برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

مشاهده : 4691 , پاسخ ها : 13
موضوع: آموزش رتوش عکس پرسنلی (4*3)

آموزش رتوش عکس پرسنلی (4*3)

دوستان این اولین آموزش من هست و چیزی در حدود 7 ساعت براش وقت گذاشتم تا تونستم درستش کنم چون همه چیز برای بار اول بود از کار با نرم افزار Camtasia Studio تا یادگرفتن uplode فایل در مدیافایر صدا رو برای آموزش با موبایل ضبط کردم یه بار یادم میرفت ضبط موبایل رو شروع کنم یه بار یادم میرفت ضبط برنامه Camtasia رو شروع کنم و اتفاقات دیگه... کم و کاستی هاشو ببخشید.
    امیدوارم به دردتون بخوره و یه روزی برسه که آموزش همه چیز به زبان فارسی در اینترنت موجود باشه.

لینک آموزش:
    http://www.mediafire.com/download/2p...ks_Pseneli.rar

لینک پلاگین مورد نیاز:
    http://www.mediafire.com/download/js...in_Rotoush.rar

ممنون که انقد زحمت کشیدی ...

سپاس فراوان

??????? ????? ???? ?????? ? ?? ???
    ??????? ???? ????? ?? ???? ? ?? ???
    ?? ?? ????? ??????? ?? ?? ?? ????
    ??????? ???? ?? ????? ?? ???? ? ?? ???
    ???? ?? ??? ???? ??? ?????
    ??????? ??? ?? ????? ?? ???? ?? ???
    ??????? ?? ?? ?? ??? ??? ????? ?? ???...
    ???? ?? ???? ? ??????? ?? ????????
    ???? ?? ??? ???...?????? ????? ???
    ??????? ???? ???? ?? ???? ?? ???

aliranger آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11632
    خیلی خیلی جالب بود
    فقط از اونجایی که این اموزش بیشتر برای من هستش من سوالامو راحتتر بپرسم
    این عکسو ببینید این عکس روتوشش یجوریه که حالت منافذ صورت توش دیده میشه و محو نشده و از بین نرفته میدونم که شما بخاطر اینکه عکس کوچیکه و اموزش هم سریع بود اینطور عمل کردید اما میخوام و خواهش می کنم که تو اموزش بعدی که لطف می کنید و منت سر بنده میزارین اینو هم اموزش بدین
    تازه این کجاش از صفر بود ؟؟؟؟ په اون پشت چطور شد سفید شد من تو همون گیییییییر کردم دیگه اوستاااا
    ولی خیلی عالی بود درسته همه این ابزارهارو میشناسم ولی نکات ریزی که تو صحبت هاتون گفتین جالب بود مثلا رفلکت و سیاهی بینی
    منتظر اموزش بعدیتون هستم
    در ضمن من با این دماغ عزیز دل خودم مشکل فجیح دارم چون کجه چیکار کنم درست بشه بعد روتوش DUBLICATE که کردم خیلی تابلو میشد

نقل قول نوشته اصلی توسط aliranger نمایش پست ها
    خیلی خیلی جالب بود
    این عکسو ببینید این عکس روتوشش یجوریه که حالت منافذ صورت توش دیده میشه و محو نشده و از بین نرفته میدونم که شما بخاطر اینکه عکس کوچیکه و اموزش هم سریع بود اینطور عمل کردید اما میخوام و خواهش می کنم که تو اموزش بعدی که لطف می کنید و منت سر بنده میزارین اینو هم اموزش بدین
    تازه این کجاش از صفر بود ؟؟؟؟ په اون پشت چطور شد سفید شد من تو همون گیییییییر کردم دیگه اوستاااا
    ولی خیلی عالی بود درسته همه این ابزارهارو میشناسم ولی نکات ریزی که تو صحبت هاتون گفتین جالب بود مثلا رفلکت و سیاهی بینی
    منتظر اموزش بعدیتون هستم
    در ضمن من با این دماغ عزیز دل خودم مشکل فجیح دارم چون کجه چیکار کنم درست بشه بعد روتوش DUBLICATE که کردم خیلی تابلو میشد
    *این عکسی که گذاشتی پرسنلی نیست که در عکس پرسنلی سرعت حرف اول رو میزنه باید در کمترین زمان ممکن بهترین کیفیت رو ارائه بدی تا هم مشتری برات بمونه و هم برات بصرفه من در کمتر از ده دقیقه هر چهره ای رو با هر شرایطی با همین روش آماده می کنم اگه قرار باشه یه ساعت رو یه عکس کار کنیم بهتر بریم کارگری چون بیشتر می صرفه
    *برای حفظ کردن منافذ و جزییات پوست با همین راه هم میشه منتها باید در ابزار clone stamp مقدار opacity , flow رو کمتر کنی و کمتر رو عکس مانور بدی
    یعنی هرچی چهره تمیزتر نیاز به رتوش کمتر
    *برای سفید کردن زمینه فردا یه آموزش دیگه می ذارم
    * برای اون دماغت هم نگران نباش دماغ من هم چندان تعریفی نداره اصلا به خاطر همین دماغ بود که من عکاس شدم همه کج بودن دماغ ها - یه اندازه نبودن گوش ها- افتاده بودن شانه ها با ابزار liquify قابل حله فقط باید با تمرین تمرین تمرین تمرین در استفاده از این ابزارها مهارت پیدا کنی

vahid mostaghim آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    7440
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliranger نمایش پست ها
    خیلی خیلی جالب بود
    منتظر اموزش بعدیتون هستم

دوست عزیز اگه سئوالی دارید بهتر که در یه تاپیک عنوان کنید که هم همه دوستان ببینن و پاسخ بگیرن هم اساتید تاپیک شما رو ببین و پاسخ بدن این سئوال شما برای من هم جالب بود و دوست دارم بدانم راهش چی ممنون
    ????? ????? ???? ??? ??? ?? ?? ?? ?? ??? ?????? .

?? ??? ?? ??? ??? ????? ??? ?? ?? ????? ??????? ???? ??? !

ممنون دوست عزیز ، بابت زحمتی که کشیدید ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

خیلی لطف کردی بابت زحمتی که کشیدی من خیلی استفاده کردم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid mostaghim نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه سئوالی دارید بهتر که در یه تاپیک عنوان کنید که هم همه دوستان ببینن و پاسخ بگیرن هم اساتید تاپیک شما رو ببین و پاسخ بدن این سئوال شما برای من هم جالب بود و دوست دارم بدانم راهش چی ممنون
    یعنی آقا وحید جواب من رو قبول ندارن که می خوان جواب دیگه ای بشنون باور کنید وقت اجازه نمی ده سرم خیلی شلوغه وگرنه عکس توی آموزش رو برات با همین روش روتوش می زدم که بافتش بمونه این عکسی که گذاشتین هم روتوشش زیاد جالب نیست دقت کنی در بعضی جاها پوست بافت داره و در بعضی جاها نداره
    وقتی آدم چیزی رو بلد نیست فکر می کنه رازی توی کار هست و من بهت میگم راز یک رتوش موفق چیه:
    تمرین تمرین تمرین تمرین تمرین تمرین تمرین تمرین تمرین تمرین تمرین و باز هم تمرین
    من همه ابزارهای لازم برای یک رتوش موفق رو در این تمرین گفتم حالا اگه کسی تونست می تونه استفاده کنه

aliranger آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11632
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid mostaghim نمایش پست ها
    استاد حرف شما کاملا متین ولی به نظرم اومد که این سوال اینجا مطرح بشه چون میخوام دقیقا به استادnew3D زحمت بدم چون اموزشش برای من اماتور عالی بود من هرچی اموزش روتوش بود دیدم ولی چنتا نکته ای که اینجا بود تو هیچکدوم ندیدم تاحالا
    اینجا بزارید استاد جواب بده بعدا یبار دیگه میزارم مسابقه اموزش روتوش کی بهتر اموزش میده :78: اونموقع تمامی اساتید رو به چالش می کشیم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع