی بعدازتواین دوتا قسمت تغییرش بده و کیفریم بهش بده!اون جایی که خط قرمز کشیدم
    نام: fqq.jpg نمایش: 109 اندازه: 54.5 کیلو بایت

حرکت دادن به متن رو بلدم...میخواستم بدونم چطور او لایه همراهش که افکت blur داره رو ایجاد کنم...با پریمیر انجام دادم ولی خیلی وقت گیره

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.h نمایش پست ها
    حرکت دادن به متن رو بلدم...میخواستم بدونم چطور او لایه همراهش که افکت blur داره رو ایجاد کنم...با پریمیر انجام دادم ولی خیلی وقت گیره

خب دیگه برای این کارازاون قسمت دومی که دورش خط کشیدم استفاده کن!

دوست عزیز
    نوشته توی این کلیپ در واقع یک تصویره که با استفاده ابزار ماسک از یک طرف ظاهر میشه و دوباره محو میشه پس اصلا به پلاگین های مربوط به افکت متنی افترافکت ربطی نداره
    برای ساخت این حالت شما می تونی نوشته ات رو توی نرم افزارهای خوشنویسی مثل چلیپا، کلک و...(یا فوتوشاپ برای فونت های معمولی) تایپ کنی بعد اون رو به عنوان یک تصویر ذخیره کنی. بعد توی فوتوشاپ صفحه پشت نوشته رو حذف کنی تا به حالت Transparent یعنی بدون پس زمینه دربیاد. بعد نوشته رو به همین صورت با پسوند PSD ذخیره کرده و اون رو به نرم افزار افترافکت انتقال بدی. بعد تو افترافکت با استفاده از ابزار ماسک، کیفرم ایجاد کنی و به حالت مورد نظر درش بیاری.
    برای ایجاد حالت بلوری هم کافیه از لایه نوشته ات(با تنظیماتی که ایجاد کردی) با میانبر Ctrl+ D یک Dublicate کنی یعنی یکی دیگه ازش کپی کنی و روی اون لایه جدید، پلاگین Fast Blur رو اعمال کردی و میزان حالت بلوریش رو تنظیم کنی.
    به همین سادگی
    امیدوارم مفید بوده باشه
    یاعلی
    ????? ???: ???? ?????? ?? ???? ????? ?????? ???? ???.
    ??? ??????? ?? ??? ?? ???? ????!
    ??? ??? ?? ????? ??? ???? ???? ?? ??? ???? ?? ?????? ???.

کلمات کلیدی این موضوع