برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

مشاهده : 3001 , پاسخ ها : 18
موضوع: درخواست آموزش جدا کردن کاراکتر از محیط

درخواست آموزش جدا کردن کاراکتر از محیط

سلام دوستان خوب هستید
    سوالمو اینطوری مطرح کنم که چطوری میشه یه کاراکتر رو به بهنرین صورت که هیچ گونه مشکلی نداشته باشه از محیط جدا کرد
    ماسک کردن و روتو براش کردن رو کلا بذاریم کنار چون اصلا جواب نمیدن توی این حالت

پلاگینی چیزی هست که این کار رو خوب انجام بده
    توی فتر 6 و سی سی امتحان کردم کاری از دست روتو بر نمیاد و درصد خطاش خیلی بالاس

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    همین ابزار ها خوبه عزیز
    باید با حوصله دقیق فریم به فریم کار کنید

یه عکس از تصویرتون بدید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    همین ابزار ها خوبه عزیز
    باید با حوصله دقیق فریم به فریم کار کنید

یه عکس از تصویرتون بدید
    سلام حسین جان
    اقا خیلی پرتی میندازه هر چقدر هم دقت کنم باز گند میزنه و حتی اصلا چیزی رو درست تشخیص نمیده
    اینم عکس
    نام: Untitled.jpg نمایش: 96 اندازه: 81.6 کیلو بایت

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid980090 نمایش پست ها
    سلام حسین جان
    اقا خیلی پرتی میندازه هر چقدر هم دقت کنم باز گند میزنه و حتی اصلا چیزی رو درست تشخیص نمیده
    اینم عکس

عزیز با براش جدا میشه ولی دقیق نیست
    فقط جداش کنی بک گراند هم یه چیزی هم رنگ لباسش بزنی که معلوم نباشه
    بهترین ابزار همون روتو براش cc است
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام حسین جان
    اینم عکس
    نام: Untitled.jpg نمایش: 96 اندازه: 81.6 کیلو بایت

داداش من وقتی میخوای مت پینتینگ استفاده کنی اگه میخوای کل بک گراندو حذف کنی خب چه کاری بود توی محیط بیرون گرفتی؟
    توی پرده سبز میگرفتی.اگه توی محیط گرفتی پس حتما دلیل داشته.دلیلش هم اینه که میخوای از خود محیط استفاده کنی.پس خاک پشت سرو حذف نکن.از خاک استفاده کن و مثلا این خاکو بذار وسط یه دریاچه خشک شده که پر کشتی به گل نشستست.

نقل قول نوشته اصلی توسط age2 نمایش پست ها
    داداش من وقتی میخوای مت پینتینگ استفاده کنی اگه میخوای کل بک گراندو حذف کنی خب چه کاری بود توی محیط بیرون گرفتی؟
    توی پرده سبز میگرفتی.اگه توی محیط گرفتی پس حتما دلیل داشته.دلیلش هم اینه که میخوای از خود محیط استفاده کنی.پس خاک پشت سرو حذف نکن.از خاک استفاده کن و مثلا این خاکو بذار وسط یه دریاچه خشک شده که پر کشتی به گل نشستست.
    دوست عزیز شما درست میگید اما مشکل نور داشتیم و باید توی محیط باز میگرفتیم ....
    اول هم پروژه چیز دیگه ایی بود و قرار بود یه مت ساده بخوره و پشت همینطوری ساده باشه که بعدا کارگران اول گفتن که کویر و کوه بشه
    اما خب روتو کم میاره ( حق هم داره دست خواننده با محیط یکی شده از لحاظ رنگبندی
    نام: as.jpg نمایش: 120 اندازه: 148.5 کیلو بایت

دوست عزیز شما درست میگید اما مشکل نور داشتیم و باید توی محیط باز میگرفتیم ....
    اول هم پروژه چیز دیگه ایی بود و قرار بود یه مت ساده بخوره و پشت همینطوری ساده باشه که بعدا کارگران اول گفتن که کویر و کوه بشه
    اما خب روتو کم میاره ( حق هم داره دست خواننده با محیط یکی شده از لحاظ رنگبندی
    نام: as.jpg نمایش: 120 اندازه: 148.5 کیلو بایت
    سلام وحید جان ، عزیز تنها راهش همینه و با دقت و حوصله این کار رو باید انجام بدی ...
    وحید جان داری زحمت می کشی یه پرده سبز بگیر و پشت کارکترت استفاده کن دیگه نیازی نیست این همه اذیت بشی ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

amirmohammad آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4370
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    سلام وحید جان ، عزیز تنها راهش همینه و با دقت و حوصله این کار رو باید انجام بدی ...
    وحید جان داری زحمت می کشی یه پرده سبز بگیر و پشت کارکترت استفاده کن دیگه نیازی نیست این همه اذیت بشی ....
    با سلام خدمت دوستان
    خیلی وقت بود می خواستم یک موقعیت پیدا کنم و این حرف رو بزنم چه بهتر که در اینجا گفته بشه
    با این صحبت امید عزیز موافقم
    نمیدونم چه صیغه ای است همش دنبال دردسر می گردیم....روتوبراش برای یک جاهائی شاید جواب بده اونم تحت شرایط خاص...کیفیت تصویر خیلی بالا باشه
    رنگ کاراکتر با زمینه کاملا متفاوت باشه....که البته تصویر شما این خصوصیات رو داره...ولی به هر حال این درصد خطاش کم نیست....لبه میده..و ساعتها وقت میگیره
    اگر دقت کرده باشید در 90% کلیپهای after & before می بینیم خود حرفه ای ها برای تلفیق تصاویر از پرده سبز و ابی استفاده می کنند......
    خب شما که کل سوژه رو برش دادی و نیازی هم به خاک پشت سر نبوده....خب عزیز یک کروماکی می انداختی پشت سوژه انقدر هم پوست خودت رو نمی کندی!!!!!
    دارم روی این موضوع کار می کنم که چجوری میشه حتی فرضا با حفظ پس زمینه مثلا تپه باز قسمتهائی از سوزه رو کروماکی کار کرد......

من خودم خیلی دنبال روتوبراش بودم....دیدم فقط عذابه و از خیلی چیزهای دیگه ادم می مونه..یعنی تمام انرژیت رو میگیره....بعد که میگیری سراغ تصحیح رنگ..دیگه انرژی برات نمونده.........

یک پرده کروماکی تهیه کن
    سعی کن برای پایه ای بسازی مثل این پایه های پرده های پروجشکن...دیدی به سمت پائین کشیده میشه پرده باز میشه و میشه به هر مقدار بازش کرد...پایشم رنگ سبر بزن.....اینجوری باور کن حتی سوژه هم اگر در تصویر wide قرار گرفته باشه باز میشه با چند ترفند نیم تنه بالائی سوژه رو کروماکی کار کرد و با عکس انداختن از محیط بکگراند اون سکانس و تلفیق تصاویر دیگر تصویر رو تکمیل کرد
    ویرایش توسط amirmohammad : 07-21-14 در ساعت 01:29

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    سلام امید جان گل خوبی داداش
    باید ساخت و سوخت یا سوخت و ساخت
    پرده داریم اما جنس خوبی نیست و یکمی هم فعلا کمبود بودجه داریم وگرنه کسی از تجهیزات خوب بدش نمیاد مخوصا ماها که فقط گند زدن رو بلدیم خخخخخخ

سلام امید جان گل خوبی داداش
    باید ساخت و سوخت یا سوخت و ساخت
    پرده داریم اما جنس خوبی نیست و یکمی هم فعلا کمبود بودجه داریم وگرنه کسی از تجهیزات خوب بدش نمیاد مخوصا ماها که فقط گند زدن رو بلدیم خخخخخخ

اگه مشکل پرده داری یه کاری کن.یه آسمون صاف گیر بیار.سوژه رو روی سنگ یا نپه بذار و فیلم بگیر.جوری که پشتش کامل آسمون باشه.اینجوری یه پرده کروماکی صاف داری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع