برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 37

مشاهده : 6060 , پاسخ ها : 36
موضوع: درخواست آموزش مسترینگ صدا

Post درخواست آموزش مسترینگ صدا

سلام خدمت عزیزان
    میدونم این انجمن جایه این بحث نیست ولی یه فیلم ساز نیاز داره از صدا گذاری و در نهایت از مسترینگ و آهنگسازی سر در بیاره
    از عزیزان میخام که راهنمایی کنن که دقیقا مسترینگ رو چطور میشه یاد گرفت؟؟ همچنین آهنگ سازی؟؟
    من فقط اف ال بلدم و قبلا هم یکم گیتار میزدم و یکم هم تئوری موزیک سرم میشه البته خیلی کم ....
    من یکی دو نفر تو این انجمن میشناسم که تخصص دارن امید وارم منو راهنمایی کنن
    مرسی
    ویرایش توسط Mostafa Eradi : 07-15-14 در ساعت 21:48

دوست عزیز سوالتون رو بفرمایید من با کیوبیس آهنگسازی و میکس ومسترینگ انجام میدم

نقل قول نوشته اصلی توسط تورج یوسفی نمایش پست ها
    دوست عزیز سوالتون رو بفرمایید من با کیوبیس آهنگسازی و میکس ومسترینگ انجام میدم
    آقا تورج میخام مسترینگ رو یاد بگیرم برای کلیپ هایی که میسازم و صدا رکورد میکنم میخام کیفیتشو استاندارد کنم
    لطفا بگید از کجا شروع کنم و چطوری؟
    ممنون از توجهتون

mo-hammad آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    12606
    اول اینو بگم این فرمایش شما خیلی غیر منظقی بود !! که گفتید

((( ولی یه فیلم ساز نیاز داره از صدا گذاری و در نهایت از مسترینگ و آهنگسازی سر در بیاره )))!!!!

عزیز من پس صدا بردار و آهنگساز و تنظیم کننده چیکارن کشکن که فیلم ساز بیاد سر در بیاره !! هر کسی در حیطه ی خودش باید فعالیت کنه عزیز من - این از این

دوم اینکه شما اول برو یه ساز ترجیحا کیورد ( همون ارگ ) رو یاد بگیر که هم تئوری رو در خلالش یاد بگیری هم تو تنظیم باید بتونی نتهایی رو که میخوای - ملودی رو که در نظر داری بزنی ok بعد اصول تنظیم و کار با daw یا همون نرم افزرت و فوت و فن ها و تکنیک ها رو یاد بگیر

بعدش بیا وارد مبحث میکس و مستر بشو

شما از اول می خوای برسی به آخر نمشیه که دوست من

این تا اینجا - اگر علاقه به موزیک کار کردن داری

حالا اگر صرفا میخوای به یه سری صدا کیفیت و شفافیت بدی

خوب بحثش جداست . بگو اول فقط همینو میخوای ؟ تا من راهنماییت کنم
    ویرایش توسط mo-hammad : 07-15-14 در ساعت 22:51

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    آقا تورج میخام مسترینگ رو یاد بگیرم برای کلیپ هایی که میسازم و صدا رکورد میکنم میخام کیفیتشو استاندارد کنم
    لطفا بگید از کجا شروع کنم و چطوری؟
    ممنون از توجهتون
    یعنی شما آهنگسازی و رکورد میکنید بعد تو میکس و مسترینگ مشکل دارید؟ اگه اینطوره بگید چند وقته مسترینگ میکنید و باز مشکل دارید
    توجه داشته باشید که که تو ایران هیچ مسترینگی 100% کامل و درست نیست بلکه سلیقه ای شده و جنگ داینامیک بین مسترینگ کار ها صورت گرفته و فکر میکنند هر چی ولوم بالاتر باشه مسترینگ خوب تری دارند تو یه توضیح مختصر مشکلتون رو بفرمایید تا بگم از کجا شروع کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mo-hammad نمایش پست ها
    اول اینو بگم این فرمایش شما خیلی غیر منظقی بود !! که گفتید

((( ولی یه فیلم ساز نیاز داره از صدا گذاری و در نهایت از مسترینگ و آهنگسازی سر در بیاره )))!!!!

عزیز من پس صدا بردار و آهنگساز و تنظیم کننده چیکارن کشکن که فیلم ساز بیاد سر در بیاره !! هر کسی در حیطه ی خودش باید فعالیت کنه عزیز من - این از این

دوم اینکه شما اول برو یه ساز ترجیحا کیورد ( همون ارگ ) رو یاد بگیر که هم تئوری رو در خلالش یاد بگیری هم تو تنظیم باید بتونی نتهایی رو که میخوای - ملودی رو که در نظر داری بزنی ok بعد اصول تنظیم و کار با daw یا همون نرم افزرت و فوت و فن ها و تکنیک ها رو یاد بگیر

بعدش بیا وارد مبحث میکس و مستر بشو

شما از اول می خوای برسی به آخر نمشیه که دوست من

این تا اینجا - اگر علاقه به موزیک کار کردن داری

حالا اگر صرفا میخوای به یه سری صدا کیفیت و شفافیت بدی

خوب بحثش جداست . بگو اول فقط همینو میخوای ؟ تا من راهنماییت کنم
    ممنون محمد جان
    خب یک فیلم ساز لزوما نیازی نیس آهنگ ساز باشه ولی بد نیس یه سری اطلاعاتی هم داشته باشه
    من که ترجیح میدم آهنگسازی رو کامل یاد بگیرم
    راستش یه ایرادی که من دارم همیشه صفر و صدو یاد میگیرم بعد از یک تا نودو نه میرم
    به هر حال من که نمیخام موسیقی پرداز بشم و راستش کارای مهم تری تو سینما دارم تا یاد گرفتن ارگ و ساز
    فعلا میخام اطلاعات دقیقی از صدا و شفاف سازی بدست بیارم
    حالا شما در همون حالت شفاف سازی صدا بنده رو راهنمایی کنید
    ویرایش توسط Mostafa Eradi : 07-15-14 در ساعت 23:08

یعنی شما آهنگسازی و رکورد میکنید بعد تو میکس و مسترینگ مشکل دارید؟ اگه اینطوره بگید چند وقته مسترینگ میکنید و باز مشکل دارید
    توجه داشته باشید که که تو ایران هیچ مسترینگی 100% کامل و درست نیست بلکه سلیقه ای شده و جنگ داینامیک بین مسترینگ کار ها صورت گرفته و فکر میکنند هر چی ولوم بالاتر باشه مسترینگ خوب تری دارند تو یه توضیح مختصر مشکلتون رو بفرمایید تا بگم از کجا شروع کنید
    خیر بزرگوار بنده آهنگسازی رو درست بلد نیستم ولی فعلا قصد بنده بالا بردن کیفیت صدا رکورد شده هست
    میخام راجب شفاف سازی صدا راهنمایی کنید که از صفر میخام یاد بگیرم

با این نظرت زیاد موافق نیستم جناب یوسفی... سیروان خسروی با دی سی آفست 0 کاراش میاد بیرون...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

mo-hammad آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    12606
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    خیر بزرگوار بنده آهنگسازی رو درست بلد نیستم ولی فعلا قصد بنده بالا بردن کیفیت صدا رکورد شده هست
    میخام راجب شفاف سازی صدا راهنمایی کنید که از صفر میخام یاد بگیرم
    به زودی یه فیلم آموزشی میسازم وآپلود میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط mo-hammad نمایش پست ها
    به زودی یه فیلم آموزشی میسازم وآپلود میکنم
    تشکر عزیز ...

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع