نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: از کدام موضوع برای شما کاربردی بود؟

رأی دهندگان
2. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • شناخت هدف خود؟

2 100.00%
  • راههای رسیدن به هدف؟

1 50.00%
  • سوالات تاپیک؟

0 0%
  • نظارت کاربران

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1017 , پاسخ ها : 1
موضوع: چگونه میتوان به هدف خود نزدکتر شویم

rs2013 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10444

Question چگونه میتوان به هدف خود نزدکتر شویم

در اولین کلام اگر واقعا قصد کمک دارید و میخواهید هدفتان را بهتر بشناسد مطالب را بخوانید
    با سلام به دوستان عزیز هدف از زدن این تاپیک این است که واقعا برای رسیدن به هدف خود به چه چیزهایی نیاز دارید که در رسیدن کمکی مضاعف کند.
    در ابتدا میخواهم کمی از انگیزه خودم برای زدن این تاپیک بگم چرا و چه چیزی مرا واداد میکنید که در اینجا باشم:
    و رویایی در سر دارم و میخواهم بهترین و کاربردی ترین شخصی در جهان بشوم در کارهای جلوهای ویژه
    در این رابطه خیلی جاها رفتم و خیلی نظرات شنیدم میخواستم بدانم از کجا باید شروع کنم واین چه راهی مرا به هدفم نزدیک میکند اول گفتم بروم در کلاسهای خصوصی شرکت کنم دیدیم هزینه ها خیلی سنگین است.بعد رفتم که خودم یاد بگیرم دیدم که مطالب خیلی گسترده هست.حالا نمیدانم برای شروع چه کاری کنم تا اینکه بااستاد که تجربه کارهای چندرسانه و گرافیکی داشت اشنا شدم در یک ایمیل اهداف و کارهایم را گفتم ایشان به من پیشنهاد دادند:که الان شما از نظر مالی ضیف هستی پس نمی توانی در کلاسهای شخصی شرکت کنی گفتن میتوانی در کلاسهای عموی شرکت داشته باشی تا به یک اندازای برسی که بتوانی کارهای گرافیکی بکنی و از ان کسب درامد کنی و با ان درامد در کلاسهای .و دروهای تخصیص شرکت کنی این کار هم از نظر زمانی و هم تجربی کمک بزرگی خواهد بود برایت و پیشنهاد دیگر ایشان این بود که در انجمن های شاخه های گرافیکی شرکت کنی تا هم بهتر با کارهای گرافیکی اشنا شوی و هم آموزهای بروز یاد خواهی گرفت به مرور زمان خوب پیشنهاد خوبی بود من دومی را انتخاب کردم چون هم کامپیوتر داشتم هم اینتر نت که برای شروع کار مانعی نبود و شروع کردم به پیدا کردن یک انجمن فعال تا رسیدم به این سایت که در رانکینگ سایت الکسا چیزی حدود 63 درصد کاربرانی که می ایند برای بازدید از کلمه جلوهای ویژه به این سایت معرفی می شوند و این نشان دهندی فعال بودن مدیران این انجمن برای کاربرانان است.حال من رسیدم به اول خط و میخواهم یک بار هم شده به صورت جدی کار کنم و نمیخوام دوباره کاری بشود
    میخواهم با این تاپیک مسیر و
    راه را مشخص کنم و بعد قدم بردارم حتی شده یک قدم هم بیشتر نشه بازم برای شروع بهترین کمک هست.
    سوالات از تمامی دوستانی که این مطلب را میخوانند دارم چرا که هر کس یک تجربه گران بها دارد و میتواند کمکی برای این موضوع باشد.

قبل ز اینکه وارد سوالات و جواب به انها شوید خواستم یک بیو گرافی از خودم برای شما بزارم که بهتر در دادن جواب کمک تون کنه
    من دانشجوی کارشناسی نرم افزارم
    الان 23 سال سن دارم و در یک مجموعه کانون فرهنگی مشغول به کارم و بیشتر کارهای کامپیوتری و گرافیکی رو انجام میدهم
    با نرم افزارهای پریمیر -فتوشاپ -طراحی متن به صورت (3بعدی-متحرکو فانتزی)-ساخت قالبهای گرافیکی برای لوگین سی دی و دی وی دی-اتوران سازی
    با این نرم افزار ها به قدری واردم که کسب درآمد میکنه برام به صورت جزئی حال با این بیوگرافی برای بنده چه پیشنهاداتی دارید؟

سوال اول :
    برای شروع کار با جلوهای ویژه چه مواردی تئوری را باید یاد داشت؟منابعی را میتوان مطالعه کرد که در اول کار با مفاهیم ان اشنا شد؟
    ================================================== ===============================
    سوال دوم :
    بعد از اینکه مطالب تئوری را یاد گرفتیم و خوب با موضوع جلوهای ویژه اشنا شدیم چه کار باید انجام دهیم؟
    ================================================== ===============================
    سوال سوم :
    برای شروع کارهای عملی چه برنامه ای را پیشنهاد میدهید؟
    سوال چهارم :
    در انجام کارهای بالا برای اینکه خسته نشویم و فکر نکیم کار بیهوده انجام میدهیم چه راهکاری شما پیشنهاد میدهیم؟
    سوال پنجم :
    خوب حال میرسیم به کارهای نرم افزاری برای شروع از کجا بداینم در چه زمینه استعداد داریم؟
    سوال ششم :
    حال که فهمیدیم در چه زمینه اطلاعات خود را جمع اوری کردیم برای کارهای عملی چه نرم افزاری پیشنهاد می دهید؟
    سوال هفتم :
    نرم افزار پیشنهادی طوری هست کهبتواند در عین کار شروع به کسب درآمد هم بکند؟
    سوال هشتم:
    حال شما با این سوالات که پرسیده شد موافق هستید یا نه میتوان یک برنامه خاص چید که زود تر به هدف برسیم؟
    در آخر به یک جمع یندی خواهیم رسید که فکر کنم کاربران از ان استقبال کنندو پیشاپیش به تمامی دوستانی که در این راه کمک میکنند کمال تشکر از انها دارمو از مدیران انجمن نیز در خواست دارم که تجارب خود را برای کاربرانی مثل بنده در اختیار بگذارند وشاید دیگر دوستان هم واقعا هنوز مثل بنده نمیدانند از کجا باید شروع کنند.
    ویرایش توسط rs2013 : 07-19-14 در ساعت 02:20
    ???? ????? ????? ??? ??? ?? ???? ???? ?? ?? ???? ???? ???? ?????? ????(?????? ????)
    (:-0)---<----<

??? ?????? ????? ?? ?? ????? ??? ????? ????? ????? ???? ?? ???? ??? ?????? ????

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    سلام خدمت شما دوست گرامی.من خودم به عنوان یک فرد کم تجربه جواب هارو اینجوری میبینم:

جواب 1
    -------------------------
    برای شروع اول باید مراحل و پروسه های ساخت یک فیلم یا موزیک ویدیو را یاد بگیریم.به نظر من بهترین منبع برای اینکار دیدن پشت صحنه های فیلم ها و موزیک ویدیو های بزرگ است.

جواب 2
    بعد از اون باید بفهمیم که دقیقا میخوایم توی این دنیای جلوه های ویژه چه بحثی رو یاد بگیریم؟مثلا شاید یکی علاقش به کار های کارتونی و فانتزی باشه و یکی دیگه بیشتر به جلوه های ویژه ی مربوط به فیلم یا همون کامپوزیت علاقه داشته باشه.وقتی فهمیدیم دنبال چی میگردیم شروع میکنیم به فراگیری دانش درباره ی اون مبحث

جواب 3
    برای کار های عملی به نسبت بحث مورد نظر تمرین رو شروع میکنیم.مثلا کسی که به کارهای فانتزی علاقه داره تلاش میکنه یک تیزری که قبلا دیده رو بازسازی کنه و تاجای ممکن شبیه به کار اصلی بسازه.معمولا برای شروع تقلید از کارهای بزرگ خوبه به شرط اینکه ذهن رو محدود نکنه.

جواب 4
    بهترین کار برای خسته نشدن داشتن یک هدف بزرگه.شما باید یک تصویر از آینده داشته باشید که در آن به موفقیتی که دنبالش بودید رسیدید و همین باعث جلوگیری از خستگی میشه

جواب 5
    به نظر من استعداد در تمام افراد یکسان است فقط استفاده از استعداد عا یک اندازه نیست.انسان اگر به چیزی علاقه ی شدید داشته باشه و برای فراگیری آن تلاش کنه قطعا به نتایج خوبی میرسه.پس همه چیز به علاقه ی ما بستگی دارد...

جواب 6
    یکی از مهمترین چیزهایی که به آن کم توجه میشود نرم افزار است.افراد زیادی بدنبال یک نرم افزار میگردند که تمام کار را برایشان بکند و هیچوقت به استفاده ی همزمان از چند نرم افزار فکر نمیکنند.در حالی که همچین برنامه ای وجود ندارد.مثلا شما نمیتوانید از cinema 4d برای ایجاد آب استفاده کنید پس مجبورید از real flow کمک بگیرید و درنهایت با موتور vray یک رندر عالی میگیرد و برای تصحیح رنگ وارد افتر افکت میشوید.نتیجه ی این مراحل نسبتا پیچیده یک کار بسیار حرفه ای میشود که امکان ساخت آن با یک نرم افزار وجود ندارد...

جواب 7
    وقتی نرم افزار یا نرم افزارها رو انتخاب کردیم بهترین کار اینه که بدنبال تکنیک ها و آموزش ها بگردیم و تا مثلا 6 ماه فقط یاد بگیریم و بعد از آن شروع به ساخت کنیم.به نظر من نباید از اول کار دنبال درآمد باشیم.فردی که قصد دارد پول خرج کند قطعا یک کار بی نقص میخواهد برای همین بهتر است تا فراگیریه کامل نرم افزار ها صبر کنیم

جواب 8
    برای سریع رسیدن به هدف باید به دو نکته توجه کرد.اول اینکه هیچوقت هدف خود را گم نکنیم و همیشه به آن مقصد فکر کنیم و دوم اینکه کارهای خود را به یک استاد نشان دهیم تا مشکلات را به ما بگوید و باعث دوباره کاری نشود.

امید وارم همه به موفقیتی بزرگ دست پیدا کنیم

کلمات کلیدی این موضوع